Statistiky:
Konečné pořadí:
1. Laura Dahlmeierová (GER) 30:35.3 (1)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +29.4 (4)
3. Anais Bescondová (FRA) +29.6 (1)
4. Marte Olsbuová (NOR) +1:07.3 (4)
5. Hanna Öbergová (SWE) +1:08.9 (3)
6. Denise Herrmannová (GER) +1:19.4 (2)
7. Veronika Vítková (CZE) +1:37.3 (3)
8. Lena Häckiová (SUI) +1:41.5 (3)
9. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:47.8 (5)
10. Mona Brorssonová (SWE) +1:54.5 (1)
11. Lisa Vittozziová (ITA) +1:59.3 (4)
12. Franziska Hildebrandová (GER) +2:01.2 (3)
13. Vanessa Hinzová (GER) +2:06.1 (4)
14. Naděžda Skardinová (BLR) +2:07.4 (1)
15. Dorothea Wiererová (ITA) +2:13.1 (5)
16. Irene Cadurischová (SUI) +2:17.5 (4)
17. Iryna Krjuková (BLR) +2:18.7 (2)
18. Vita Semerenková (UKR) +2:19.1 (4)
19. Rosanna Crawfordová (CAN) +2:27.7 (2)
20. Galina Višněvská (KAZ) +2:30.6 (1)
21. Linn Perssonová (SWE) +2:46.4 (3)
22. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +2:46.9 (6)
23. Jessica Jislová (CZE) +2:49 (3)
24. Anaïs Chevalierová (FRA) +2:52.7 (5)
25. Markéta Davidová (CZE) +2:54.5 (6)
26. Johanna Talihärmová (EST) +2:59.4 (4)
27. Marie Dorinová Habertová (FRA) +3:02.5 (7)
28. Julia Ransomová (CAN) +3:03 (1)
29. Elisabeth Högbergová (SWE) +3:09.8 (2)
30. Weronika Nowakowská (POL) +3:10.9 (2)
31. Tatjana Akimovová (OAR) +3:15.5 (4)
32. Eva Puskarčíková (CZE) +3:18.5 (3)
33. Baiba Bendiková (LAT) +3:24.1 (3)
34. Justine Braisazová (FRA) +3:32.7 (7)
35. Elisa Gasparinová (SUI) +3:35.9 (5)
36. Krystyna Guziková (POL) +3:49 (4)
37. Darja Domračevová (BLR) +3:51.5 (6)
38. Paulina Fialková (SVK) +3:58.3 (8)
39. Selina Gasparinová (SUI) +4:04.9 (5)
40. Katharina Innerhoferová (AUT) +4:05.9 (5)
41. Synnøve Solemdalová (NOR) +4:10.2 (4)
42. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +4:21.5 (4)
43. Monika Hojniszová (POL) +4:30.3 (4)
44. Nadzeja Pisaravová (BLR) +4:35 (3)
45. Jen Čang (CHN) +4:41.4 (3)
46. Anastasija Merkušinová (UKR) +4:55.1 (5)
47. Emily Dreissigackerová (USA) +5:01.4 (4)
48. Nicole Gontierová (ITA) +5:02.3 (7)
49. Magdalena Gwizdońová (POL) +5:31.7 (5)
50. Anna Frolinová (KOR) +5:38.9 (8)
51. Anja Erženová (SLO) +5:47.3 (7)
52. Uljana Kajševová (OAR) +5:58.3 (5)
53. Emma Lunderová (CAN) +6:16.8 (4)
54. Sari Furujová (JPN) +6:26.8 (5)
55. Emilija Jordanovová (BUL) +6:29 (6)
56. Fujuko Tačizakiová (JPN) +6:32.6 (7)
57. Darja Kliminová (KAZ) +7:24.7 (8)
58. Dunja Zdoucová (AUT) +8:03.8 (8)
59. Valj Semerenková (UKR) DNS
60. Megan Tandyová (CAN) DNS
Pořadí po 4. střelbě:
1. Laura Dahlmeierová (GER) 25:21,0 (1)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +55,3 (4)
3.Anais Bescondová (FRA) +56,1 (1)
4. Marte Olsbuová (NOR) +1:28,9 (4)
5. Hanna Öbergová (SWE) +1:30,2 (3)
...
7. Veronika Vítková (CZE) +1:44,3 (3)
24. Jessica Jislová (CZE) +3:08,2 (3)
26. Markéta Davidová (CZE) +3:17,2 (6)
32. Eva Puskarčíková (CZE) +3:31,9 (3)
39. Paulina Fialková (SVK) +4:08,3 (8).
Pořadí po 3. střelbě:
1. Laura Dahlmeierová (GER) +18:58,1 (1)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +39,7 (3)
3. Veronika Vítková (CZE) +49,1 (1)
4. Anais Bescondová (FRA) +59,6 (1)
5. Marte Olsbuová (NOR) +1:07,6 (3)
...
21. Markéta Davidová (CZE) +2:20,3 (4)
26. Jessica Jislová (CZE) +2:30,2 (2)
36. Paulina Fialková (SVK) +3:11,7 (6)
39. Eva Puskarčíková (CZE) +3:31,5 (3).
Pořadí po 2. střelbě:
1. Laura Dahlmeierová (GER) +12:41,8 (1)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +9,2 (1)
3. Irene Cadurishová (SUI) +11,9 (0)
4. Anais Bescondová (FRA) +23,8 (0)
5. Veronika Vítková (CZE) +29,3 (1)
...
21. Jessica Jislová (CZE) +1:44,1 (1)
22. Markéta Davidová (CZE) +1:46,3 (3)
29. Paulina Fialková (SVK) +2:02,5 (4)
48. Eva Puskarčíková (CZE) +3:22,3 (3).
Pořadí po 1. střelbě:
1. Laura Dahlmeierová (GER) 5:44,3 (0)
2. Veronika Vítková (CZE) +17,8 (0)
3. Anastasia Kuzminová (SVK) +32,6 (0)
4. Irene Cadurischová (SUI) +37,7 (0)
5. Justine Braisazová (FRA) +39,1 (0)
...
16. Markéta Davidová (CZE) +1:21,7 (1)
18. Paulina Fialková (SVK) +1:32,9 (2)
20. Jessica Jislová (CZE) +1:34,9 (0)
53. Eva Puskarčíková (CZE) +3:23,8 (2).
Startovní listina
1. Laura Dahlmeierová (GER)
2. Marte Olsbuová (NOR) +24.2
3. Veronika Vítková (CZE) +25.8
4. Marie Dorinová Habertová (FRA) +33.1
5. Vanessa Hinzová (GER) +40.3
6. Lisa Vittozziová (ITA) +40.5
7. Hanna Öbergová (SWE) +40.8
8. Irene Cadurischová (SUI) +45.5
9. Darja Domračevová (BLR) +46.2
10. Justine Braisazová (FRA) +47.9
11. Paulina Fialková (SVK) +50.6
12. Franziska Hildebrandová (GER) +53.7
13. Anastasia Kuzminová (SVK) +53.9
14. Vita Semerenková (UKR) +54.5
15. Markéta Davidová (CZE) +57.1
16. Anais Chevalierová (FRA) +1:09.4
17. Iryna Krjuková (BLR) +1:11.2
18. Dorothea Wiererová (ITA) +1:14.1
19. Anais Bescondová (FRA) +1:14.6
20. Tatjana Akimovová (OAR) +1:18
21. Denise Herrmannová (GER) +1:19.6
22. Johanna Talihärmová (EST) +1:20.8
23. Jessica Jislová (CZE) +1:22.9
24. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:26.2
25. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:30.2
26. Lena Häckiová (SUI) +1:33.5
27. Mona Brorssonová (SWE) +1:36
28. Krystyna Guziková (POL) +1:37.1
29. Katharina Innerhoferová (AUT) +1:45.3
30. Galina Višněvská (KAZ) +1:46
31. Elisa Gasparinová (SUI) +1:46.2
32. Anna Frolinová (KOR) +1:50.7
33. Uljana Kajševová (OAR) +1:52.3
34. Weronika Nowakowská (POL) +1:57
35. Elisabeth Högbergová (SWE) +1:59.7
36. Naděžda Skardinová (BLR) +2:01.6
37. Linn Perssonová (SWE) +2:05.3
38. Jen Čang (CHN) +2:07.8
39. Baiba Bendiková (LAT) +2:08.4
40. Julia Ransomová (CAN) +2:08.8
41. Selina Gasparinová (SUI) +2:12.2
42. Fujuko Tačizakiová (JPN) +2:13.5
43. Eva Puskarčíková (CZE) +2:13.6
44. Nicole Gontierová (ITA) +2:13.8
45. Monika Hojniszová (POL) +2:14.4
46. Valj Semerenková (UKR) +2:14.7
47. Anja Erženová (SLO) +2:14.7
48. Dunja Zdoucová (AUT) +2:14.8
49. Sari Furujová (JPN) +2:15.3
50. Synnove Solemdalová (NOR) +2:17.7
51. Emily Dreissigackerová (USA) +2:21
52. Nadzeja Pisaravová (BLR) +2:22.9
53. Rosanna Crawfordová (CAN) +2:23
54. Emma Lunderová (CAN) +2:24.2
55. Anastasija Merkušinová (UKR) +2:26.1
56. Magdalena Gwizdońová (POL) +2:29.5
57. Megan Tandyová (CAN) +2:36.6
58. Darja Kliminová (KAZ) +2:41.5
59. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +2:42.9
60. Emilija Jordanovová (BUL) +2:43.8
1. Laura Dahlmeierová (GER) 30:35.3 (1)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +29.4 (4)
3. Anais Bescondová (FRA) +29.6 (1)
4. Marte Olsbuová (NOR) +1:07.3 (4)
5. Hanna Öbergová (SWE) +1:08.9 (3)
6. Denise Herrmannová (GER) +1:19.4 (2)
7. Veronika Vítková (CZE) +1:37.3 (3)
8. Lena Häckiová (SUI) +1:41.5 (3)
9. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:47.8 (5)
10. Mona Brorssonová (SWE) +1:54.5 (1)
11. Lisa Vittozziová (ITA) +1:59.3 (4)
12. Franziska Hildebrandová (GER) +2:01.2 (3)
13. Vanessa Hinzová (GER) +2:06.1 (4)
14. Naděžda Skardinová (BLR) +2:07.4 (1)
15. Dorothea Wiererová (ITA) +2:13.1 (5)
16. Irene Cadurischová (SUI) +2:17.5 (4)
17. Iryna Krjuková (BLR) +2:18.7 (2)
18. Vita Semerenková (UKR) +2:19.1 (4)
19. Rosanna Crawfordová (CAN) +2:27.7 (2)
20. Galina Višněvská (KAZ) +2:30.6 (1)
21. Linn Perssonová (SWE) +2:46.4 (3)
22. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +2:46.9 (6)
23. Jessica Jislová (CZE) +2:49 (3)
24. Anaïs Chevalierová (FRA) +2:52.7 (5)
25. Markéta Davidová (CZE) +2:54.5 (6)
26. Johanna Talihärmová (EST) +2:59.4 (4)
27. Marie Dorinová Habertová (FRA) +3:02.5 (7)
28. Julia Ransomová (CAN) +3:03 (1)
29. Elisabeth Högbergová (SWE) +3:09.8 (2)
30. Weronika Nowakowská (POL) +3:10.9 (2)
31. Tatjana Akimovová (OAR) +3:15.5 (4)
32. Eva Puskarčíková (CZE) +3:18.5 (3)
33. Baiba Bendiková (LAT) +3:24.1 (3)
34. Justine Braisazová (FRA) +3:32.7 (7)
35. Elisa Gasparinová (SUI) +3:35.9 (5)
36. Krystyna Guziková (POL) +3:49 (4)
37. Darja Domračevová (BLR) +3:51.5 (6)
38. Paulina Fialková (SVK) +3:58.3 (8)
39. Selina Gasparinová (SUI) +4:04.9 (5)
40. Katharina Innerhoferová (AUT) +4:05.9 (5)
41. Synnøve Solemdalová (NOR) +4:10.2 (4)
42. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +4:21.5 (4)
43. Monika Hojniszová (POL) +4:30.3 (4)
44. Nadzeja Pisaravová (BLR) +4:35 (3)
45. Jen Čang (CHN) +4:41.4 (3)
46. Anastasija Merkušinová (UKR) +4:55.1 (5)
47. Emily Dreissigackerová (USA) +5:01.4 (4)
48. Nicole Gontierová (ITA) +5:02.3 (7)
49. Magdalena Gwizdońová (POL) +5:31.7 (5)
50. Anna Frolinová (KOR) +5:38.9 (8)
51. Anja Erženová (SLO) +5:47.3 (7)
52. Uljana Kajševová (OAR) +5:58.3 (5)
53. Emma Lunderová (CAN) +6:16.8 (4)
54. Sari Furujová (JPN) +6:26.8 (5)
55. Emilija Jordanovová (BUL) +6:29 (6)
56. Fujuko Tačizakiová (JPN) +6:32.6 (7)
57. Darja Kliminová (KAZ) +7:24.7 (8)
58. Dunja Zdoucová (AUT) +8:03.8 (8)
59. Valj Semerenková (UKR) DNS
60. Megan Tandyová (CAN) DNS
Cíl
Veronika Vítková je dnes sedmá
Cíl
Cíl
Druhé místo bere Anastasia Kuzminová
Cíl
Cíl
Zlatá Laura Dahlmeierová
Cíl
4. stř
1. Laura Dahlmeierová (GER) 25:21,0 (1)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +55,3 (4)
3.Anais Bescondová (FRA) +56,1 (1)
4. Marte Olsbuová (NOR) +1:28,9 (4)
5. Hanna Öbergová (SWE) +1:30,2 (3)
...
7. Veronika Vítková (CZE) +1:44,3 (3)
24. Jessica Jislová (CZE) +3:08,2 (3)
26. Markéta Davidová (CZE) +3:17,2 (6)
32. Eva Puskarčíková (CZE) +3:31,9 (3)
39. Paulina Fialková (SVK) +4:08,3 (8).
4. stř
4. stř
Laura Dahlmeierová bude znovu zlatá
4. stř
7,6 km
3. stř
1. Laura Dahlmeierová (GER) +18:58,1 (1)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +39,7 (3)
3. Veronika Vítková (CZE) +49,1 (1)
4. Anais Bescondová (FRA) +59,6 (1)
5. Marte Olsbuová (NOR) +1:07,6 (3)
...
21. Markéta Davidová (CZE) +2:20,3 (4)
26. Jessica Jislová (CZE) +2:30,2 (2)
36. Paulina Fialková (SVK) +3:11,7 (6)
39. Eva Puskarčíková (CZE) +3:31,5 (3).
3. stř
Laura Dahlmeierová jde po 3. st. do vedení
3. stř
3. stř
5,6 km
4,9 km
2. stř
1. Laura Dahlmeierová (GER) +12:41,8 (1)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +9,2 (1)
3. Irene Cadurishová (SUI) +11,9 (0)
4. Anais Bescondová (FRA) +23,8 (0)
5. Veronika Vítková (CZE) +29,3 (1)
...
21. Jessica Jislová (CZE) +1:44,1 (1)
22. Markéta Davidová (CZE) +1:46,3 (3)
29. Paulina Fialková (SVK) +2:02,5 (4)
48. Eva Puskarčíková (CZE) +3:22,3 (3).
2. stř
Druhá střelba
2. stř
1. stř
1. Laura Dahlmeierová (GER) 5:44,3 (0)
2. Veronika Vítková (CZE) +17,8 (0)
3. Anastasia Kuzminová (SVK) +32,6 (0)
4. Irene Cadurischová (SUI) +37,7 (0)
5. Justine Braisazová (FRA) +39,1 (0)
...
16. Markéta Davidová (CZE) +1:21,7 (1)
18. Paulina Fialková (SVK) +1:32,9 (2)
20. Jessica Jislová (CZE) +1:34,9 (0)
53. Eva Puskarčíková (CZE) +3:23,8 (2).
1. stř
První střelba
1. stř
Start
Závod začal i pro Veroniku Vítkovou
Start