1. liga play-off (SR)

HK DUKLA Ingema Michalovce – HK Spišská Nová Ves

9:2

konec (2:1, 4:0, 3:1) Stav série: 2:0

14.02.2018, 17:30 • Zimný štadión, Michalovce • Čtvrtfinále • Miroslav Kováčik sk

Tipsport: 1.1 9.5 10.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:02

Dnešný zápas na ľadovej ploche nedohrá domáci obranca Tomáš Rusina. Rozhodcovia ho totiž posielajú na trestnú lavicu. Dve minúty za hákovanie.

57:30

René Svitana pred pár sekundami neuspel v gólovej šanci. Teraz pre zmenu odchádza na trestnú lavicu, keď dostáva dve minúty za krosček.

52:43

Spišská Nová Ves dostáva výhodu presilovej hry. Prvýkrát v dnešnom dueli si ide oddýchnuť na trestnú lavicu aj Daniel Hančák. Ten dostáva menší trest za krosček.

38:52

Domáci hokejisti budú hrať v závere druhej časti presilovú hru. Dve minúty za hrubosť dostáva Lukáš Turan. Jeho zákrok bol úplne zbytočný, keďže hra už bola dávno prerušená.

36:06

Kým v prvej tretine boli nedisciplinovaní domáci, teraz produkujú jeden faul za druhým hostia. Do ďalšieho oslabenia ich po hákovaní posiela Branislav Zwick.

30:32

Zápas sa nám prehupol do svojej druhej časti. Michalovce ju začnú v početnej výhode, pretože dve minúty za krosček dostáva útočník prvej formácie František Koky.

23:54

Prvýkrát v dnešnom dueli si zahrajú presilovku aj domáci. Na trestnú lavicu už smeruje Ľubomír Knižka, ktorý dostáva od rozhodcov menší trest za hákovanie.

16:58

Miroslav Chudý rozhodne nemôže byť spokojný s disciplínou svojich zverencov. Spišská Nová Ves bude hrať už svoju piatu presilovku, keďže dve minúty za hákovanie dostáva Ľuboš Fajčák.

13:16

Hostia budú hrať v ďalšej početnej výhode. Faulom v útočnom pásme sa prezentoval Igor Halás, a tak dostáva menší trest za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

08:07

Ďalšie vylúčenie na strane domáceho mužstva. Na lavicu hanby odchádza Oliver Jokeľ, ktorý od hlavných rozhodcov dostáva trest 2+10 za napadnutie hlavy a krku.

05:37

Hostia budú mať šancu zvýšiť svoj tesný náskok. Na trestnú lavicu si už sadá domáci obranca Tomáš Valečko, ktorý dostáva dve minúty za podrazenie.

02:28

Hostia budú mať k dispozícii prvú presilovú hru. Na trestnú lavicu už smeruje krídelník štvrtej útočnej formácie Michaloviec Radoslav Mesaroš. Domáci hokejista dostáva menší trest za faul lakťom.

9:2

Branky a nahrávky: 8. Halás, 11. Balko (Mašlonka, Piatak), 21. Mašlonka (Jokeľ, Piatak), 23. Jokeľ (Kolba), 34. Linet (Brezniak, Meliško), 35. Solomončak (Halás), 41. Hančák (Bánovský, Solomončak), 45. Linet (Brezniak, Fajčák), 59. Meliško (Piatak) – 5. Bdžoch (Svitana, Zwick), 47. Štrauch (Nagy)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan (Juríček) – Valečko, Hančák, Kolba, Korenko, Rusina, Meliško, Balko – Halás, Solomončak, Banovský – Mašlonka, Piatak, Jokeľ – Brezniak, Linet, Fajčák – Mesaroš, Toma, Hamráček.

HK Spišská Nová Ves: Surák (23. Pajpach) – Vantroba, Forrai, Knižka, Bdžoch, Krempaský, Turan, Leško, Kyčák – Findura, Koky, Lesňák – Zwick, Nagy, Štrauch – Vašaš, Svitana, Miškovec – Raáb, Macko, Halász.

Rozhodčí: Radovan Vojtek, Miroslav Valach – Tomáš Holienka, Peter Hanko

02:28 MIC 2 Mesaroš, faul loktem
04:09 SNV 0:1 Bdžoch (Svitana, Zwick)
05:37 MIC 2 Valečko, podražení
07:33 MIC 1:1 Halás