konec (0:0, 1:1, 0:3)

24.02.2018, 13:00 • ZS Luďka Čajky • O umístění • Vojtěch Jurák

Tipsport: 2.2 4.5 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek všechno. Děkuji vám za pozornost a ze Zlína přeji hezky zbytek víkendu. (15:06:08)
Dnešní zápas končí, Třinec se raduje ze zisku tří bodů zejména díky vydařenému závěru třetí třetiny, kdy během necelých tři minut vstřelil tři branky. Naopak Zlín dnes odchází s prázdnou.

59:10

Hosté jsou při chuti a dál se tlačí do zakončení.

58:32

Třinec právě vstřelil branku!
Zlínská obrana zaspala a hosté toho dokonale využili, neboť se dostali do situace dva na nikoho. Peterek s Kvasnicou si několikrát vyměnili puk a prvně jmenovaný – JONÁŠ PETEREK jej uklidil do prázdné branky. Asistence: Michal Kvasnica.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:01

LUKÁŠ KAUKIČ naskočil zpět do hry a gólem do prázdné branky posílá Třinec do dvoubrankového vedení. Asistence: Lukáš Irgl.

56:54

Hosté hrají v plném počtu.

56:33

Zlín stále hraje přesilovku, teď navíc stáhl svého gólmana ze hry. Domácí to zkouší se šesti hráči v poli.

55:47

Oddechový čas pro domácí.

55:47

Hosté se ujímají vedení a pro Zlín je to hodně ledová sprcha, neboť čtyři minuty před koncem inkasoval při vlastní přesilovce. JAN KALUS krásnou střelou trefil nad lapačku horní roh branky. Asistence: Michal Kvasnica.

54:54

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Kaukič – 2 min., krosček).

54:47

Na ledovou plochu začínají prosakovat emoce. Tu a tam se po odpískání objeví drobná šarvátka, rozhodčí však zatím drží hráče obou týmů na uzdě.

53:22

Čechmánek dostal trochu prostoru v útočném pásmu a nebezpečnou střelou ohrozil Loubala.

52:51

Zakázané uvolnění Zlína. Hra se vrací zpět před brankáře Šimonů.

52:24

51:59

Zlín se osvobozuje.

51:42

Po krátké epizodě ve středním pásmu se hosté vrací s pukem zpět do útočného pásma.

50:50

Přesilovka hostů zatím působí velmi nebezpečně. Všechny třinecké střely však jdou buď vedle, nebo do výstroje dnes velmi spolehlivého brankáře Šimonů.

1:4

Branky a nahrávky: 40. Kotek (Augustin, Gharibyar) – 37. Molin (Irgl, Strakoš), 56. Kalus (Kvasnica), 58. Kaukič (Irgl), 59. Peterek (Kvasnica)

Berani Zlín: Šimonů (Huf) – Martínek, Augustin, Gába, Budil, Fridrich, Ševčík, Gazda – Kenša, Čechmánek, Kočica, Mikulec, Gharibyar, Knápek, Hefka, Kotek.

HC Oceláři Třinec: Loubal (Ochman) – Hrachovský, Krzak, Radzienciak, Rufer, Marguš, Adámek – Strakoš, Kaukič, Plitko, Mach, Kofroň, Przybyla, Kvasnica, Irgl, Peterek, Raška, Kalus, Papaj, Najsar, Molin.

27:37 ZLN 2 Kočica, vysoká hůl
32:38 ZLN 2+10 Budil, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Knápek
36:01 TRI 0:1 Molin (Irgl, Strakoš)
38:05 TRI 2 Mach, podražení
39:37 ZLN 1:1 Kotek (Augustin, Gharibyar)
43:38 ZLN 2 Ševčík, podražení
43:50 TRI 2 Przybyla, podražení
47:24 TRI 2 Kvasnica, hákování
50:24 ZLN 2 Gába, hákování
54:54 TRI 2 Kaukič, krosček