Menu

Další

Zimní olympijské hry - Krasobruslení

Muži - volné jízdy

Vítěz: J. Hanju (JPN)

konec (2. Š. Uno (JPN), 3. J. Fernandez (ESP))

17.02.2018, 02:00 • Kangnung oval, Kangnung • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Konečně pořadí

1. Juzuru Hanju (JPN) 317.85
2. Šoma Uno (JPN) 306.90
3. Javier Fernandez (ESP) 305.24
4. Po-jang Ťin (CHN) 297.77
5. Nathan Chen (USA) 297.35
6. Vincent Zhou (USA) 276.69
7. Dmitrij Alijev (OAR) 267.51
8. Michajl Koljada (OAR) 264.25
9. Patrick Chan (CAN) 263.43
10. Adam Rippon (USA) 259.36
11. Alexej Byčenko (ISR) 257.01
12. Keegan Messing (CAN) 255.43
13. Daniel Samohin (ISR) 251.44
14. Jorik Hendrickx (BEL) 248.95
15. Čcha Čun-hwan (KOR) 248.59
16. Michal Březina (CZE) 246.07
17. Miša Ge (UZB) 244.94
18. Keiji Tanaka (JPN) 244.83
19. Deniss Vasiljevs (LAT) 234.58
20. Brendan Kerry (AUS) 233.81
21. Matteo Rizzo (ITA) 232.41
22. Paul Fentz (GER) 214.55
23. Jen Chan (CHN) 213.01
24. Moris Kvitelašvili (GEO) 204.57 (06:29:51)

Volné jízdy mužů právě skončily.

24

Šoma Uno zvládl souboj se Španělem Fernandezem i přes chyby ve své jízdě a raduje se ze stříbrné medaile s konečným součtem 306.9 bodu. Jeho krajan Juzuru Hanju neudržel slzy a v pláči se raduje s obhajoby zlaté medaile.

24

Posledními skoky v krasobruslařské soutěži byla kombinacce trojitého salchowa s trojitým toeloopem.

24

Šoma Uno už má za sebou i trojkobinaci trojitého axela s rittbergereme a trojitým flipem.

24

Hned poté už Japonec čtverný toeloop skáče.

24

Následně ale přišlo zaváhání při kombinaci čtverného a dvojitého toeloopu a i stříbrná medaile se Unovi vzdaluje.

24

Po piruetách a krokové pasáži přišel na řadu úspěšně zvládnutý trojitý axel.

24

Trojitý rottberger se tentokrát Japonci povedl.

24

Následně se mu daří čtverný flip a chce tak ještě zabojovat alespoň o stříbro.

24

Uno padá hned při čtverném rittbergeru a olympijském vítězi je rozhodnuto!

24

Vše nyní rozhodne Japonec Šoma Uno, který na svého krajana ztrácel po krátkém programu sedm bodů.

23

Hodnocení Fernandeze podle technického panelu o osm bodů horší než v případě Japonce a rozdíl dvanácti bodů v součtu s krátkým programem zůstal. Španěl je druhý a má jistotu bronzu.

23

Španěl skáče i trojkombinaci trojitého flipa s ritbbergerem a trojitým salchowem.

23

Poté úspěšně skočil i trojitého axela a trojitého lutze.

23

Druhou polovinou jízdy načíná španělský krasobruslař trojitým rittbergerem.

23

Fernandez už má za sebou piruety a po nich přišel na řadu úspěšný čtverný salchow.

23

Španěl skáče i další kombinaci trojitého axela s dvojitým toeloopem.

23

Následně kombinace čtverného salchowa s trojitým toeloopem.

Muži - volné jízdy

Vítěz: J. Hanju (JPN)

konec (2. Š. Uno (JPN), 3. J. Fernandez (ESP))

Zpět na online


Statistiky:
Konečné pořadí

1. Deniss Vasiljevs (LAT)
2. Matteo Rizzo (ITA)
3. Paul Fentz (GER)
4. Jen Chan (CHN)
5. Keiji Tanaka (JPN)
6. Moris Kvitelašvili (GEO)
7. Alexej Byčenko (ISR)
8. Daniel Samohin (ISR)
9. Nathan Chen (USA)
10. Miša Ge (UZB)
11. Čcha Čun-hwan (KOR)
12. Brendan Kerry (AUS)
13. Jorik Hendrickx (BEL)
14. Keegan Messing (CAN)
15. Vincent Zhou (USA)
16. Michajl Koljada (OAR)
17. Michal Březina (CZE)
18. Adam Rippon (USA)
19. Dmitrij Alijev (OAR)
20. Po-jang Ťin (CHN)
21. Patrick Chan (CAN)
22. Juzuru Hanju (JPN)
23. Javier Fernandez (ESP)
24. Šoma Uno (JPN)
1. Juzuru Hanju (JPN) 317.85
2. Šoma Uno (JPN) 306.90
3. Javier Fernandez (ESP) 305.24
4. Po-jang Ťin (CHN) 297.77
5. Nathan Chen (USA) 297.35
6. Vincent Zhou (USA) 276.69
7. Dmitrij Alijev (OAR) 267.51
8. Michajl Koljada (OAR) 264.25
9. Patrick Chan (CAN) 263.43
10. Adam Rippon (USA) 259.36
11. Alexej Byčenko (ISR) 257.01
12. Keegan Messing (CAN) 255.43
13. Daniel Samohin (ISR) 251.44
14. Jorik Hendrickx (BEL) 248.95
15. Čcha Čun-hwan (KOR) 248.59
16. Michal Březina (CZE) 246.07
17. Miša Ge (UZB) 244.94
18. Keiji Tanaka (JPN) 244.83
19. Deniss Vasiljevs (LAT) 234.58
20. Brendan Kerry (AUS) 233.81
21. Matteo Rizzo (ITA) 232.41
22. Paul Fentz (GER) 214.55
23. Jen Chan (CHN) 213.01
24. Moris Kvitelašvili (GEO) 204.57
Startovní listina
1. Deniss Vasiljevs (LAT)
2. Matteo Rizzo (ITA)
3. Paul Fentz (GER)
4. Jen Chan (CHN)
5. Keiji Tanaka (JPN)
6. Moris Kvitelašvili (GEO)
7. Alexej Byčenko (ISR)
8. Daniel Samohin (ISR)
9. Nathan Chen (USA)
10. Miša Ge (UZB)
11. Čcha Čun-hwan (KOR)
12. Brendan Kerry (AUS)
13. Jorik Hendrickx (BEL)
14. Keegan Messing (CAN)
15. Vincent Zhou (USA)
16. Michajl Koljada (OAR)
17. Michal Březina (CZE)
18. Adam Rippon (USA)
19. Dmitrij Alijev (OAR)
20. Po-jang Ťin (CHN)
21. Patrick Chan (CAN)
22. Juzuru Hanju (JPN)
23. Javier Fernandez (ESP)
24. Šoma Uno (JPN)