Menu

Další

Zimní olympijské hry - Saně

Ženy - 1. a 2. jízdy

Vítěz: N. Geisenbergerová (GER)

konec

12.02.2018, 11:50 • Viktor Sandev

Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (15:10:38)
Tereza Nosková má za sebou nepovedený první den. V tuto chvíli je až na 27. místě s mankem přes 3,5 sekundy na čelo a je prakticky bez šance na elitní dvacítku. Slovence Kataríně Šimoňákové patří 25. pozice.
Soutěž žen v saních má za sebou svou úvodní polovinu. V čele je podle očekávání Němka Natalie Geisenbergerová, ovšem její náskok před největší rivalkou Dajanou Eitbergerovou je pouhých 12 setin. Na třetím místě je Kanaďanka Alex Goughová a čtvrtá legendární Němka Tatjana Hüfnerová, která obhajuje ze Soči stříbro.
Konečné pořadí po 2. jízdě:

1. Natalie Geisenbergerová (GER) 1:32.454
2. Dajana Eitbergerová (GER) +0.120
3. Alex Goughová (CAN) +0.191
4. Tatjana Hüfnerová (GER) +0.207
5. Erin Hamlinová (USA) +0.236
6. Kimberley McRaeová (CAN) +0.334
7. Aileen Christina Frischová (KOR) +0.352
8. Ulla Zirneová (LAT) +0.426
9. Summer Britcherová (USA) +0.507
10. Raluca Stramaturaruová (ROU) +0.547
11. Andrea Vötterová (ITA) +0.606
12. Hannah Procková (AUT) +0.753
13. Madeleine Egleová (AUT) +0.918
14. Martina Kocherová (SUI) +1.040
15. Emily Sweeneyová (USA) +1.101
16. Brooke Apshkrumová (CAN) +1.219
17. Sandra Robatscherová (ITA) +1.282
18. Eunryung Sung (KOR) +1.315
19. Olena Šchumovová (UKR) +1.340
20. Jekatěrina Baturinová (OAR) +1.368
21. Eliza Cauceová (LAT) +1.481
22. Ewa Kulsová-Kusyková (POL) +1.516
23. Veronica Maria Ravennaová (ARG) +2.509
24. Kendija Aparjodeová (LAT) +2.576
25. Katarína Šimoňáková (SVK) +2.580
26. Natalia Wojtusciszynová (POL) +3.415
27. Tereza Nosková (CZE) +3.491
28. Daria Obratovová (CRO) +4.413
29. Olena Steckivová (UKR) +6.448
30. Birgit Platzerová (AUT) DNF

2. jízda právě skončila.

30

Argentinka zajela ve druhém kole také hůře než v tom prvním a ztratila 1,5 sekundy.

29

Chorvatka Daria Obratovová jela o 2,1 sekund pomaleji než Britcherová a bude na chvostu startovního pole.

28

Pro Katarínu Šimoňákovou to na velké zlepšení nevypadá, ve 2. jízdě ztratila 1,5 sekundy a dvacítka se ji vzdálila.

28

Své druhé kolo absolvuje Slovenka Katarína Šimoňáková!

27

Teď se za ní řadí Ukrajinka Steckivová. Ta v prvním kole po pádu ztratila čtyři sekundy, nyní je to něco málo přes dvě sekundy.

26

Bohužel Nosková se dnes hodně trápí. V prvním kole ztratila 1.5 sekundy, teď dokonce rovné dvě sekundy. Do poslední jízdy se určitě nepodívá, ve druhém kole je na úplném chvostu.

26

Na startu se již připravuje Tereza Nosková!

25

Olena Šchumovová jela slušně a možná se udrží v elitní desítce, ve druhé jízdě ztratila na čelo sedm desetin.

24

Jediná ruská zástupkyně Jekatěrina Baturinová ztratila 56 setin a je šestnáctá, po dovu kolech se zřejmě posune do elitní dvacítky.

23

Polka Ewa Kulsová-Kusyková zřejmě neudrží elitní dvacítku, ve 2. kole ztratila na čelo více jak osm desetin.

22

Poslední třetí Rakušanka Madeleine Egleová jde za krajanku Prockovou, se ztrátou přes půl sekundy je ve 2. jízdě čtrnáctá.

21

Lotyška Ulla Zirneová zachraňuje naděje své země na slušné umístění, po čase 46.409 je ve 2. kole sedmá.

20

Její krajanka Hannah Procková velkou díru do světa neudělá, v tuto chvíli je dvanáctá.

19

Rakušanka Birgit Platzerová nedokončila druhé kolo, tohle byl nepříjemný pad!

18

Polka Wojtusciszynová alespoň částečně napravila nepovedené první kolo, v 2. jízdě je třináctá se ztrátou přes šest desetin.

Ženy - 1. a 2. jízdy

Vítěz: N. Geisenbergerová (GER)

konec

Zpět na online


Statistiky:
Konečné pořadí po 2. jízdě:
1. Natalie Geisenbergerová (GER) 1:32.454
2. Dajana Eitbergerová (GER) +0.120
3. Alex Goughová (CAN) +0.191
4. Tatjana Hüfnerová (GER) +0.207
5. Erin Hamlinová (USA) +0.236
6. Kimberley McRaeová (CAN) +0.334
7. Aileen Christina Frischová (KOR) +0.352
8. Ulla Zirneová (LAT) +0.426
9. Summer Britcherová (USA) +0.507
10. Raluca Stramaturaruová (ROU) +0.547
11. Andrea Vötterová (ITA) +0.606
12. Hannah Procková (AUT) +0.753
13. Madeleine Egleová (AUT) +0.918
14. Martina Kocherová (SUI) +1.040
15. Emily Sweeneyová (USA) +1.101
16. Brooke Apshkrumová (CAN) +1.219
17. Sandra Robatscherová (ITA) +1.282
18. Eunryung Sung (KOR) +1.315
19. Olena Šchumovová (UKR) +1.340
20. Jekatěrina Baturinová (OAR) +1.368
21. Eliza Cauceová (LAT) +1.481
22. Ewa Kulsová-Kusyková (POL) +1.516
23. Veronica Maria Ravennaová (ARG) +2.509
24. Kendija Aparjodeová (LAT) +2.576
25. Katarína Šimoňáková (SVK) +2.580
26. Natalia Wojtusciszynová (POL) +3.415
27. Tereza Nosková (CZE) +3.491
28. Daria Obratovová (CRO) +4.413
29. Olena Steckivová (UKR) +6.448
30. Birgit Platzerová (AUT) DNF
Startovní listina 2. jízdy:
1. Eliza Cauceová (LAT)
2. Alex Goughová (CAN)
3. Martina Kocherová (SUI)
4. Kendija Aparjodeová (LAT)
5. Andrea Vötterová (ITA)
6. Kimberley McRaeová (CAN)
7. Natalie Geisenbergerová (GER)
8. Dajana Eitbergerová (GER)
9. Summer Britcherová (USA)
10. Sandra Robatscherová (ITA)
11. Tatjana Hüfnerová (GER)
12. Erin Hamlinová (USA)
13. Eunryung Sung (KOR)
14. Emily Sweeneyová (USA)
15. Raluca Stramaturaruová (ROU)
16. Brooke Apshkrumová (CAN)
17. Aileen Christina Frischová (KOR)
18. Natalia Wojtusciszynová (POL)
19. Birgit Platzerová (AUT)
20. Hannah Procková (AUT)
21. Ulla Zirneová (LAT)
22. Madeleine Egleová (AUT)
23. Ewa Kulsová-Kusyková (POL)
24. Jekatěrina Baturinová (OAR)
25. Olena Šchumovová (UKR)
26. Tereza Nosková (CZE)
27. Olena Steckivová (UKR)
28. Katarína Šimoňáková (SVK)
29. Daria Obratovová (CRO)
30. Veronica Maria Ravennaová (ARG)
Výsledky 1. jízdy:
1. Natalie Geisenbergerová (GER) 46,245
2. Alex Goughová (CAN) +0.072
3. Tatjana Hüfnerová (GER) +0.077
4. Kimberley McRaeová (CAN) +0.094
5. Aileen Christina Frischová (KOR) +0.105
6. Erin Hamlinová (USA) +0.112
7. Dajana Eitbergerová (GER) +0.136
8. Raluca Stramaturaruová (ROU) +0.224
9. Ulla Zirneová (LAT) +0.226
10. Andrea Vötterová (ITA) +0.332
11. Emily Sweeneyová (USA) +0.350
12. Sandra Robatscherová (ITA) +0.375
13. Hannah Procková (AUT) +0.377
14. Madeleine Egleová (AUT) +0.481
15. Summer Britcherová (USA) +0.584
16. Brooke Apshkrumová (CAN) +0.589
17. Martina Kocherová (SUI) +0.592
18. Eunryung Sung (KOR) +0.673
19. Olena Šchumovová (UKR) +0.705
20. Ewa Kulsová-Kusyková (POL) +0.792
21. Jekatěrina Baturinová (OAR) +0.877
22. Veronica Maria Ravennaová (ARG) +0.930
23. Birgit Platzerová (AUT) +1.073
24. Katarína Šimoňáková (SVK) +1.183
25. Eliza Cauceová (LAT) +1.213
26. Tereza Nosková (CZE) +1.568
27. Kendija Aparjodeová (LAT) +1.858
28. Daria Obratovová (CRO) +2.370
29. Natalia Wojtusciszynová (POL) +2.888
30. Olena Steckivová (UKR) +4.354
Startovní listina 1. jízdy:
1. Erin Hamlinová (USA)
2. Tatjana Hüfnerová (GER)
3. Sandra Robatscherová (ITA)
4. Summer Britcherová (USA)
5. Dajana Eitbergerová (GER)
6. Natalie Geisenbergerová (GER)
7. Kimberley McRaeová (CAN)
8. Andrea Vötterová (ITA)
9. Kendija Aparjodeová (LAT)
10. Martina Kocherová (SUI)
11. Alex Goughová (CAN)
12. Eliza Cauceová (LAT)
13. Jekatěrina Baturinová (OAR)
14. Ewa Kulsová-Kusyková (POL)
15. Madeleine Egleová (AUT)
16. Ulla Zirneová (LAT)
17. Hannah Procková (AUT)
18. Birgit Platzerová (AUT)
19. Natalia Wojtusciszynová (POL)
20. Aileen Christina Frischová (KOR)
21. Brooke Apshkrumová (CAN)
22. Raluca Stramaturaruová (ROU)
23. Emily Sweeneyová (USA)
24. Eunryung Sung (KOR)
25. Veronica Maria Ravennaová (ARG)
26. Daria Obratovová (CRO)
27. Katarína Šimoňáková (SVK)
28. Olena Steckivová (UKR)
29. Tereza Nosková (CZE)
30. Olena Šchumovová (UKR)