DHL Extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – HC Olomouc

2:1

konec (1:1, 1:0, 0:0)

24.02.2018, 15:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • O umístění • Info o změnách stavu (Michal Raška)

Tipsport: 1.75 4.5 3.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:23:08)
Je konec. Ve třetí třetině branka nepadla a Jihlava si tak po vítězství 2:1 připisuje tři body a zůstává na čele tabulky části poražených.

54:36

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Beier – 2 min., napadení).

42:15

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Beier – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jindra – 2 min., hrubost).

40:01

Druhá dvacetiminutovka skončila a Jihlava vede 2:1. Ve 31. minutě otočil stav utkání na domácí stranu Heinrich.

40:00

33:10

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Vála – 2 min., napadení).

30:35

Dukla právě vstřelila branku!
Jihlava po polovině zápasu otáčí utkání a jde do vedení 2:1! ALEŠ HEINRICH je autorem vedoucí branky. Asistence: Joshua Waller.

22:59

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Szturc – 2 min., hákování).

20:01

První třetina je u konce a stav je zatím nerozhodný 1:1. Jako první se prosadil už ve 4. minutě Dominik Hajšman, ale nakonec přišlo vyrovnání dvě minuty před koncem po brance Davida Dondy.

20:00

18:10

A je vyrovnáno! Dvě minuty před koncem první třetiny se prosazuje DAVID DONDA. Asistence: Sean Norris, Adam Hrbatý.

15:34

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Janků – 2 min., podražení).

03:23

Olomouc právě vstřelila branku!
Olomouc jde už ve čtvrté minutě do vedení! DOMINIK HAJŠMAN se postaral o první branku dnešního utkání. Asistence: Libor Janků.

00:01

2:1

Branky a nahrávky: 19. Donda (Norris, Hrbatý), 31. Heinrich (Waller) – 4. Hajšman (Janků)

HC Dukla Jihlava: Juda (Maláč) – Mareš, Trávník, Krtek, Vála – Kadleček, Jindra, Adam, Heinrich, Donda, Mejzlík, Hrbatý, Strnad, Waller, Slabý, Peschout, Norris

HC Olomouc: Ovčaři (Galuška) – Szturc, Spálovský, Holiš, Smutný, Jelínek, Mader – Janků, Hajšman, Palička, Paťava, Beier, Indrák, Marek, Janečko, Liška, Kuba

Rozhodčí: Maršálek – Zídek, Rampír

03:23 OLO 0:1 Hajšman (Janků)
15:34 OLO 2 Janků, podražení
18:10 JIH 1:1 Donda (Norris, Hrbatý)
22:59 OLO 2 Szturc, hákování
30:35 JIH 2:1 Heinrich (Waller)