Statistiky:
Soupisky týmů
Kanada –Velká Británie
Kanada: Ben Hebert, Brant Laing, Kevin Koe, Marc Kennedy, Scott Pfeifer
Velká Británie: Cameron Smith, Glen Muirhead, Kyle Smith, Kyle Waddell, Thomas Muirhead
Korea– Švédsko
Korea: Čang-min Kim, Se-hjon Sonk, Min-čan Kim, Ki-pok Lee, Un-su Oh
Švédsko: Christoffer Sundgren, Henrik Leek, Niklas Edin, Oskar Eriksson, Rasmus Wranaa
Švýcarsko – Itálie
Švýcarsko: Benoît Schwarz, Claudio Pätz, Dominik Märki, Peter de Cruz, Valentin Tanner
Itálie: Amos Mosaner, Andrea Pilzer, Daniele Ferrazza, Joel Retornaz, Simone Gonin
Norsko – Japonsko
Norsko: Thomas Ulsrud, Torger Nergaard, Christoffer Svae, Haavard Vad Petersson, Markus Hoeiberg
Japonsko: Yusuke Morozumi, Tetsuro Shimizu, Tsuyoshi Yamaguchi, Kosuke Morozumi, Kohsuke Hirata
Večerní program
Kanada –Velká Británie 6:4
Korea– Švédsko 2:7 (po 9. endu)
Švýcarsko – Itálie 4:7
Norsko - Japonsko 4:6 (po 9. endu)
Výsledky dopoledního programu
Dánsko – Švédsko 5:9
Kanada – Itálie 5:3
Korea – USA 7:11 (po devátém endu)
Švýcarsko – Velká Británie 5:6 (po extra endu)
Kanada –Velká Británie 6:4
Korea– Švédsko 2:7 (po 9. endu)
Švýcarsko – Itálie 4:7
Norsko – Japonsko 4:6 (po 9. endu)
10
10
10
9
9
9
9
8
8
8
8
7
7
7
7
6
6
6
6
5
5
5
5
4
4
4
4
Za bouřlivého potlesku haly se domácí ve čtvrtém endu podařilo prvně zabodovat. Po 4. endu tak Korea prohrává se Švédskem 1:2.
3
3
3
3
2
2
2
2
1
1
1
1
Dánsko – Švédsko 5:9
Kanada – Itálie 5:3
Korea – USA 7:11 (po devátém endu)
Švýcarsko – Velká Británie 5:6 (po extra endu)
Kanada –Velká Británie
Kanada: Ben Hebert, Brant Laing, Kevin Koe, Marc Kennedy, Scott Pfeifer
Velká Británie: Cameron Smith, Glen Muirhead, Kyle Smith, Kyle Waddell, Thomas Muirhead
Korea– Švédsko
Korea: Čang-min Kim, Se-hjon Sonk, Min-čan Kim, Ki-pok Lee, Un-su Oh
Švédsko: Christoffer Sundgren, Henrik Leek, Niklas Edin, Oskar Eriksson, Rasmus Wranaa
Švýcarsko – Itálie
Švýcarsko: Benoît Schwarz, Claudio Pätz, Dominik Märki, Peter de Cruz, Valentin Tanner
Itálie: Amos Mosaner, Andrea Pilzer, Daniele Ferrazza, Joel Retornaz, Simone Gonin
Norsko – Japonsko
Norsko: Thomas Ulsrud, Torger Nergaard, Christoffer Svae, Haavard Vad Petersson, Markus Hoeiberg
Japonsko: Yusuke Morozumi, Tetsuro Shimizu, Tsuyoshi Yamaguchi, Kosuke Morozumi, Kohsuke Hirata
Kanada –Velká Británie
Korea– Švédsko
Švýcarsko – Itálie
Norsko – Japonsko