14.02.2018, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.78 4.11 3.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (04:41:03)
1. Devan Dubnyk (MNS) 31 zákroků, 2 góly, 94%
2. Kevin Hayes (NYR) 1+1
3. Eric Staal (MNS) 1+0
Střely na branku: 29 – 34
Je konec! Minnesota zvládla domácí utkání s New York Rangers a dokázala zvítězit 3:2! O své výhře rozhodla Minnesota během úvodních sedmi minut hry, kdy se postupně prosadili Staal, Parise a Foligno! Od té doby se hostům podařilo srovnat obraz hry. Ještě před přestávkou snížil v přesilové hře John Gilmour! Ve druhé části se hrálo nahoru dolů. V přesilové hře na rozdíl jediné branky snížil Kevin Hayes! Od té doby už ale Minnesota kontrolovala své vedení a hosty nepustila do šancí ani při závěrečné hře bez brankáře.

59:52

Hostující trenér si osm sekund před koncem vyžádal oddechový čas! Vhazovat se bude před Dubnykem. Rangers ještě mohou pomýšlet na vyrovnání!

59:35

Jason Zucker protečoval puk za modrou čáru a Minnesota se na chvíli osvobozuje. Hosté se nadále nemohou dostat do střelecké pozice.

59:00

Henrik Lundqvist míří na střídačku. Rangers zkoušejí vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!

58:36

Minnesota skvěle napadá rozehrávku soupeře ve středním pásmu. Domácím fanouškům se výkon hráčů v zeleném líbí a hala se probouzí.

58:10

Charlie Coyle protečoval puk ven z obranného pásma. Hosté se stále nemohou usadit před brankou Devana Dubnyka.

57:35

Zach Parise se vydal napadat rozehrávku Rangers do středního pásma. Domácí útočník vybojoval pro Minnesotu kotouč. Wild mohou uklidnit hru.

57:06

Coyle vysokým obloučkem vyhodil puk do středního pásma. Domácí celek hraje skvěle takticky a nenechává soupeře operovat v útočném pásmu.

56:25

Mats Zuccarello se pro puk stáhl do obranného pásma. Norský hokejista poslal prudkou přihrávku na levé křídlo, kde zasáhl obránce Wild.

56:05

Eric Staal zavezl puk za červenou čáru a nahodil jej do útočného pásma. Rangers mají ve třetí třetině obrovské problémy s rozehrávkou.

55:36

Kevin Hayes zavezl puk do rohu útočného pásma, kde si jej vzal do parády Jason Zucker, který mu kotouč špičkou čepele vypíchl.

55:10

V hale zatím panuje poněkud ponurá atmosféra. Domácí celek sice vede a čeká ho těžkých pět minut, ale fanoušci Wild jsou poněkud ospalí.

54:35

Dubnyk vyjel ven z branky a pomohl hráčům Minnesoty s rozehrávkou. Jeho bekhendová pobídka prosvištěla až za modrou čáru.

54:10

Zach Parise napadal rozehrávku Rangers za jejich brankou. Osamocený útočník Minnesoty pro svůj celek našetřil cenné vteřinky.

53:24

Henrik Lundqvist musel znovu zasahovat. Zkušený švédský brankář tentokrát zasáhl proti dělovce od modré čáry a schoval puk do lapačky.

3:2

Branky a nahrávky: 4. E. Staal, 5. Parise, 7. M. Foligno (Winnik, J. Eriksson Ek) – 9. Gilmour (DeAngelo, K. Hayes), 32. K. Hayes (Grabner, Pionk)

Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Spurgeon, Suter, Dumba, Olofsson, Prosser – Mikael Granlund, M. Koivu, Zucker – Niederreiter, E. Staal, Ennis – Coyle, Cullen, Parise – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Winnik.

New York Rangers: H. Lundqvist (Pavelec) – Pionk, Skjei, DeAngelo, Holden, Gilmour, Br. Smith – Zuccarello, Zibanejad, Rick Nash – J. T. Miller, K. Hayes, Grabner – Fast, Desharnais, Vesey – Lettieri, Holland, C. McLeod.

Rozhodčí: Lee, Luxmore – Heyer, Suchánek

03:09 MNS 1:0 E. Staal
04:34 MNS 2:0 Parise
06:17 MNS 3:0 M. Foligno (Winnik, J. Eriksson Ek)
07:29 MNS 2 Niederreiter, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
08:50 NYR 3:1 Gilmour (DeAngelo, K. Hayes)