14.02.2018, 04:30 • SAP Center, San Jose • Martin Schwarz (@MartinSmuci)

Tipsport: 1.77 4.1 4.01 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Scott Wedgewood (ARI) (28 zásahů)
Justin Braun (SJS) (0 + 1)
Mikkel Boedker (SJS) (1 + 0) (07:19:56)
Československá stopa v utkání

Tomáš Hertl (SJS) (0 + 0, 0 střel na branku, čas na ledě 7:16, zápas ze zdravotních důvodů nedohrál)
Střely na branku v zápase

San Jose Sharks: 41

Arizona Coyotes: 26
San Jose se dlouho hnalo za vyrovnáním, ale dva body po výhře v základní hrací době berou Arizona Coyotes. Nutnou říci, že cenné body, protože v SAP Center se snadno nevyhrává. Hosté dnes nebyli lepším týmem na ledě, ale využili přesilovou hru a hlavně se mohli spolehnout na oba své brankáře. Sharks nevyužili zaváhání soupeřů v tabulce Pacifické divize pod sebou, dnes doplatili zejména na řadu nevyužitých šancí. Navíc na konci první třetiny přišli vinou zranění o českého útočníka Tomáše Hertla. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezkou středu.

59:19

Rozhodčí odpískal domácí přihrávku rukou. Sharks si ještě vybírají oddechový čas a zkusí něco vymyslet.

59:03

Stepan sice od pravého mantinelu netrefil prázdnou domácí branku, to už ale běží poslední minuta základní hrací doby.

58:35

Brent Burns bez většího váhání střílel, svou pověstnou ránu bez přípravy. Ale Antti Raanta zůstává jistý, puk si našel, přestože mu soupeři stínili.

58:17

Zakázané uvolnění Arizony, Žraloci se budou moci vrátit do útočného písma.

58:08

Martin Jones už odjel na střídačku a San Jose Sharks to zkoušejí se šesti hráči v poli.

57:40

Clayton Keller v dalším samostatném úniku. Zkoušel Jonese překonat bekhendem mezi betony, ale opět si na kanadského gólmana nepřišel.

57:16

Nejspíše to nebude dlouho trvat a dočkáme se odvolání domácího brankáře. Martin Jones už kouká po střídačce.

56:48

Logan Couture se nádherně protáhl mezi dvěma bránícími hráči soupeře. Chyběl mu jediný krok k zakončení, ale právě ten nezvládl.

56:27

Po ráně od levého mantinelu má Raanta puk v náruči a přerušuje hru. Ještě uvidíme jednu komerční pauzu, potom budeme pokračovat ve zbytku třetí třetiny.

56:03

Vypadá to, že Coyotes už budou jen nahazovat puky dopředu a bránit výsledek. Jakmile se dostanou na puk ve své třetině, nic neriskují.

55:21

Raanta i s notnou dávkou štěstí vyrazil levým betonem kotouč před sebe. San Jose má stále řadu šancí, jenže pořád doplácí na špatnou koncovku.

54:50

Mikkel Boedker je dnes při chuti. Tentokrát zavezl puk až do brankoviště, kde zkoušel zasunout puk k tyči. Jen těsně se mu to nepovedlo.

53:55

Oba týmy hrají v plném počtu, ve čtyřech si nikdo větší šanci nevytvořil. Nyní to znovu zkoušel od modré čáry Marc-Edourad Vlasic, ale opět minul.

1:2

Branky a nahrávky: 10. Bødker (Braun, Vlasic) – 8. Connauton (Cousins, Richardson), 30. Goligoski (Rieder, Fischer)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – J. Ryan, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – Meier, Pavelski, Donskoi – Hertl, Couture, Labanc – Bødker, Tierney, Hansen – Goodrow, O'Regan, M. Karlsson.

Arizona Coyotes: Wedgewood (41. Raanta) – Ekman-Larsson, Demers, Chychrun, Hjalmarsson, Connauton, Goligoski – Perlini, Stepan, Keller – Dvorak, Fischer, Rinaldo – Domi, Rieder, Martinook – Richardson, Cousins, Archibald.

Rozhodčí: Kozari, StPierre – Berg, Knorr

Diváci: 17 125

07:58 ARI 0:1 Connauton (Cousins, Richardson)
09:20 SJS 1:1 Bødker (Braun, Vlasic)
12:24 ARI 2 Domi, hákování
18:48 SJS 2 Donskoi, vysoká hůl