2:0 7:6 (1), 6:4

12.02.2018, 13:13 • 1. kolo • Radomír Fukala

Tipsport: 1.51 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších on-line přenosů na počtenou. (14:40:37)
Je dobojováno. V prvním setu si Kamke sice dokázal vypracovat vedení 5:2, ale sadu si nakonec nechal zkomplikovat, když ji nedopodával a o vítězí musel rozhodnout až tie-break. Ten však již Němec zvládl velmi dobře, když svému soupeři povolil jediný body.
Druhá sada byla o poznání vyrovnanější až do stavu 4:4. To Šafránek přišel o svůj servis, což se ukázalo jako klíčové, protože německý tenista již utkání nepustil a druhý set získal ve svůj prospěch.
Tobias Kamke tedy po setech 7:6 (1) a 6:4 postupuje do dalšího kola, kde se utká s lepším z dvojice Jaziri – Blancaneaux.

Konec zápasu

6:4

Je konec! Return Šafránka končí za základní lajnou a Tobias Kamke tak vítězí v tomto utkání.

40-30

Tak to je smůla pro českého hráče, který marně reklamuje aut po křížném forhendu Kamkeho. Vehementně sice gestikuluje směrem k hlavního sudímu, ale i přesto má Tobias mečbol.

30-30

Šafránek sice dobře přeloboval Kamkeho, kterému se však dokonale povedla následná smeč, jenž dopadl přesně na čáru.

15-30

Kamke nyní jakoby zamrzl na středu kurtu a Šafránek jej potrestal křižným forhendem do rohu dvorce.

15-15

Následně však posílá i Václav míček do autu a máme srovnáno na 15:15.

0-15

Šafránek ale začíná boj o návrat do utkán výborně, když Kamke kazí svůj forhend, jenž namířil za postranní čáru.

5:4

A hned ten první proměňuje. Šafránek přichází o servis v tu nejnevhodnější možnou chvíli a po dalším trefení sítě prohrává již 5:4.

40-15

Tak pozor! Šafránků čop znovu končí v síti a Kamke má dva brejkboly!

30-15

Kamke ovšem nechytatelným křižným prohozem ukončuje výměnu a vede 15:30.

15-15

Poté však Václav proměnil svou aktivitu v další fiftýn, když přesně trefil po náběhu k síti roh dvorce.

15-0

Kamke nyní přešel bekhendem po lajně do ofenzívy a Šafránek zahrál navíc jen do sítě.

4:4

A následně opět míček z rakety Václava nepřešel na polovinu německého hráče, který tak srovnává na 4:4.