13.03.2018, 00:10 • Capital One Arena, Washington • Vendula Zdražilová

Tipsport: 2.31 3.83 2.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterní noci a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (03:00:31)

Jakub Vrána (WSH) 0+0, 2 střely, čas na ledě 10:04
Jakub Jeřábek (WSH) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:23
Michal Kempný (WSH) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:16

1. Alexandr Ovečkin (WSH) 2+0
2. Jevgenij Kuzněcov (WSH) 1+1
3. Connor Hellebuyck (WPG) 40 zák., 2 góly, 93,02%
Střely na branku: 43 – 28
Je dobojováno. Domácí nakonec urvali dva body v poslední minutě prodloužení díky trefě Jevgenije Kuzněcova, který se trefil v samostatném úniku.

64:11

64:11 Jevgenij KUZNĚCOV - 3:2

64:11

Washington právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. Domácí rozhodují o bonusovém bodu v prodloužení. JEVGENIJ KUZNĚCOV se dostal do samostatného úniku a těsně před Hellebuyckem ho nekompromisní třelou překonává – 3:2. Asistence: Chandler Stephenson.

64:00

Hraje se poslední minuta prodloužení.

63:28

John Carlson pálil z prostoru mezi kruhy, ale trefil pouze připravenou lapačku Connora Hellebuycka. Ten pak raději přerušil hru.

62:39

Hosté nepronikli do útočného pásma, Bäckström sklepl puk od modré čáry směrem do středního pásma a útočit tak jdou domácí hráči.

62:19

Hosté jsou už v plném počtu.

61:46

Ovečkin střílel na odkrytou část branky Hellebuycka, ten se včas přesunul a puk vyrazil před sebe. Hosté se pak znovu dokázali osvobodit.

61:17

Oshie dostal přihrávku od Bäckströma, druhý jmenovaný ale branku hostů přestřelil.

60:29

Domácí tak mají možnost rozhodnout utkání v přesilové hře. Jenže hned po vhazování v útočném pásmu se hosté osvobozují.

60:19

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Bryan Little – 2 min., sekání).

60:19

Jevgenij Kuzněcov projel celým kluzištěm až před branku hostů, ke střele se ale nedostal, neboť byl faulován Littlem a domácí budou hrát přesilovku čtyři na tři.

60:01

Základní hrací doba vítěze neurčila a na řadu tak přijde pětiminutové prodloužení se třemi hráči na obou stranách.

3:2

Branky a nahrávky: 5. Ovečkin (Carlson, Bäckström), 24. Ovečkin (T. Wilson, Kuzněcov), 65. Kuzněcov (Stephenson) – 6. Ehlers, 46. Laine (Stastny, Byfuglien)

Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Niskanen, Orlov, Carlson, Kempný, Jeřábek, Orpik (A) – T. Wilson, Kuzněcov, Ovečkin (C) – Burakovsky, Bäckström (A), Connolly – Oshie, Eller, J. Vrána – Smith-Pelly, Beagle, Stephenson.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Byfuglien (A), Chiarot, T. Myers, Morrissey, Poolman, Morrow – Laine, Stastny, Ehlers – Wheeler (C), Little (A), Connor – Roslovic, Copp, Perreault – Armia, Hendricks, B. Tanev.

Rozhodčí: Hebert, Morton – Nansen, Nagy

Diváci: 18 506

03:18 WPG 2 Little, hákování
03:53 WPG 2 Hendricks, podražení
04:35 WSH 1:0 Ovečkin (Carlson, Bäckström)
05:10 WSH 2 Oshie, sekání