Tomáš Hertl 0+0, 2 střely, ice time 18:24
Vhazování 47/53%
Přesilové hry 1/3 – 0/2
Hity 12:16
Zablokované střely 13:11
Je dobojováno! Ve třetí třetině šli Žraloci opět do dvoubrankového vedení, ale během minuty se Detroitu podařilo snížit. Do konce zápasu to bylo velké drama, ale minutu a pár sekund před koncem se trefil Chris Tierney do prázdné branky a rozhodl dnešní zápas.

59:33

Hosté už nemají morální sílu na to, aby se zápasem něco udělali a také nemají čas. Sharks dnes zvítězí!

San Jose právě vstřelilo branku!
Autorem branky je CHRIS TIERNEY, který dostal nahrávku na středový kruh a velkou žabkou hodil puk do prázdné branky! Je rozhodnuto! Asistence: Joe Pavelski a Justin Braun.

58:07

Nyní Fehr přejel červenou čáru a nahodil za branku.

57:45

Eric Fehr se chtěl dostat do útočné třetiny, ale o puk přišel na modré čáře.

57:23

Joe Pavelski nahodil za branku Howarda a Sharks už jen brání střední pásmo.

57:03

Dillon a následně Burns dokázal dostat puk z obranného pásma.

56:42

Luke Glendening nahodil do útočného pásma a v stupňuje tlak a snaží se vyrovnat.

56:26

Chris Tierney poslal lob na Howarda a získal útočné pásmo pro domácí tým.

56:02

Tyler Bertuzzi vystřelil z pravé strany, ale branku minul.

55:41

Hertl zavezl puk do útočného pásma a šetří cenné vteřinky.

55:23

Ofsajd Detroitu zastavuje hru.

55:16

Trevor Daley obral o puk Pavelskiho a může založit útočnou akci.

54:58

Ofsajd domácích přerušil hru a následuje poslední komerční přestávka.

54:54

Chris Tierney poslal nahrávku před branku, kde byl Meier, ale ten puk netrefil.

54:34

Henrik Zetterberg se nedostal přes Brauna a přišel o puk.

54:16

Eric Fehr podobně jako Couture pouze vyhodil ze třetiny.

53:52

Logan Couture přejel červenou čáru a pouze nahodil do útočného pásma. Žraloci začínají bránit jednobrankový náskok.

53:33

Brenden Dillon skákavý kotouč odpálil ze své třetiny pryč, aby nezpůsobil nějakou větší chybu.

53:00

Jimmy Howard pomohl za brankou s rozehrávkou. ale Detroit nic nevymyslel a o puk přišel.

52:29

Burnsova nabídku na teč nikdo nevyužil a San Jose se vyhnalo z pásma.

52:23

Joonas Donskoi protečoval puk do útočného pásma a černá guma se dostala až k Howardovi, který puk před Donskoiem ukryl v lapačce.

52:00

Detroit začíná hodně vysoko napadat a domácí mají problémy s rozehrávkou.

51:31

Gustav Nyquist vyvezl puk ze třetiny a ve středním pásmu už byl zdvojen a o puk přišel.

51:22

Brent Burns pálil od modré vysoko nad branku a následuje komerční přestávka.

51:04

50:47

Kevin Labanc zavezl puk do útočného pásma, vystřelil, ale trefil pouze beka, který poté vyhodil puk.

50:21

Hosté vyhazují.

50:08

Až nyní se Žraloci dostali do útočné pásma a ke střele se dostal Evander Kane, ale z velkého úhlu Howarda nepřekonal.

49:38

San Jose se ještě nedostalo do útočného pásma a první polovina přesilové hry pomalu končí.

49:20

Luke Glendening vyvezl puk k Jonesovi a ušetřil cenné vteřinky pro Detroit.

49:04

Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Trevor Daley – 2 min., podražení).

48:51

Marcus Sörensen vystřelil z mezikruží a Howard jeho střelu vyrazil přímo ke Goodrowovi, ale ani on nepropálil Howarda!

48:15

Andreas Athanasiou dostal puk mezi kruhy a mohl skórovat, jenže proti byl Martin Jones, který zasáhl skvěle pravým betonem!

47:55

Hertl tečoval střelu od modré těsně nad branku Howarda.

47:30

Mikkel Bødker dobruslil jako první puk od Burnse, a tak se nepíská zakázané uvolnění.

47:00

Joe Pavelski našel Kanea před brankou a ten trefil vyrážečku Howarda!

45:53

45:53 Henrik ZETTERBERG - 4:3

45:53

Detroit právě vstřelil branku!
A je to opět o jeden gól! Gustav Nyquist nahrál zpoza branky přesně na čepel HENRIKA ZETTERBERGA, který na bližší tyč procpal puk mezi rukou a tělem Jonese do branky. Asistence: Gustav Nyquist a Tyler Bertuzzi.

45:12

45:12 Timo MEIER - 4:2

45:12

Využitá přesilová hra a dvoubrankové vedení pro San Jose! Mikkel Bødker si vybruslil mezi kruhy, kde se zbavil clonícího hráče, vystřelil a TIMO MEIER tečoval puk do branky! Asistence: Mikkel Bødker a Dylan DeMelo.

45:00

Domácí kombinují v útočném pásmu.

44:35

Kane se proháčkoval do útočného pásma a vystřelil, ale jeho pokus dopadl podobně jako Burnsův.

44:11

Burnsova střela letěla hodně vysoko nad branku a hosté vyhazují.

43:55

Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Danny DeKeyser – 2 min., hákování).

43:36

Trevor Daley nahodil od pravého mantinelu a Martin Jones raději podržel puk.

43:18

Domácí získali puk a jeli rychle dopředu, ale Mikkel Bødker se dostal do ofsajdu.

43:05

Justin Abdelkader udržel útočné pásmo a hosté kombinují.

42:43

San Jose má puk, ale nemůže se dostat přes střední pásmo.

42:17

Marcus Sörensen dobře napadal a Detroit jen odevzdal puk do středního pásma.

42:03

Niklas Kronwall vystřelil od modré čáry a někdo tento puk tečoval, ale Jones byl pozorný a střelu chytil.

41:41

Hosté se dostali z obranného pásma a nyní sami útočí.

41:25

Joonas Donskoi dovezl puk do útočného pásma a nahrál na Pavelskiho, který prověřil pozornost Howarda.

40:58

Anthony Mantha se dostával do brejku, ale puk mu v rozhodující chvíli uskočil a z dobré akce nebylo vůbec nic.

40:40

Žraloci jsou lepší a tlačí Detroit.

40:15

Vlasic nahodil na Howarda, který puk vyrazil před sebe, kde byl Kane, ale ten nedokázal puk procpat za záda detroitského brankáře.

40:01

Střely na branku 21:20
Druhá třetina je u konce a nabídla dvě branky. Domácí se ujali vedení 3:1, ale hosté o pár minut později snížili na 3:2 a tento stav platí i před třetí třetinou.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:47

Žraloci drží puk a v poklidu dohrají druhou část.

39:34

Vlasic se dostal pod tlak a puk raději poslal na zakázané uvolnění.

39:20

Marc-Édouard Vlasic nahodil do útočného pásma a domácí hokejisté střídají.

39:00

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:34

Sharks se dostali do útočného pásma a kombinují.

38:00

Luke Glendening jel sám na Jonese, dal si puk na forhend, ale Jones skvěle zasáhl!

37:30

Brent Burns nahodil do útočného pásma, ale hosté získali puk a vyhodili. San Jose se první polovina přesilové hry nedaří.

37:13

Couture tečoval střelu před brankou, ale Howard zasáhl.

37:02

Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Mike Green – 2 min., sekání).

36:49

Mike Green nahodil od modré čáry a Martin Jones toho moc neviděl, i přesto úspěšně zasáhl.

36:43

Puk se po sérii odrazů dostal až k Jonesovi, který puk přikryl a uklidnil hru.

36:10

Domácí první lajna je opět na ledě, ale Joonas Donskoi špatně nahrál a puk skončil až na zakázaném uvolnění.

35:44

Braun vyhodil puk až mezi diváky, ale bylo to i s pomocí plexiskla, a tak se nebude vylučovat.

35:20

34:51

Tomáš Hertl vypíchl puk na modré čáře a dokázal vyhodit až za branku Detroitu.

34:36

Detroit vstřelil branku, ale gól není uznán, protože Anthony Mantha kopl puk do branky!

34:22

Detroit získal puk a začíná svou přesilovku u Howardovy branky.

34:10

Marc-Édouard Vlasic poslal do brejku Coutura, kterého dobrým zákrokem vychytal Howard!

33:50

Andreas Athanasiou nezpracoval puk a San Jose opět vyhazuje.

33:30

Domácí hned v úvodu oslabení vyhazují.

33:20

Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Evander Kane – 2 min., podražení).

33:16

Kane byl sám u pravé tyče, a tak se rozhodl vyjet zpoza branky a velmi nebezpečně zakončil!

32:52

Ofsajd San Jose zastavuje hru.

32:44

Burns nahrál rukou v útočném pásmu a hra je přerušena.

32:15

Hertl vystřelil z velkého úhlu a nadělal velké problémy Howardovi, který toho moc neviděl.

31:54

Zakázané uvolnění Detroitu zastavuje hru.

31:43

Joonas Donskoi dobře napadal a vybojoval puk v útočném pásmu.

31:09

Puk skončil až u Jonese, který pomohl domácím obráncům s rozehrávkou.

30:50

Hosté vybojovali puk ve svém pásmu a mohou se pokusit o útok.

30:19

Chris Tierney vystřelil z kruhu, ale přes hokejku obránce Detroitu se puk dostal až do ochranné sítě.

29:53

Domácí fanoušci hlasitě povzbuzují Žraloky, kteří se opět dostávají pod tlak.

29:04

Donskoi udržel útočné pásmo a první formace domácích dělá další problémy Detroitu.

28:23

Hertl vyvezl puk ze své třetiny a nahrál Couturovi, který vystřelil, ale jeho pokus byl sražen mimo.

28:02

Darren Helm dostal puk před branku, ale trefil pouze Jonese a z následné dorážky trefil opět Martina Jonese, který předvedl dva dobré zákroky!

27:37

Burnsova střela z první z levé strany skončila v Howardově lapačce! Následuje komerční přestávka.

27:05

Luke Witkowski se dostal před obránce a najížděl na Jonese z pravé strany, ale byl vytlačený do velkého úhlu a jeho střelecký pokus skončil na betonu Jonese.

26:31

Andreas Athanasiou vystřelil z levé strany, ale do jeho střely vložil hůl jeden z obránců San Jose a puk skončil hodně vedle branky.

26:08

Domácí jsou zpět v útočném pásmu a pokoušejí se vzít zpět své dvoubrankové vedení.

25:05

25:05 Gustav NYQUIST - 3:2

25:05

Je to opět o jednu branku! Tyler Bertuzzi tečoval střelu od modré pouze do tyče a puk skončil na brankové čáře! Jako první se k němu dostal GUSTAV NYQUIST a bez problému puk posunul za brankovou čáru. Asistence: Tyler Bertuzzi a Trevor Daley.

24:51

Henrik Zetterberg zavezl puk do útočného pásma a pokouší se něco vymyslet.

24:26

Domácí jsou opět aktivnější a Detroit se jen brání.

23:59

Hertl se pokoušel opět objet branku, ale Howard mu nechal beton u tyčky.

23:31

Barclay Goodrow poslal k zemi útočníka Detroitu a získal puk pro své spoluhráče.

21:39

21:39 Kevin LABANC - 3:1

21:39

Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Chris Tierney projel přes dva obránce a jel sám na Howarda, ale ten jeho pokus zneškodnil a chtěl puk přikrýt lapačkou, ale než se tak stalo, přijel KEVIN LABANC a lehce šťouchl do puku, který projel pod Howardem do branky! Asistence: Chris Tierney a Timo Meier.

20:57

Podobně jako v první třetině jsou ze začátku aktivnější hostující hráči, ale žádnou větší šanci si zatím nevypracovali.

20:38

Burns vyhodil až na zakázané uvolnění a bude se vhazovat po pravici Jonese.

20:29

Anthony Mantha vystřelil z velkého úhlu a Jones kryje.

20:12

Darren Helm se pokoušel tečovat puk před Jonesem, ale to se mu nepovedlo.

20:01

Střely na branku 12:9
První třetina je u konce a nabídla velmi pohledný hokej. Domácí hokejisté zaspali začátek zápasu a Detroit se dostal do vedení zásluhou Trevora Daleyho, který v šesté minutě otevřel skóre. Hosté i nadále tlačili, ale nevyužili přesilovou hru, a tak domácí udeřili. Po první brance Sharks neutekly ani dvě minuty a Howard musel vytahovat další puk ze své sítě. Do druhé třetiny se tedy půjde za stavu 2:1 pro Žraloky.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:47

Vlasicova střela od modré čáry minula cíl.

19:29

Domácí drží puk a střídají.

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:47

Hertl se pokoušel objet branku a zakončit, ale Howard se včas přesunul.

18:27

Hosté vysunuli své napadání hodně vysoko a Brenden Dillon nemá komu nahrát zpoza vlastní branky.

18:02

Zakázané uvolnění Křídel zastavuje hru.

17:45

Celé střídání strávila formace Pavelskiho v útočném pásmu, ale k žádné větší šanci se nedostala.

17:08

První formace Žraloků je zpět v útočném pásmu a to znamená velké nebezpečí pro Howarda a celý Detroit.

16:26

Domácí hokejisté hrají ve velké pohodě a po zaspalém úvodu utkání jsou lepším týmem.

16:06

Kevin Labanc vystřelil z pravého kruhu přímo do betonu Howarda.

15:51

Martin Jones raději pokryl puk před dojíždějícím útočníkem Detroitu.

15:20

Mikkel Bødker dostal krosček, ale hraje se dál. San Jose je v útočné třetině a honí puk po mantinelech.

14:50

Hertl byl poslán k zemi čistým způsobem a hosté jdou do útoku.

14:27

Domácí dostali puk do útočné třetiny a kombinují.

14:08

Žraloci jsou jako polití živou vodou a na ledě dominují! Od branky Donskoie jsou jasně lepší a Detroit má velké problémy.

12:39

12:39 Eric FEHR - 2:1

12:39

Žraloci během chvilky otáčí stav zápasu! V ponechané výhodě šesti proti pěti napřáhl na modré čáře Brenden Dillon a ERIC FEHR tečoval střelu, která letěla mimo branku přesně nad beton Howarda! Asistence: Brenden Dillon a Dylan DeMelo.

12:15

Ponechaná výhoda pro San Jose.

10:55

10:55 Joonas DONSKOI - 1:1

10:55

Krásná branka San Jose a máme vyrovnáno! Joe Pavelski zavezl po pravé straně puk do útočného pásma a poslal kros na Kanea, který si najížděl u levého mantinelu. Evander Kane si přebral puk a nahrál zpět na pravou stranu před branku, kde byl JOONAS DONSKOI, který uklidil puk do prázdné branky. Asistence: Evander Kane a Joe Pavelski.

10:42

Gustav Nyquist obral Kanea o puk a vyvezl puk do středního pásma.

10:16

Přes Pavelskiho hokejku se puk dostal za mantinel a vhazovat se bude ve středním pásmu.

10:09

Dylan DeMelo vystřelil od modré čáry a Jimmy Howard si připsal další pohodový zákrok, protože střelu viděl po celou dobu letu.

09:35

Domácí mohli jet do přečíslení tři na jednoho, ale Boedker nahrál špatně na Hertla a hosté získali puk.

09:15

Hosté jsou i nadále aktivní a z jejich dobrého bruslení vyplynulo zakázané uvolnění domácích.

08:50

Přesilová hra Detroitu skončila a domácí se dostali do více šancí než hosté.

08:31

08:15

Posledních pár vteřin přesilové hry Detroitu, která hostům vůbec nevychází!

08:10

Eric Fehr se protlačil před obránce a jel sám na Howarda, který dobře zasáhl levým betonem a udržel svůj tým ve vedení!

07:34

Burns získal puk za brankou a opět vyhazuje. Detroit má velké problémy si nahrát v útočné třetině.

07:10

Logan Couture dokázal vyhodit puk a San Jose střídá.

06:46

Souboj o puk v rohu hřiště vyhráli hosté, kteří nyní kombinují okolo bránící čtveřice.

06:31

Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Barclay Goodrow – 2 min., podražení).

06:29

Ponechaná výhoda pro Detroit.

06:03

Domácí se okamžitě pokoušejí vyrovnat, ale hosté hrají opravdu dobře a San Jose do ničeho vážného nepouští.

05:01

05:01 Trevor DALEY - 0:1

05:01

O tuhle branku si Žraloci koledovali! Henrik Zetterberg zpoza branky hodil žabku před bránu, která propadla až mezi kruhy, kde z otočky vystřelil TREVOR DALEY a trefil se přesně k pravé tyči! Asistence: Henrik Zetterberg a Tyler Bertuzzi.

04:44

Domácí se po delší době dostali k puku a pokoušejí se něco vymyslet.

04:20

Anthony Mantha napřáhl na levém kruhu a tvrdou ránou trefil Jonese do vyrážečky.

03:57

Hosté kontrolují hru a Larkin se dostal i ke střele, ale Jones zasahuje!

03:31

Domácím se povedlo vyhodit a po slibném začátku jsou Žraloci v útlumu.

03:11

DeMelo nedokázal vyhodit puk ze třetiny a hosté se díky tomu dostali do tlaku.

02:50

Martin Frk to zkusil z levé strany, ale Fehr mu střelu zablokoval a puk skončil mezi diváky.

02:43

Další ofsajd Křídel zastavuje hru.

02:34

Hosté se pokoušeli dostat dlouhým pasem do útočné třetiny, ale na modré čáře dobře zasáhl Ryna,který vystavil hostující celek do ofsajdu.

01:56

Chris Tierney špatně rozehrál, ale Andreas Athanasiou se k puku nedostal a nedokázal vystřelit.

01:36

Pavleski prověřil Howarda z pravého kruhu.

01:18

Vstup obou celků do dnešního utkání je hodně aktivní a oba dva týmy hrají ve velkém tempu!

00:50

Niklas Kronwall nahodil na branku a Jones si připisuje první zákrok.

00:24

Jako první se do útoku dostali Žraloci, kteří kombinují v útočném pásmu.

00:01

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Braun, Burns (A), DeMelo, Dillon, J. Ryan, Vlasic – Bødker, Couture (A), Donskoi – Fehr, Goodrow, Hertl – E. Kane, Labanc, Meier – Pavelski (C), Sörensen, Tierney.

Detroit Red Wings: Howard (Coreau) – Jensen, Green, Ericsson, Kronwall (A), DeKeyser, Daley – Abdelkader (A), Nyquist, Witkowski – Mantha, Zetterberg (C), Glendening – Frk, Helm, Bertuzzi – D. Larkin, Athanasiou, Svečnikov.

Rozhodčí: Jake Brenk, Francois StLaurent – Lonnie Cameron, Darren Gibbs.

San Jose Sharks 36-23-9
Domácí hokejisté ukončují svou dlouho sérii zápasů na domácí půdě a určitě si budou chtít zvednout sebevědomí před výletem do Kanady. San Jose odehrálo na domácí půdě celkem pět posledních utkání (3-2-0). Žraloci jsou na šestém místě západní konference, ale na deváté místo, kde je LA, mají náskok pouze dvou bodů, Západní konference je nesmírně vyrovnaná a každý bod bude hrát velkou roli. Dnes mohou Žraloci udělat významný krok v boji o play-off. Poslední utkání prohráli Sharks s Caos 0:2 a střelecký výpadek by dnes chtěli a měli odčinit.

Nejproduktivnější hráči
Joe Pavelski 18+35
Brent Burns 10+43
Logan Couture 27+22
Detroit Red Wings 26-31-11
Hosté přijíždí do San Jose se sérií šesti porážek v řadě. Wings jsou na třináctém místě východní konference se ziskem se ziskem 63 bodů po 68 utkáních. Na pozice pro play-off ztrácí Detroit 14 bodů a jejich naděje na boj o Stanley Cup pomalu zhasíná. Poslední utkání odehráli Wings na půdě Columbusu, kde prohráli 3:2.

Dylan Larkin 9+40
Henrik Zetterberg 9+35
Anthony Mantha 23+18
Hezké úterní ráno všem hokejovým fanouškům! NHL se pomalu blíží ke konci své základní části a boje o play-off vrcholí! My se společně podíváme na souboj mezi San Jose, které potřebuje body jako sůl a Red Wings, kteří celou sezonu tápou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.

5:3

Branky a nahrávky: 11. Donskoi (E. Kane, Pavelski), 13. Fehr (Dillon, DeMelo), 22. Labanc (Tierney, Meier), 46. Meier (Bødker, DeMelo), 59. Tierney (Pavelski, Braun) – 6. Daley (Zetterberg, Bertuzzi), 26. Nyquist (Bertuzzi, Daley), 46. Zetterberg (Nyquist, Bertuzzi)

Rozhodčí: Jake Brenk, Francois StLaurent – Lonnie Cameron, Darren Gibbs

05:01 DET 0:1 Daley (Zetterberg, Bertuzzi)
06:31 SJS 2 Goodrow, podražení
10:55 SJS 1:1 Donskoi (E. Kane, Pavelski)
12:39 SJS 2:1 Fehr (Dillon, DeMelo)
21:39 SJS 3:1 Labanc (Tierney, Meier)
25:05 DET 3:2 Nyquist (Bertuzzi, Daley)
33:20 SJS 2 E. Kane, podražení