2:1

konec (1:0, 1:1, 0:0) Stav série: 1:1

05.03.2018, 15:00 • Uralec Arena • Play-off • Jan Prošek

Tipsport: 2.3 4.0 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek vyhrává tento zápas 2:1 a srovnává stav série na 1:1. Hostující hráči děkují svým fanouškům za podporu, domácí se se svými příznivci radují s první výhry v sérii.

Pravděpodobně klíčové bylo vyloučení hráče Magnitogorsku v závěru zápasu. Andrej Čibisov byl vyloučený na dvě minuty za vysokou hůl. Jeho týmu se výrazně zkrátil čas na vyrovnání a nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře. Stav série je tedy vyrovnaný.

Česká stopa v zápase
Jakub Kovář (JEK) 60 minut, 26 střel, 25 zákroků
Jan Kovář (MET) 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:37 (17:15:54)

59:45

Hosté utočí a pokouší se vyrovnat.

59:28

Hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

59:00

Poslední minuta hry.

58:41

58:25

Domácí Ilja Krikunov pálil z předbrankového prostoru nad.

58:13

Denis Platonov se dostal do útočného pásma, jeho střela byla zblokovaná.

58:00

Takticky hrají domácí hráči velmi dobře, drží hru v útočném pásmu a čas běží.

57:30

Mnoho šancí momentálně k vidění není.

57:14

Hosté vyhazují přes všechny čáry.

57:00

Tři minuty hry zbývají do konce třetí třetiny, puk mají domácí v útočném pásmu.

56:41

To je velká komplikace pro hosty, kteří se pokouší vyrovnat.

56:41

Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Andrej Čibisov – 2 min., vysoká hůl).

56:26

Do rychlého brejku se nyní dostal domácí celek,ale brankář byl pozorný.

56:00

Probíhají poslední čtyři minuty hry ve třetí třetině, Chris Lee má kotouč za svou brankou.

55:44

Po střele od modré čáry zasahovat nemusel.

55:24

Jan Kovář nedokázal vypálit, ale kotouč stihl zpracovat v útočném pásmu.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Hosté stále prohrávají o jednu branku.

2:1

Branky a nahrávky: 13. Kučerjavenko (Krikunov), 21. Milovzorov (Megalinskij) – 31. Platonov (Timkin, Osala)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochatskij) – Megalinskij, Alexej Vasilevskij, Timašov, Mišarin, Jegoršev, Trjamkin, Ljamin – Krikunov, Kučerjavenko, Milovzorov – Torčeňuk, Simakov, A. Garejev – Golyšev, Paré, Česalin – V. Popov, Obidin, Rasseikin – King.

Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Košečkin) – Lee, J. Birjukov, Děnisov, Pivcakin, Běreglazov, S. Těreščenko, Igošev – Mozjakin, Wolski, Jan Kovář – Kokarev, Ellison, Čibisov – Timkin, Osala, De. Kazionov – Švyrjov, Kaletnik, Berestennikov – Platonov.

Rozhodčí: Jeřábek, Oskirko – Viljugin, Majtak