4:3

po prodl. (0:1, 0:2, 3:0 - 1:0)

14.02.2018, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Jan Prošek

Tipsport: 2.15 3.8 3.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Blues vedli 3:0 po dvou třetinách.V té třetí dokázal domácí celek vstřelit tři branky a vyrovnat. Rozhodnutí přišlo v prodloužení, ve kterém po faulu Jadena Schwartze proměnil trestné střílení Filip Forsberg. (05:00:34)
Filip Forsberg: Dvě třetiny jsem hráli špatně, ale ve třetí části jsme se zvedli. I díky výborným fanouškům jsme dokázali vyrovnat a já jsem v prodloužení rozhodl.

Nashville právě vstřelil branku!
Trestného střílení proměnil FILIP FORSBERG. Nevymýšlel žádnou kličku, prostě vystřelil a trefil se přesně. Je rozhodnuto.

61:19

Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Jaden Schwartz – trestné střílení, podražení).

61:11

Kotouč mají pod kontrolou domácí.

60:40

Vladimir Tarasenko zakončoval a jeho střelu zblokoval Craig Smith. Následně zasáhl Pekka Rinne.

60:01

Tři góly vstřelil hostující celek ve třetí třetině, díky čemuž dokázal vyrovnat. Blues další branku nepřidali, a tak za stavu 3:3 uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:49

Colton Parayko se dostal do zakončení, jeho projektil kryje domácí brankář. Vhazovat se bude před brankou Predators.

59:25

Oddechový čas pro domácí.

59:25

Vhazovat se bude ve středním pásmu vinou postavení mimo hru.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:32

Pekka Rinne kryje ránu, kterou vyslal z dobré pozice Paul Stastny.

4:3

Branky a nahrávky: 50. Järnkrok (Ekholm, P. K. Subban), 55. Watson (Ellis), 56. Watson (C. Smith, Ekholm), 62. F. Forsberg (TS) – 16. Bouwmeester (Berglund, B. Schenn), 24. Steen (Stastny, Tarasenko), 29. Schwartz (Steen)

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Jemelin, Y. Weber – F. Forsberg, Arvidsson, Johansen – Fiala, Turris, C. Smith – Hartnell, Bonino, Järnkrok – Salomäki, Sissons, Watson.

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Gunnarsson, Pietrangelo, Bouwmeester, Parayko, Bortuzzo, Dunn – Steen, Stastny, Tarasenko – Schwartz, B. Schenn, Berglund – Jaškin, Sobotka, Barbašev – Upshall, Brodziak, Thorburn.

Rozhodčí: Watson, Kowal – Kovachik, Gibbons

Diváci: 17 221

08:47 STL 2 Dunn, držení
15:18 STL 0:1 Bouwmeester (Berglund, B. Schenn)
16:52 STL 2 Gunnarsson, vysoká hůl
23:10 STL 0:2 Steen (Stastny, Tarasenko)