4:3

po s.n. (3:1) (1:2, 0:1, 2:0 - 0:0) Stav série: 1:1

11.03.2018, 18:00 • SC Dubina Ostrava • Čtvrtfinále • Aleš Skok (@Hopicek495)

Tipsport: 1.6 5.8 3.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Neskutečné drama jsme dnes sledovali ve vítkovické aréně! Domácí prohrávali 0:2 a 1:3. Nakonec výborným výkonem ve třetí třetině skóre srovnali. V prodloužení se nestalo nic zajímavého a šlo se tak na samostatné nájezdy. V ní uspěli vítkovičtí hráči ve třech ze čtyřech pokusů, zatímco z hráčů Tatranu byl úspěšný pouze jeden. Domácí se tak radují z vítězství 4:3 po samostatných nájezdech a vyrovnání série na 1:1. Je tak jisté, že se celá série ještě jednou do Vítkovic vrátí.

To je ode mě vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou. (20:19:14)

70:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým 1. SC TEMPISH Vítkovice.
Autorem vítězné branky je JAN JASTŘEMBSKÝ.

4. série 3:1

Tokoš neskutečně na pána! Šel v naprostém klidu a jednou rukou posílá balonek přesně do šibenice!

4. série 2:1

Meliš jako první exekutor zvolil rychlý nájezd a přízemní střelou snižuje.

3. série 2:0

Hájek totálně vykoupal Rebra, ale při bekhendovém zakončení trefil pouze tyč.

Jiří Kolísko šel do bekhendového blafákuz, ale na Součka si nepřišel.

2. série 2:0

Jastřembský si rozhýbal Rebra a v pohodě pak zasunul balonek do prázdné branky.

2. série 1:0

Komárek zkusil něco podobného, jako Rýpar, ale branku vůbec netrefil.

1. série 1:0

Rýpar proměňuje rychlou kličkou do forhendu a následnou přesnou střelou k tyči!

1. série 0:0

Němeček si rozhýbal Součka, udělal blafák do bekhendu, ale domácí gólman byl úspěšnější.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo o vítězi dnešního duelu a rozhodnout tak budou muset samostatné nájezdy. Nájezdy bude sledovat 325 diváků.

70:00

Prodloužení skončilo.

69:13

Komárek sprintoval pro dlouhé nahození, chtěl zakončil ála Tomáš Hertl, ale míček netrefil.

68:07

Necelé dvě minuty do konce. Nájezdy se blíží. Ani jeden z týmů příliš neriskuje.

67:19

Jiří Kolísko byl u pravého mantinelu a zády k bráně. Míček proletěl kolem něj, on ho však chtěl trefil bekhendem, ale promáchl.

66:22

Útočné snažení Vítkovic zastavuje jejich faul.

4:3

Branky a nahrávky: 15. Jan Šebesta (Hubálek), 45. Hájek (Firda), 57. Delong (Sladký), rozh. náj. Jastřembský – 10. Ullmann, 14. Brautferger (Svoboda), 29. Vítovec (Meliš)