13.03.2018, 00:10 • Capital One Arena, Washington • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.31 3.83 2.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterní noci a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (03:00:31)

Jakub Vrána (WSH) 0+0, 2 střely, čas na ledě 10:04
Jakub Jeřábek (WSH) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:23
Michal Kempný (WSH) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:16

1. Alexandr Ovečkin (WSH) 2+0
2. Jevgenij Kuzněcov (WSH) 1+1
3. Connor Hellebuyck (WPG) 40 zák., 2 góly, 93,02%
Střely na branku: 43 – 28
Je dobojováno. Domácí nakonec urvali dva body v poslední minutě prodloužení díky trefě Jevgenije Kuzněcova, který se trefil v samostatném úniku.

64:11

64:11 Jevgenij KUZNĚCOV - 3:2

64:11

Washington právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. Domácí rozhodují o bonusovém bodu v prodloužení. JEVGENIJ KUZNĚCOV se dostal do samostatného úniku a těsně před Hellebuyckem ho nekompromisní třelou překonává – 3:2. Asistence: Chandler Stephenson.

64:00

Hraje se poslední minuta prodloužení.

63:28

John Carlson pálil z prostoru mezi kruhy, ale trefil pouze připravenou lapačku Connora Hellebuycka. Ten pak raději přerušil hru.

62:39

Hosté nepronikli do útočného pásma, Bäckström sklepl puk od modré čáry směrem do středního pásma a útočit tak jdou domácí hráči.

62:19

Hosté jsou už v plném počtu.

61:46

Ovečkin střílel na odkrytou část branky Hellebuycka, ten se včas přesunul a puk vyrazil před sebe. Hosté se pak znovu dokázali osvobodit.

61:17

Oshie dostal přihrávku od Bäckströma, druhý jmenovaný ale branku hostů přestřelil.

60:29

Domácí tak mají možnost rozhodnout utkání v přesilové hře. Jenže hned po vhazování v útočném pásmu se hosté osvobozují.

60:19

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Bryan Little – 2 min., sekání).

60:19

Jevgenij Kuzněcov projel celým kluzištěm až před branku hostů, ke střele se ale nedostal, neboť byl faulován Littlem a domácí budou hrát přesilovku čtyři na tři.

60:01

Základní hrací doba vítěze neurčila a na řadu tak přijde pětiminutové prodloužení se třemi hráči na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:32

Ještě to zkoušel Oshie, který ještě přihrál Ovečkinovi do mezikruží, kapitán Washingtonu ale na hattrick zatím nedosáhl.

58:54

Ani jeden tým už příliš nikam nespěchá. Nikdo nechce udělat chybu, která by ho stála inkasovanou branku. Hraje se tak převážně ve středním pásmu.

58:32

Na druhé straně byl opět hodně aktivní Patrik Laine, jenž vyzkoušel Grubauerovu připravenost. Ten uspěl a chytá puk do lapačky.

58:13

Stephenson se dostal k nenápadné střele, s tou ale hostující brankář Hellebuyck neměl sebemenší problém.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:49

Patrik Laine vyslal další nebezpečnou střelu na domácí branku, ale poté se kotouč odrazil na Ovečkina, jenž velmi rychle nabral směr před branku Winnipegu. Ke střele ho ale nepustila obrana.

56:23

Kempný zastavil další průnik hostů do útočného pásma a připsal si tak další dobrý obranný zákrok.

56:04

Na řadě je další komerční přestávka.

56:04

Trma-vrma před brankou hostů. Obrovská skrumáž ale brankou nekončí. Pozorný Hellebuyck kotouč za svá záda nepustil a hosté mu tak mohou nyní děkovat!

55:12

Armia dostal nahrávku do mezikruží, jeho přízemní střela ovšem skončila pouze na betonech domácího brankáře. Ten tak podržel svůj tým.

54:11

Devante Smith-Pelly si sjel do blízkosti Hellebuycka, ale jeho střela švihem nechala hostujícího brankáře vyniknout. Ten puk ukryl do své lapačky.

53:51

Bryan Little znovu štiplavou střelou vyzkoušel pozornost Grubauera, jeho lapačka byla připravena. Hra je přerušena a vhazovat se bude po pravici domácího brankáře.

52:40

Na opačném konci pálil Burakovsky, ale branku hostů netrefil. Hned na to se kotouč dostal na modrou čáru, odkud střílel tvrdě Kempný a Hellebuyck se musel mít znovu na pozoru.

51:39

Z otočky střílel Mathieu Perreault, ale Grubauer si znovu své brankoviště pohlídal.

51:02

Hosté zatlačili domácí tým v jeho pásmu, Byfuglien pak střílel z pravého kruhu, ale jeho ránu chytil Grubauer do své lapačky.

49:34

Další komerční přestávka.

49:25

Jeřábek našel dlouhým pasem Ovečkina, ten si poté sjel blíže hostující brance, ale byl tísněn, takže se ke střele nakonec nedostal.

48:40

Orpik sebral odražený puk za brankou Capitals a hned s ním spěchal na druhou stranu.

48:24

André Burakovsky střílel z levé strany, ale kotouč za Hellebuyckova záda nedostal. Byla to ale ze strany domácího celku velká šance.

47:27

Kuzněcov neprošel přes Byfugliena a ten poté zatáhl kotouč až do útočného pásma. Ke střele tam se ale hosté nedostali.

47:03

Následuje další komerční přestávka.

47:03

Bryan Little si nabruslil na levý kruh, švihl do puku a ten končí na pozorném Grubauerovi. Ten pak hru zastavil a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

45:55

Začíná se tedy znovu od začátku. Uvidíme, zda jeden z týmů rozhodne zápas ještě v základní části, nebo zda nakonec utkání dojde do prodloužení či nájezdů. Samozřejmě ještě nepředbíhejme.

45:02

45:02 Patrik LAINE - 2:2

45:02

Winnipeg právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno. PATRIK LAINE dostal nabito na levý kruh a odtud střelou švihem překonává Grubauera, který na pohotovou střelu finského šikuly nemohl nijak reagovat – 2:2. Asistence: Asistence: Paul Stastny a Dustin Byfuglien.

44:34

Orlovova střela zamířila jen do lapačky Hellebuycka. Ten hned kotouč poslal Lainemu, který míří do útočného pásma.

44:03

Ovečkin mohl střílet z levého kruhu, celou domácí akci ale vyšperkoval ještě přihrávkou Bäckströmovi na druhou stranu, ten ale pouze promáchl.

43:33

Kempný zastavil Littla v rozletu a hned na to pak vyslal své spoluhráče v útoku do další útočné akce.

42:51

Domácí hráči jsou v úvodu třetí části hry aktivnějším týmem a snaží se o pojistku v podobě třetího gólu. Zatím se jim to ale nedaří.

42:07

T. J. Oshie si sjížděl těsně před winnipežskou branku, jeho přízemní střela ovšem mezi betony Hellbuycka neprošla.

41:32

Orlov napálil puk na hostující branku od modré čáry, ale Hellebuyck jeho ránu vykryl svou hrudí.

40:48

Niskanen s Kempným založili akci domácích, poté střílel z pravé strany Bäckström, ale Hellebuyck byl připraven.

40:09

Hosté se hned po vhazování ve třetí části hry vrhli do útoku, ale střelu Byfugliena zastavil Dmitrij Orlov.

40:01

Střely na branku: 27 – 18
Také druhá třetina je minulostí. V ní padla jedna branka. Ve čtyřiadvacáté minutě se prosadil znovu Alexandr Ovečkin, který tak dosáhl na metu 600. gólů v NHL. Hosté nedokázali na nepříznivý stav zareagovat a podruhé do kabin tak půjdou s jednobrankovou ztrátou. Třetí třetina začne přibližně ve 2:05.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:52

Ještě jedna střela domácích, konkrétně T. J. Oshieho, ale i tak se neujala. Druhá třetina je tak už u samého konce.

39:30

Patrik Laine byl osamocen v útočném pásmu a sám se tak před Grubauera nedostal. Na druhé straně střílel Ovečkin, bylo to ale přímo do Hellebuycka.

39:00

Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

38:18

Z otočky pálil Josh Morrissey, ale znovu obrana Washingtonu nepustila hosty ke skórování. Následně po další střele hostů už puk kryje Grubauer a hru přerušuje.

37:57

Na druhé straně neprošel Carlson do útočného pásma a hráči Winnipegu si to namířili zpět před Grubauerovu klec.

37:30

Mathieu Perreault se prosmýkl mezi obránci domácích, ale následně se pak před Grubauerem do zakončení nedostal.

37:26

Kempný nahodil puk před hostující branku, než se ale Carlson mohl dostat k dorážce, lapil ho Hellebuyck a dalším zákrokem tak drží naděje svého týmu.

36:24

Obrana Washingtonu nepustila znovu hosty do zakončení, dobře se prezentoval Jakub Jeřábek a hned poslal puk směrem dopředu.

36:18

Ovečkin nebyl daleko od hattricku. Jeho jedovka z pravého kruhu skončila na pozorném Hellebuyckovi, jenž pohotovým zákrokem jeho ránu kryje.

35:36

Dalekonosné nahození Patrika Laineho před domácí branku neohrozilo Grubauera a ten okamžitě posílá kotouč na hokejky svých spoluhráčů.

35:07

Znovu se hráči Winnipegu dostali bleskově do útočného pásma, kde ale střela Ehlerse skončila mimo tři tyče.

34:28

Hosté se natlačili před domácí branku, kde ovšem před Grubauerem nevystřelili. Poté sela vyslal přízemní střelu Mathieu Perreault a tentokráte už domácí brankář přerušuje hru.

34:24

34:24

Washington je v plném počtu.

33:49

Orlov ve vlastním oslabení obtěžoval hostující branku. Sice se ke gólové střele nedostal, ale pošetřil cenné vteřiny z domácího oslabení.

33:12

Hráči Winnipegu se stále drželi v útočném pásmu, nakonec ale puk získali domácí a vyhodili ho až před Hellebuycka.

32:45

Blake Wheeler trefil tyčku domácí branky. Hosté tak nebyli daleko od vyrovnání.

32:24

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Jay Beagle – 2 min., sekání).

31:56

A znovu byl v akci Patrik Laine, jenž pálil z pravého kruhu, ale dobrým obranným zákrokem mu skórovat nepovolil Carlson.

31:20

Patrik Laine se dostal do prostoru mezi kruhy, svou žabkou ale Grubauera nepřekonal. Ten sklapl betony a hned poslal puk mezi své spoluhráče.

30:25

Matt Niskanen chtěl nahodit puk před hostující branku od modré čáry, ale nakonec mu přeskočil čepel a skončil ve středním pásmu. Domácí tak musí opustit útočnou třetinu.

30:14

30:14

Jakub Vrána šikovně objel branku hostů a dostal se hned před Hellebuyckem do zakončení, ten si ale svou část u pravé tyčky pohlídal.

29:32

Michal Kempný si sjel na kotouč a hned ho zpoza vlastní branky poslal do bezpečí. Domácí hráči tak míří znovu do útočné akce.

28:56

Kuzněcov si sjel před hostující branku, nadvakrát ale Hellebuycka nepřekonal. Dobře clonil u brankoviště Byfuglien a svému brankáři tak pomohl.

28:04

Bäckström znovu střílel z pravé strany, ovšem trefil jen boční konstrukci hostující klece. Hned na to se vracel zase zpátky do obranného pásma, hosté totiž získali kotouč.

27:36

27:05

Zakázané uvolnění Washingtonu a hra se tak stěhuje před branku Grubauera. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

26:37

Jakub Vrána se pokusil o přízemní střelu před Hellebuyckem, ale i tentokráte si brankář Winnipegu dokázal poradit a vyrazil puk do bezpečí.

25:56

Bäckström střílel z pravého kruhu a fantastický zákrok proti němu vytasil Hellebuyck, jenž svým tělem vyrazil kotouč do bezpečí!

25:33

Connor se natlačil před Grubauera, ale zblízka na něho nevyzrál. Poté se obrana dostala k puku a domácí míří znovu před hostující branku.

24:19

Celou arénou ve Washingtonu zní jen a pouze OVI!!

23:53

23:53 Alexandr OVEČKIN - 2:1

23:53

A je to tady, ruská raketa se dočkala a ještě v tomto utkání ALEXANDR OVEČKIN trefuje svou šestistou branku v NHL. Zblízka natřikrát překonal Hellebuycka a na ledě i v hledišti tak mohla propuknout velká radost – 2:1. Asistence: John Wilson a Jevgenij Kuzněcov.

22:42

Bryan Little dostal nabito na pravý kruh, poté se napřáhl ke střele, tu ale zablokovala domácí pozorná obrana.

22:01

T. J. Oshie se na levém kruhu obtočil a pokusil se o střelu, ale byl obrán o kotouč a na druhou stranu míří zase hosté.

21:33

Domácí si znovu sebrali puk a zamířili s ním před hostující branku, kde střílel Nicklas Bäckström, ale znovu byl hostující brankář pozorný.

21:22

Rána Niskanena zaplula do lapačky Hellbuycka a ten poté raději přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

20:51

Burakovsky na druhé straně chtěl střílet na Hellebuycka, ale ztratil rovnováhu a po akci Washingtonu tak nic nezbylo.

20:12

Hosté se hned dostali do útočného pásma, kde to před Grubauerem zkoušel Byfuglien, ale z levé strany kotouč k jeho pravé tyčce neprocpal.

20:01

Střely na branku: 14 – 8
První třetina je za námi. V ní jsme viděli dvě branky. Nejprve v páté minutě otevřel účet utkání Alexandr Ovečkin, jenž z levého kruhu propálil Hellebuycka ve dvojnásobné početní výhodě. V šesté minutě ale při hře čtyři na čtyři srovnal Nikolaj Ehlers a po první třetině tak zatím platí nerozhodný stav 1:1. Uvidíme, co nám přinese druhé dějství, které začne přibližně v 1:05.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:54

Laine ale svůj projektil z levého kruhu poslal jen do připraveného Grubauera a ten hned kotouč posílá do středního pásma.

19:30

Stephenson si sjel do prostoru mezi kruhy a dostal se k zajímavé střele, kterou ale znovu chytá pohotový Hellebuyck. Ještě to zkusí hosté na druhé straně.

19:00

Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:59

18:18

Ovečkin znovu pálil ze svého oblíbeného místa. Na levém kruhu se napřáhl k pořádné střele, která skončila na hokejce hostujícího brankáře. Ten puk poté vyrazil.

17:33

Hned na to se pak hosté dokázali osvobodit a kotouč letí až před Grubauera. Domácí tak musí zakládat svou další akci z hloubi vlastní obranné třetiny.

17:08

Po Carlsonově přihrávce střílel Alexandr Ovečkin, ale Hellebuyck byl na svém místě.

16:59

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mathieu Perreault – 2 min., podražení).

16:44

Domácí jsou v plném počtu.

16:30

Domácí se znovu osvobodili a jejich oslabení se už chýlí k samému konci.

16:13

Orlov chtěl vyhodit puk z pásma, ale jeho odpal neměl takovou razanci a skončil na Chiarotovi, který se dostal ke střele od modré čáry. Následnou dorážku Grubauer pokryl a přerušil hru.

15:54

Hosté se bleskově vrátili zpět a znovu operují před domácí brankou. Grubauer ale zatím svůj tým drží svými zákroky.

15:03

Bryan Little dostal do mezikruží přihrávku od Stastnyho, ale branku domácích pouze přestřelil. Hned na to se pak hráči Washingtonu osvobozují.

14:44

Po další reklamní přestávce budou hrát hosté přesilovou hru, Oshie je znovu na trestné lavici za hákování.

14:44

Vyloučení v týmu Washington Capitals (T. J. Oshie – 2 min., hákování).

13:53

Grubauer se musel činit ve svém brankovišti, vleže musel likvidovat hned dvě hostující dorážky a dokázal nakonec uspět.

12:58

Kuzněcov hledal volného Ovečkina, ale u něho se zjevil jeden z hostujících obránců a akce Washingtonu je zase rychle u konce.

12:29

Tlak domácích stále trvá a na Hellebuycka šla další střela. I s tou si ale dokázal poradit a nyní to budou jeho spoluhráči, kteří budou útočit.

11:40

Dobrý obranný zákrok připsal Michal Kempný, který hned na to poslal puk směrem dopředu a před brankou Winnipegu se pak ke střele dostal Burakovsky. Hellebuyck vyrazil puk svým pravým betonem.

10:56

Dmitrij Orlov se proháčkoval středem hřiště do útočného pásma, tam mu ale kotouč sebrali hosté, kteří znovu otáčejí rychle hru na druhou stranu.

10:28

10:28

Ovečkin se natlačil až před branku Hellebuycka, protlačit kotouč za jeho záda se mu nepodařilo. Následně pak šli do bleskové akce hosté, ale ani oni domácího brankáře neohrozili.

09:52

Matt Hendricks málem prošel přes dva domácí obránce až před branku Grubauera, ale nakonec se mu to nepodařilo.

09:22

Alexandr Ovečkin, který otevřel účet dnešního utkání, má v tuto chvíli na svém kontě 599 gólů v NHL. Je tak pouhou jednu branku od šestisté přesné trefy. Dosáhne na tuto metu ještě dnes?

08:52

Zakázané uvolnění Washingtonu a hra se stěhuje před branku Philippa Grubauera.

08:19

Byfuglien objel branku domácích a snažil se najít spoluhráče, dotěrná domácí obrana mu v tom ale zabránila. Domácí pak otočili hru na opačnou stranu.

08:15

Nyní následuje první komerční přestávka tohoto duelu.

07:54

Domácí hráči se hned uhnízdili v pásmu Winnipegu, od modré čáry vyslal střelu Michal Kempný, český obránce ovšem kotouč poslal jen těsně vedle hostující klece.

07:10

Oshie je už na ledové ploše a také Washington je v plném počtu.

07:02

Až nyní vyslal tvrdou ránu Patrik Laine a na pozoru se musel mít Grubauer, jenž jeho střelu pohotově chytá. Hru raději přerušil a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

06:53

Tryskáči už operují před domácí brankou, zatím se ale k pořádné střele nedostali. Nicméně útočné pásmo drží i nadále.

05:53

Hosté jsou kompletní a ještě je čeká zkrácená přesilová hra.

05:33

05:33 Nikolaj EHLERS - 1:1

05:33

Eller chyboval u modré čáry a chtěl zpětnou přihrávkou poslat puk spoluhráči, jenže ten zachytil NIKOLAJ EHLERS, jenž přisprintoval až před domácí branku, kde jeho zakončení skončilo za Grubauerovými zády – 1:1. Je vyrovnáno a začíná se znovu od začátku. Bez asistence.

05:10

Síly na ledě se na chvíli srovnají. Oshie inkasuje dvě minuty za sekání a uvidíme tak hru ve čtyřech na obou stranách.

04:35

04:35 Alexandr OVEČKIN - 1:0

04:35

A domácí svou dvojnásobnou početní výhodu využívají. ALEXANDR OVEČKIN dostal nabito tradičně na levý kruh, odkud svou nechytatelnou střelou propálil Hellebuycka – 1:0. Asistence: John Carlson a Nicklas Bäckström.

04:30

Carlson pálil z pravého kruhu, puk byl ale tečován do ochranné sítě a hra je přerušena. Vhazuje se po levici hostujícího brankáře.

03:53

No hosty nyní čekají krušné chvíle. Hendricks podrazil Bäckströma a putuje na trestnou lavici. Domácí budou hrát pět na tři.

03:42

Domácí zakládají svou první přesilovkovou akci z hloubi vlastního obranného pásma a už míří do toho útočného.

03:18

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Bryan Little – 2 min., hákování).

03:18

Jevgenij Kuzněcov si sjel před hostující branku, kam na něho mířila i přihrávka, ale byl zahákován a bude se tak poprvé vylučovat.

02:31

Orpik vyslal střelu, kterou ale zastavila obrana hostů a Capitals otáčí hru na opačnou stranu.

02:00

Po pravém křídle ujel Brandon Tanev, sjel si na pravý kruh, ale stahovačkou na domácího brankáře nevyzrál.

01:54

Na druhé straně také zastavil hru Hellebuyck, který lapil střelu Carlsona.

01:20

Phillipp Grubauer musel zasahovat proti střele Vrány, ukryl puk pod svojí lapačkou a pak přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

00:53

Na druhé straně to zkoušel z levé strany Alexandr Ovečkin, ovšem jeho rána také končí mimo hostující branku.

00:05

Buly nakonec vyhráli hosté a hned se snažili projít do útoku, ale museli se vrátit zpět do obrany a hned na to pak prošli před Grubauera, ale jejich střela mířila mimo tři tyče.

00:01

Ceremonie jsou za námi a utkání tak bude moci za malou chvíli už začít.
A nyní už také hymna americká.
Capital One Arenou už zní kanadská hymna.
V zámoří, jak je zvykem, začínají utkání s menším zpožděním díky ceremoniím a ani dnes to není výjimkou.

Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Niskanen, Orlov, Carlson, Kempný, Jeřábek, Orpik (A) – T. Wilson, Kuzněcov, Ovečkin (C) – Burakovsky, Bäckström (A), Connolly – Oshie, Eller, J. Vrána – Smith-Pelly, Beagle, Stephenson.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Byfuglien (A), Chiarot, T. Myers, Morrissey, Poolman, Morrow – Laine, Stastny, Ehlers – Wheeler (C), Little (A), Connor – Roslovic, Copp, Perreault – Armia, Hendricks, B. Tanev.

Rozhodčí: Hebert, Morton – Nansen, Nagy.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile ráda provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.

Jakub Vrána (WSH)
Jakub Jeřábek (WSH)
Michal Kempný (WSH)

Marko Daňo (WPG)
Vzájemná utkání

Oba celky se naposledy spolu utkaly v únoru letošního roku a tehdy domácí Winnipeg porazil Washington 4:3 po prodloužení. Domácí tak mají svému soupeři dnes co vracet.
Winnipeg Jets

Winnipeg je na tom v Západní konferenci o něco lépe. Je na třetím místě s jednadevadesáti body a také Tryskáči mají skvěle nakročeno do vyřazovacích bojů. Proti Washingtonu by rádi napravili své poslední zaváhání, kdy padli 1:2 z jejich pohledu domácí Philadelphii. Dnešní duel tak nabídne rozhodně velmi slušnou podívanou, proto si ji nenechte ujít.
Washington Capitals

Domácí Washington je v tabulce ve Východní konferenci na pátém místě a dosud získal třiaosmdesát bodů. Boje o play-off tak mají hokejisté Capitals rozehrané velmi dobře. Dnes by rádi před svými diváky plně bodovali, ale rozhodně je nečeká nic jednoduchého. Naposledy se Washington utkal na ledě San Jose s místními Žraloky, odkud si odvezli dva body za výhru 2:0. Na tu by tedy rádi navázali i dnes a uvidíme, jak se jim proti Tryskáčům z Winnipegu bude dařit.
Hezkou půlnoc přeji všem příznivcům ledního hokeje. Dnes je na programu další várka utkání zámořské NHL a my prostřednictvím tohoto online přenosu budeme sledovat zápas mezi týmy Washington Capitals a Winnipeg Jets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:10.

3:2

Branky a nahrávky: 5. Ovečkin (Carlson, Bäckström), 24. Ovečkin (T. Wilson, Kuzněcov), 65. Kuzněcov (Stephenson) – 6. Ehlers, 46. Laine (Stastny, Byfuglien)

Rozhodčí: Hebert, Morton – Nansen, Nagy

Diváci: 18 506

03:18 WPG 2 Little, hákování
03:53 WPG 2 Hendricks, podražení
04:35 WSH 1:0 Ovečkin (Carlson, Bäckström)
05:10 WSH 2 Oshie, sekání
05:33 WPG 1:1 Ehlers
14:44 WSH 2 Oshie, hákování