Play-out extraligy st. dorostu

HC Oceláři Třinec – BK Havlíčkův Brod

4:3

konec (1:1, 1:1, 2:1)

11.03.2018, 13:00 • mini WERK ARENA • O udržení • Info o změnách stavu (Martina Sikorová)

Konec zápasu. (15:16:01)

59:46

Třinec právě vstřelil branku!
V samém závěru zápasu se prosazuje MAREK HAVRÁNEK a s velkou pravděpodobností rozhoduje o vítězství Ocelářů! Na případné vyrovnání Brodu zbývá přesně čtrnáct vteřin. Asistence: Filip Indrst, Tomáš Krč.

53:05

Domácí se tentokrát ubránili a naopak si sami zahrají ve výhodě. Podražením se provinil Jakub Adam a také on musí na trestnou lavici.

50:15

Na trestnou lavici putuje také Marek Havránek, který se provinil nedovoleným bráněním.

48:41

Také Oceláři využívají početní výhodu a opět máme vyrovnáno! Puk za záda Nedvěda dopravil PAVEL MATĚJ. Asistence: Jakub Michálek.

46:58

Dalším potrestaným hráčem je hostující Viktor Horák, který si vykoledoval dvě minuty za podražení.

43:47

Ve stejném čase dostává Nico Geidl osobní trest na deset minut za nesportovní chování.

43:47

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Hosté proměňují dlouho početní výhodu a opět se ujímají vedení. Autorem branky je MAREK TECL. Asistence: Pavel Vaňous, Jakub Petržilka.

41:54

Pro Lukáše Bulavu dnešní zápas končí. Domácí bek vyfasoval trest na 5 minut a do konce utkání za faul kolenem.

40:01

I ve druhé části padly dva góly. Ve dvaatřicáté minutě využil přesilovou hru Jiří Hromádka, za Oceláře v samém závěru této části kontroval Filip Indrst.

40:00

39:02

Necelou minutu před koncem druhé části Oceláři vyrovnávají! O druhý gól Třince se postaral FILIP INDRST! Asistence: Tomáš Krč.

31:11

Hosté dokázali nabídnutou výhodu rychle využít a ujímají se vedení! Přesilovou hru proměnil JIŘÍ HROMÁDKA. Asistence: Viktor Horák, Jakub Petržilka.

30:55

Třinečtí mladíci nezvládli správně vystřídat, v jednu chvíli jich na ledě bylo šest a přichází trest pro hráčskou lavici. Dvě mnuty odpyká Lukáš Bulava.

23:23

Tomáš Kulhánek se dle rozhodčího dopustil držení a musí na trestnou lavici.

20:01

První gól zápasu vstřelil domácí Nico Geidl, Brod ale o dvě minuty kontroval zásluhou Lukáše Pokorného a po úvodní dvacetiminutovce tedy platí skóre 1:1.

20:00

4:3

Branky a nahrávky: 13. Geidl (Čmiel, Matěj), 40. Indrst (Krč), 49. Matěj (Michálek), 60. Havránek (Indrst, Krč) – 15. Pokorný (Adam, Kulhánek), 32. Hromádka (Horák, Petržilka), 44. Tecl (Vaňous, Petržilka)

HC Oceláři Třinec: Ochman (Kučera) – Weber, S. Radzienciak, Bulava, Konderla, P. Adámek, Michálek – Havránek, Krč, Tománek, Matěj, Indrst, Geidl, Mikler, Rybnikár, Stebel, Čmiel

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Arbelovský) – Adam, Horák, Krejčí, Dudycha, Trupl, Kerber – Vaňous, Petržilka, Tecl, Hromádka, Rybáček, Křehlík, Pokorný, Kulhánek, Cachnín, Košťál

Rozhodčí: Fiala – Gančarčík, Novák

04:25 TRI 2 Havránek, hákování
07:15 TRI 2+10 Michálek, naražení zezadu+naražení zezadu
07:30 HBR 2 Hromádka, nebezpečná výstroj
12:02 TRI 1:0 Geidl (Čmiel, Matěj)
14:28 HBR 1:1 Pokorný (Adam, Kulhánek)