Play-off Chance ligy

HC Energie Karlovy Vary – HC Slavia Praha

4:3

po prodl. (2:0, 0:3, 1:0 - 1:0) Stav série: 1:0

13.03.2018, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Semifinále • Tomáš Hála (@tom_hala)

Tipsport: 1.57 5.0 4.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60:28

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Domácí ale pokračovali v útočné akci a podařilo se jim ji úspěšně zakončit! Rachůnek zpoza branky našel mezi kruhy JAKUBA FLEKA, jehož střela byla sice tečovaná, ale i tak zapadla za Frodlova zády, hostující brankář byl bezmocný. Asistence: Tomáš Rachůnek

53:23

Flek dostal puk přímo před branku, Frodl ale výborně zasáhl!

52:35

Ajaja, je tu další trest pro hosty! Za napadení je vyloučen Jiří Doležal (SLA), domácí si tak zahrají minut a půl proti třem!

51:59

Gorčík byl znovu oběti nepovoleného zákroku, Jan Pohl (SLA) ho u mantinelu přidržel a odsedí si dvě minuty.

50:37

Novák tvrdě pálil od modré a Novotný měl s jeho střelou co dělat! Puk mu propadl pod rukou a vyjel těsně vedle brány.

45:20

David Šafránek (SLA) u mantinelu bojoval horlivě, vysokou holí ale trefil Gorčík a vyrazil mu pár zubů. Čtyřminutový trest je tak jasný.

44:28

Tuominen se v oslabení dostal sám před branku, položil si brankáře, jeho přízemní střela bekhendem minula branku o milimetry!

43:52

Slávisté mají možnost vzít si vedení zpět, Kohout (KVA) si totiž odsedí dvě minuty za podražení.

43:45

Obrovská radost v KV Areně, domácím se daří vyrovnat! Rachůnek zavezl puk, u modré jej předal JAKUBU FLEKOVI, který bleskurychle přejel celé pásmo a přesně zakončil k pravé tyči! Asistence: Tomáš Rachůnek

38:36

Domácí ještě mají šanci, Lukáš Krejčík (SLA) je totiž vyloučen na dvě minuty za nedovolení bránění.

33:45

Slavia právě vstřelila branku!
Puku se ujal faulovaný ZDENĚK DOLEŽAL, rozjel se pomalu, položil si Novotného a bekhendem zakončil pod víko!

33:45

Hosté pojedou trestné střílení! Podlipnik při zakončení sekl Z. Doležala, jasný faul!

33:23

Obrovská chyba karlovarské obrany znamená druhou branku Slavie! Energetici neskutečně zaspali při jízdě zpátky, MAREK RAČUK dostal puk do druhé vlny, do pásma si najel jako na kolonádu a pohotově zakončil. Asistence: Jan Holý a Martin Šagát

32:37

Hlavní sudí podělili spravedlivě Šenkeříka (KVA) a Kubicu (SLA) po dvou minutách za hrubost.

30:09

Hosté v poslední minutce zabrali, domácí byli laxnější v obraně a inkasují. Zpoza branky přišla krásná přihrávka na hranici brankoviště, kde se na dva pokusy dokázal prosadit MARTIN ŠAGÁT! Asistence: Marek Račuk a Jan Pohl

26:42

Přesilovku si zahrají i hosté, domácí totiž špatně střídali. Dvě minuty za celý svůj tým odsedí Dávid Gríger (KVA).

22:21

První vyloučení dnešního zápasu, Jankovský (SLA) ze osekávání Kohout putuje na dvě minuty za trestnou lavici.

12:44

Další pěkná akce Varů! Rychlý přesun, po kterém Balán hledal před bránou Vrdlovce, tomu chybělo k puku pár centimetrů.

11:30

Šenkeřík pálil od modré, Frodl vyrazil. K dorážce se dostal Podlipnik, jeho střelu ale "fantasticky" zablokoval Skuhravý. Hráči poté ještě doslova šermovali hokejkami, puk ale nakonec odjel mimo nebezpečí.

08:18

Nenápadná akce a domácí se dostávají do dvougólového vedení! Po rychlé akci se mezi kruhy nabídl volný DANIELVRDLOVEC, dostal krásnou přihrávku z pravé strany a poslal puk přesně mezi Frodlovy betony. Asistence: Ondřej Beránek a Matic Podlipnik

04:45

Nejprve vypálil z pravé strany Tuominen, Frodl vyrazil, o dorážku se pokoušel ještě Vrdlovec, ani on ale výborného brankáře hosté nepřekonal!

00:43

Snový vstup do zápasu domácího celku! PETR STLOUKAL dostal krásný pas za obranu, protáhl se kupředu po levé straně, položil si brankáře a zakončil bekhendem do prázdné branky! Asistence: Martin Kohout a Filip Novotný

4:3

Branky a nahrávky: 1. Stloukal (Kohout, F. Novotný), 9. Vrdlovec (O. Beránek, Podlipnik), 44. Flek (T. Rachůnek), 61. Flek (T. Rachůnek) – 31. Šagát (Račuk, Pohl), 34. Račuk (J. Holý, Šagát), 34. Z. Doležal (TS)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Podlipnik, Šenkeřík, M. Rohan (A), Plutnar, J. Tomeček, Kovačevič, Bernáth – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – O. Beránek, Skuhravý (C), Gorčík – Gríger, Tuominen, Vrdlovec.

HC Slavia Praha: Frodl (Polívka) – J. Drtina (A), J. Novák (C), Barák, Pohl, Kasík, J. Holý, Ryzák – Račuk, Šagát, M. Kadlec – Jankovský, Šafránek, L. Krejčík – Šmerha, Nedvídek, Z. Doležal – J. Doležal, Kubica, M. Ondráček.

Rozhodčí: Veselý, Wagner – Lučan, Špringl