Ženy - 1. a 2. jízdy
Vítěz: J. Loellingová (GER)
konec (2. J. Flocková (AUT), 3. L. Yarnoldová (GBR))
16.02.2018, 12:20 • Alpensia Sliding centre, Pchjongčchang
•
Ondřej Jícha (@OndraJicha)
live na
:
0
0
0
live navsaďte si na:
• Předzápasové kurzy: 0 - 0 - 0
Ženy - 1. a 2. jízdy
Vítěz: J. Loellingová (GER)
konec (2. J. Flocková (AUT), 3. L. Yarnoldová (GBR))
Zpět na online
Rozhodčí:
Diváci:
Statistiky:
Průběžné pořadí po 2 jízdách
1. Jacqueline Loellingová (GER) 1:43.86
2. Janine Flocková (AUT) +0.02
3. Lizzy Yarnoldová (GBR) +0.1
4. Laura Deasová (GBR) +0.17
5. Anna Ferstädtová (GER) +0.3
6. Tina Hermannová (GER) +0.43
7. Lelde Priedulenová (LAT) +0.45
8. Elisabeth vathjeová (CAN) +0.6
9. Kimberley Bosová (NED) +0.73
10. Marina Gilardoniová (SUI) +0.83
11. Jane Channellová (CAN) +0.84
12. Katie Uhlaenderová (USA) +0.87
13. Mirela Rahnevová (CAN) +0.95
14 .Kim Meylemansová (BEL) +1.24
15. Sophia Jung (KOR) +1.28
16. Jackie Narracottová (AUS) +1.43
17. Kendall Wesenbergová (USA) +1.87
18. Maria Marinela Maziluová (ROU) +2.92
19. Takako Ogučiová (JPN) +3.37
20. Simdele Adeagbová (NGR) +4.91
Startovní listina
1. Maria Marinela Maziluová (ROU)
2. Sophia Jung (KOR)
3. Takako Ogučiová (JPN) )
4. Elisabeth Vathjeová (CAN
5. Jane Channellová (CAN)
6. Tina Hermannová (GER)
7. Jacqueline Loellingová (GER)
8. Anna Ferbstädtová (GER)
9. Janine Flocková (AUT)
10. Laura Deasová (GBR)
11. Mirela Rahnevová (CAN)
12. Katie Uhlaenderová (USA)
13. Lelde Priedulenová (LAT)
14. Lizzy Yarnoldová (GBR)
15. Kim Meylemansová (BEL)
16. Marina Gilardoniová (SUI)
17. Kimberley Bosová (NED)
18. Kendall Wesenbergová (USA)
19. Jackie Narracottová (AUS)
20. Simdele Adeagbová (NGR)
1. Jacqueline Loellingová (GER) 1:43.86
2. Janine Flocková (AUT) +0.02
3. Lizzy Yarnoldová (GBR) +0.1
4. Laura Deasová (GBR) +0.17
5. Anna Fernstädtová (GER) +0.3
6. Tina Hermannová (GER) +0.43
7. Lelde Priedulenová (LAT) +0.45
8. Elisabeth Vathjeová (CAN) +0.6
9. Kimberley Bosová (NED) +0.73
10. Marina Gilardoniová (SUI) +0.83
11. Jane Channellová (CAN) +0.84
12. Katie Uhlaenderová (USA) +0.87
13. Mirela Rahnevová (CAN) +0.95
14 .Kim Meylemansová (BEL) +1.24
15. Sophia Jung (KOR) +1.28
16. Jackie Narracottová (AUS) +1.43
17. Kendall Wesenbergová (USA) +1.87
18. Maria Marinela Maziluová (ROU) +2.92
19. Takako Ogučiová (JPN) +3.37
20. Simdele Adeagbová (NGR) +4.91 (14:25:15)
1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
10
10
11
11
12
12
13
13
14
14
15
15
16
16
17
17
18
18
19
19
20
1. Lizzy Yarnoldová (GBR) 51.66
2. Jacqueline Loellingová (GER) +0.08
3. Janine Flocková (AUT) +0.15
4. Tina Hermnannová (GER) +0.32
5. Anna Fernstädtová (GER) +0.33
6. Laura Deasová (GBR) +0.34
7. Lelde Priedulenová (LAT) +0.48
8. Kimberley Bosová (NED) +0.67
-. Katie Uhlaenderová (USA) +0.67
10. Marina Gilardoniová (SUI) +0.68
11. Jane Channellová (CAN) +0.76
12. Elisabeth Vathjeová (CAN) +0,79
13. Sophia Jung (KOR) +0.81
14. Mirela Rahnevová (CAN) +0.82
15. Jackie Narracottová (AUS) +0.87
16. Kim Meylemansová (BEL) +0.9
17. Kendall Wesenbergová (USA) +1.11
18. Maria Marinela Maziluová (ROU) +1.65
19. Takako Ogučiová (JPN) +2.16
20. Simidele Adeagbová (NGR) +2.53
O osm etin za ní je největší kandidátka na vítězství Němka Jacqueline Loellingová, která bude chtít určitě Britku předehnat. O stupně vítězů se po první jízdě budou ucházet určitě i Rakušanka Flocková a zbývající dvě německé závodnice, které ztrácí na třetí necelé dvě desetiny.
20
20
19
19
18
18
17
17
16
16
15
15
14
14
13
13
12
12
11
11
10
10
9
9
8
8
7
7
6
6
5
5
4
4
3
3
2
2
1
1
1. Maria Marinela Maziluová (ROU)
2. Sophia Jung (KOR)
3. Takako Ogučiová (JPN) )
4. Elisabeth Vathjeová (CAN
5. Jane Channellová (CAN)
6. Tina Hermannová (GER)
7. Jacqueline Loellingová (GER)
8. Anna Ferbstädtová (GER)
9. Janine Flocková (AUT)
10. Laura Deasová (GBR)
11. Mirela Rahnevová (CAN)
12. Katie Uhlaenderová (USA)
13. Lelde Priedulenová (LAT)
14. Lizzy Yarnoldová (GBR)
15. Kim Meylemansová (BEL)
16. Marina Gilardoniová (SUI)
17. Kimberley Bosová (NED)
18. Kendall Wesenbergová (USA)
19. Jackie Narracottová (AUS)
20. Simdele Adeagbová (NGR)