1:9
konec (1:1, 0:4, 0:4)
24.02.2018, 12:30 • Skupina E • Info o změnách stavu (Vojtěch Görög)
HCM Warriors Brno – HK Mladí Draci Šumperk
1:9
konec (1:1, 0:4, 0:4)
Branky a nahrávky: 20. Zelinka (Mrkvica) – 13. Kučera (Polách), 31. Mácha (Plhal), 33. Horký (Kaplan), 36. Mácha (Kaplan), 40. Kaplan (Kubíček), 41. Polách (Plhal, Fibigr), 44. Mácha (Polách, Fibigr), 49. Kaplan (Kučera, Kubíček), 57. Horký (Mácha, Plhal)
Karty:
Neproměněná penalta:
HCM Warriors Brno:
Šebo (Atanasiadis) – Fojt, Mrkvica, Lambert, Hykl, Hanák, Ludvík, Mahdal – Kubíček, Kuchař, Zelinka, Hrstka, Marčík, Orsech, Snášel, Lysoněk, Novotný, Heinrich
Náhradníci:
Trenér:
HK Mladí Draci Šumperk:
Zlatnický (Borovička) – Cekr, Kubíček, Plhal, Křivohlávek, Holub – Horký, Kaplan, Kučera, Janech, Mácha, Fibigr, Slováček, Polách
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Rudolf Volf – Petr Hubáček, Jiří Novák
Diváci:
1. třetina | ||||
12:51 | MDS | 0:1 | Kučera (Polách) | |
19:59 | WAB | 1:1 | Zelinka (Mrkvica) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:26 | WAB | 2 | Mrkvica, faul loktem | |
30:06 | MDS | 1:2 | Mácha (Plhal) | |
30:24 | MDS | 2 | Horký, hákování | |
32:54 | MDS | 1:3 | Horký (Kaplan) | |
34:53 | WAB | 2 | Snášel, napadení | |
35:38 | MDS | 1:4 | Mácha (Kaplan) | |
37:38 | MDS | 2 | Kaplan, faul kolenem | |
39:51 | MDS | 1:5 | Kaplan (Kubíček) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:49 | MDS | 1:6 | Polách (Plhal, Fibigr) | |
43:06 | MDS | 1:7 | Mácha (Polách, Fibigr) | |
47:05 | MDS | 2 | Horký, napadení | |
48:08 | MDS | 1:8 | Kaplan (Kučera, Kubíček) | |
49:20 | WAB | 2 | Hanák, podražení | |
51:36 | MDS | 2 | Polách, podražení | |
56:06 | MDS | 1:9 | Horký (Mácha, Plhal) | |
56:44 | WAB | 2 | Fojt, podražení | |
58:13 | MDS | 2 | Holub, krosček | |
Konec |
Jihlava – Letňany 12:00 2:3
Pardubice – Kometa Brno 12:00 3:2
Mountfield HK – Vítkovice 12:15 5:3
Technika Brno – Poruba 12:30 5:2
Warriors Brno – HK MD Šumperk 12:30 1:9
Vsetín – Třinec 12:30 4:6
Přerov – Mladá Boleslav 13:15 3:2
Havířov – Zlín 14:05 4:2
Slavia – Ústí n/L 14:45 1:2
Sparta – HC Litvínov 15:45 2:3
Liberec – HC Plzeň 16:00 3:2
Třemošná – K. Vary 16:45 3:5
58:13
56:44
56:06
51:36
49:20
48:08
47:05
43:06
40:49
40:01
40:00
39:51
37:38
35:38
34:53
32:54
30:24