14.03.2018, 01:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Daniel Bertók

Tipsport: 1.79 4.09 3.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše, díky za pozornost a u dalšího on-line přenosu, například ze zámořské hokejové ligy, na počtenou. (04:06:14)
Marko Daňo (WPG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 08:03
1. Austin Watson (NSH) 1+0
2. Ryan Ellis (NSH) 0+1
3. Pekka Rinne (NSH) 32 zák., 1 gól, 97,0%
Ani další rána do prázdné branky se do prostoru tří tyčí nevešla a siréna tak mohla ukončit tohle dnešní střetnutí! Z něj si tři body odnesou domácí hráči Nashvillu Predators, kteří po třech brankách z úvodní třetiny udrželi náskok a vyhráli v poměru 3:1! Utkání zřejmě rozhodli dvě branky v jednom oslabení, a to už v deváté minutě první třetiny, po kterých Predátoři vedli o tři branky.

59:45

A další vynikající zákroky Pekka Rinneho! Ten hájí svoji svatyni opravdu neuvěřitelným způsobem a nyní předvedl různé provazy, aby zabránil kotouči v cestě do sítě!

59:29

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ryan Ellis – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Bryan Little – 2 min., hrubost).

59:29

Pekka Rinne se zapisuje další z mnoha úspěšným zákroků a drží svému celku stále dvoubrankový náskok! Po podržení puku vznikla před jeho svatyní další potyčka.

59:01

A další kotouč o kousek míjející hostující svatyni! Jets nyní kombinují v útočném pásmu.

58:51

Josi mohl definitivně rozhodnout dnešní utkání, jeho nahození kotouče do prázdné brány ale nakonec tento cíl minula!

58:30

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Nashville Predators (P. K. Subban – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Nikolaj Ehlers – 2 min., hrubost).

58:29

Hosté to zkouší v šesti bez brankáře, nyní ale můžeme vidět další potyčku, které si sudí dlouho nevšímali.

57:54

Myers vyzkoušel razanci své střely od modré čáry, ta se ale do prostoru tří tyčí nevešla. Následně se domácí osvobodili další vyhozením, ne však za cenu zakázaného uvolnění.

57:10

Domácí teď budou mít zřejmě jediný cíl, a to držet kotouč co nejdále od jejich branky. To se jim nyní daří, jelikož drží útočné pásmo.

56:46

Další tvrdá rána jednoho z hostujících hráčů zamířila mimo, následně se dokázali domácí osvobodit vyhozením puku do útočného pásma.

56:19

Kyle Turris načal brejk svého celku, následně ještě v útočném pásmu skvěle předal na najíždějícího Smitha, který se pokusil o ránu z první. Kotouč ale dokázal vyrazit ramenem Hellebuyck do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.

55:31

Ten ale zatím může zůstat klidný, hosté sice krouží s pukem v útočném pásmu, střelecký pokus ale nepřichází.

54:49

Jets ustáli tlak soupeře a mohou se hrnout do útočného pásma, kde bude jejich cílem zřejmě podržet puk a vyprodukovat co nejvíce střel na Rinneho.

3:1

Branky a nahrávky: 3. Fiala (Josi, Turris), 9. Watson (Ellis), 9. Arvidsson (F. Forsberg) – 42. Connor (Wheeler, Laine)

Nashville Predators: Rinne (Saros (A)) – Ellis (C), Josi, P. K. Subban, Ekholm, Y. Weber, Jemelin – Arvidsson (A), Johansen, F. Forsberg – C. Smith, Turris, Fiala – Hartman, Bonino, Järnkrok – Watson, Fisher, Sissons.

Winnipeg Jets: Hutchinson (9. Hellebuyck) – T. Myers, Morrissey (A), Byfuglien, Chiarot, Morrow, Poolman (C) – Wheeler (A), Little, Connor – Laine, Stastny, Ehlers – Armia, Copp, Perreault – B. Tanev, Roslovic, Daňo.

Rozhodčí: Kendrick N. (Usa), Rooney C. (Usa

00:43 WPG 2 Little, hákování
02:48 NSH 1:0 Fiala (Josi, Turris)
07:32 NSH 2 Fisher, podražení
08:15 NSH 2:0 Watson (Ellis)
08:49 NSH 3:0 Arvidsson (F. Forsberg)