16.02.2018, 04:30 • SAP Center, San Jose • Martin Schwarz (@MartinSmuci)

Tipsport: 1.81 4.07 3.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Do zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.
Střely na branku v zápase

San Jose Sharks: 30

Vancouver Canucks: 44
Je hotovo. San Jose Sharks porážejí Vancouver Canucks 4:1. A to zaslouženě. Výsledkově to sice bylo dlouho napínavé, po dvou třetinách domácí vedli 2:0. Herně však měli duel skoro celou dobu pod kontrolou. Také na Martina Jonese šlo hodně střel, hosté dokonce v počtu zakončení vyhráli. Jenže většina pokusů nebyla tak vážných, nebo je kanadský maskovaný muž skvěle zastavil. Žraloci berou důležité dva body, protože soupeři v tabulce kolem nich dnes také uspěli. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký začátek víkendu.

59:27

Ještě mohl pálit Stecher, ale jeho pokus zblokoval obránce Justin Braun. Ani Henrikovi pak nevyšla následná dorážka.

59:05

Začala poslední minuta třetí třetiny a také celého zápasu. Hned na úvod oslabení se San Jose osvobodilo vyhozením až k brance Nilssona.

58:40

Ještě jednou vyloučení. První trest pro San Jose v utkání. Barclay Goodrow dostává dvě minuty za podražení. Canucks tak aspoň mohou mírně vylepšit skóre.

58:27

Už se jen dohrává. Ani jedna strana netlačí na pili. Vancouver sice zavezl puk dopředu a Boucher zakončoval, jenže hodně nepřesně.

57:58

Hosté jsou kompletní a ubránili také další oslabení. To už ale do konce základní hrací doby zbývá jen něco málo přes dvě minuty.

57:15

Biega vyhodil přes všechny čáry, Kosatky mohou dostřídat. Za chvíli se navíc vyloučený Dell Zotto vrátí zpátky na led.

56:51

Kevin Labanc se zkoušel prosadit z pravé strany, jeho rána bez přípravy ale trefila jen zadní mantinel.

56:17

Pavelski dlouho čekal s pukem za brankou, než našel někoho volného. San Jose pak ale stejně přišlo o pásmo. Početní výhody domácích dnes nejsou úplně nejlepší.

55:46

Po dlouhé době tu máme vyloučení. Hostující obránce Del Zotto dostává od rozhodčích menší trest za hákování a Canucks tedy v závěru čeká další komplikace.

55:34

Sharks zkouší zakládat akce kombinacemi přes střední pásmu, ale spíše hlavně nechtějí chybovat.

55:07

Začalo posledních pět minut třetí třetiny a velmi pravděpodobně taky posledních pět minut celého zápasu. Zatím to nevypadá, že bychom měli sledovat nějaké drama.

54:26

Dlouhá rozehrávka kanadského týmu končí pouze na zakázaném uvolnění, hra se přesune zpátky před klec Vancouveru.

54:09

Burns už dnes poněkolikáté střílel bez přípravy od modré čáry. A zase se mu to málem vyplatilo. Nilsson jen tak tak udržel puk mezi betony.

4:1

Branky a nahrávky: 9. Bødker (Tierney, Hansen), 25. Burns (J. Ryan, Couture), 44. Sörensen (Braun, Vlasic), 53. Tierney (Burns, Bødker) – 47. D. Sedin (Vanek, H. Sedin)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Vlasic, Braun, J. Ryan, Heed, Dillon, DeMelo, Burns – Meier, Pavelski, Donskoi – Couture, Labanc, Bødker – Tierney, Hansen, Goodrow – Sörensen, M. Karlsson.

Vancouver Canucks: A. Nilsson (Markström) – Gudbranson, Edler, Stecher, Del Zotto, D. Pouliot, B. Hutton – H. Sedin, D. Sedin, Vanek – Horvat, Boeser, Bärtschi – B. Sutter, Archibald, Eriksson – Dowd, Virtanen, Boucher.

Rozhodčí: Brenk, Dwyer – Nagy, Berg

Diváci: 17 274

03:54 VAN 2 Virtanen, příliš mnoho hráčů
08:41 SJS 1:0 Bødker (Tierney, Hansen)
16:25 VAN 2 Edler, hákování
24:57 SJS 2:0 Burns (J. Ryan, Couture)