Menu

Další

Zimní olympijské hry - Krasobruslení

Sportovní dvojice - krátký program

Vítěz: W. Suej, C. Chan (CHN)

konec

14.02.2018, 02:00 • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

22

Je to nejlepší výkon v jejich kariéře. Známka 81,68 bodů znamená po krátkých programech druhé místo.

22

20

17

Nový osobní rekord Suej Wen-ťing a Chan Cchunga má hodnotu 82,39 bodů!

17

16

12

Jü Siao-jü a Čang Chao vybojovali 75,58 bodů a suverénní vedení o více než 5 bodů!

12

10

Průběžné pořadí
1. Kristina Astachovová, Alexej Rogonov (OAR) 70,52 Q
2. Rjom Tchä-ok, Kim Džu-sik (PRK) 69,40 Q
3. Anna Dušková, Martin Bidař (CZE) 63,23 Q
4. Annika Hockeová, Ruben Blommärt (GER) 63,04 Q
5. Pcheng Čcheng, Ťin Jang (CHN) 62,61
6. Jekatěrina Alexandrovská, Harley Windsor (AUS) 61,55
7. Paige Connersová, Jevgenij Krasnopolski (ISR) 60,35
8. Miriam Zieglerová, Severin Kiefer (AUT) 58,80
9. Miu Suzakiová, Rjujči Kihara (JPN) 57,74
10. Kim Kjue-un, Alex Kang-čchan Kam (KOR) 42,93

10

8

Je to nový osobní rekord Němců, ale nestačí to! 63,04 bodů je o 21 setin nižší než u Duškové s Bidařem, kteří postupují do volných jízd!

8

7

Skvělá jízda si vysloužila skvělou známku. Astachovová s Rogonovem obdrželi 70,52 bodů a jsou prvními postupujícími!

Průběžné pořadí
1. Anna Dušková, Martin Bidař (CZE) 63,25
2. Jekatěrina Alexandrovská, Harley Windsor (AUS) 61,55
3. Paige Connersová, Jevgenij Krasnopolski (ISR) 60,35
4. Miriam Zieglerová, Severin Kiefer (AUT) 58,80
5. Miu Suzakiová, Rjujči Kihara (JPN) 57,74
6. Kim Kjue-un, Alex Kang-čchan Kam (KOR) 42,93

6

Dušková s Bidařem jdou se známkou 63,25 bodů do průběžného vedení! Stačí jim porazit už jen jeden pár a postoupí do volných jízd.

6

6

5

3

1

Sportovní dvojice - krátký program

Vítěz: W. Suej, C. Chan (CHN)

konec

Zpět na online


Statistiky:
Pořadí
1. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (CHN) 82,39 Q
2. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (OAR) 81,68 Q
3. Meagan Duhamelová, Eric Radford (CAN) 76,82 Q
4. Aljona Savčenková, Bruno Massot (GER) 76,59 Q
5. Jü Siao-jü, Čang Chao (CHN) 75,58 Q
6. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (FRA) 75,34 Q
7. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (ITA) 74,50 Q
8. Natalia Zabijaková, Alexander Enbert (OAR) 74,35 Q
9. Nicole Della Monicová, Matteo Guarise (ITA) 74,00 Q
10. Kristina Astachovová, Alexej Rogonov (OAR) 70,52 Q
11. Rjom Tchä-ok, Kim Džu-sik (PRK) 69,40 Q
12. Julianne Seguinová, Charlie Bilodeau (CAN) 67,52 Q
13. Kirsten Moore-Towersová, Michael Marinaro (CAN) 65,68 Q
14. Alexa Scimecaová Knierimová, Chris Knierim (USA) 65,55 Q
15. Anna Dušková, Martin Bidař (CZE) 63,25 Q
16. Annika Hockeová, Ruben Blommärt (GER) 63,04
17. Pcheng Čcheng, Ťin Jang (CHN) 62,61
18. Jekatěrina Alexandrovská, Harley Windsor (AUS) 61,55
19. Paige Connersová, Jevgenij Krasnopolski (ISR) 60,35
20. Miriam Zieglerová, Severin Kiefer (AUT) 58,80
21. Miu Suzakiová, Rjujči Kihara (JPN) 57,74
22. Kim Kjue-un, Alex Kang-čchan Kam (KOR) 42,93
Startovní listina
1. Kim Kjue-un, Alex Kang-čchan Kam (KOR)
2. Jekatěrina Alexandrovská, Harley Windsor (AUS)
3. Miu Suzakiová, Rjujči Kihara (JPN)
4. Paige Connersová, Jevgenij Krasnopolski (ISR)
5. Miriam Zieglerová, Severin Kiefer (AUT)
6. Anna Dušková, Martin Bidař (CZE)
7. Kristina Astachovová, Alexej Rogonov (OAR)
8. Annika Hockeová, Ruben Blommärt (GER)
9. Pcheng Čcheng, Ťin Jang (CHN)
10. Rjom Tchä-ok, Kim Džu-sik (PRK)
11. Kirsten Moore-Towersová, Michael Marinaro (CAN)
12. Jü Siao-jü, Čang Chao (CHN)
13. Alexa Scimecaová Knierimová, Chris Knierim (USA)
14. Julianne Seguinová, Charlie Bilodeau (CAN)
15. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (FRA)
16. Nicole Della Monicová, Matteo Guarise (ITA)
17. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (CHN)
18. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (ITA)
19. Meagan Duhamelová, Eric Radford (CAN)
20. Natalia Zabijaková, Alexander Enbert (OAR)
21. Aljona Savčenková, Bruno Massot (GER)
22. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (OAR)