HC LERAM Orli Znojmo – EC Villach SV

6:5

po prodl. (1:2, 3:1, 1:2 - 1:0)

11.02.2018, 16:30 • Nevoga aréna • Nadstavba • Nikola Katolická

Orli dnešního soupeře nakonec v prodloužení poráží. Znojmo dnešní zápas ovládlo i v poměru střel 43:33. Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji vám příjemný zbytek nedělního večera. (18:47:46)

60:21

Orli právě vstřelili branku!
Domácí se po vhazování ujali puku. Zavezli puk do útočného pásma, kde Rudy z levého kruhu nahrál HONZOVI BULÍNOVI, ten z prostoru před brankou přesně skóroval a připsal si tak páty bod v dnešním zápasu. Asistence: Samuel Rudy.

60:01

Třetí třetinu ovládli hosté v poměru 2:1. Domácí si v posledních vteřinách zajistili prodloužení, které se hraje tři na tři.

60:00

59:54

Domácí šest vteřin před koncem vyrovnávají. Po Kosnarově přihrávce se od modré čáry trefil do pravého rožku branky HONZA BULÍN. Asistence: Martin Kosnar.

59:50

Oddechový čas pro domácí.

59:45

Villach právě vstřelil branku!
Po tlaku Znojemských se do přečíslení dostali hosté. Rainer nahrál BERNHARDU SCHÜTZENHOFEROVI, před ním stál už jen Velička, kterého položil a mířil přesně pod horní tyč. Asistence: Michael Rainer.

59:30

Rudy nahrál Roubalovi, ten se z levého kruhu netrefil.

58:15

Steurer prokličkoval až před Veličku a pokoušel se mu poslat puk mezi betony. Bez úspěchu.

57:57

Hosté vyhazují.

57:21

Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Schützenhofer – 2 min., sekání).

57:11

57:10

Po BIlínově střele to zkoušel Svoboda, ani on však neuspěl.

56:24

Puku se ujmuli hosté a zkusili jít do protiútoku, Velička však jejich šanci zlikvidoval.

55:40

Štěpanovského střela od modré brankáře Villachu nepřekvapila.

55:11

Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Thaler – 2 min., podražení).

53:02

Velká radost na staně hostů, kteří vyrovnávají. Svou dnešní druhou trefu zaznamenává MICHAEL RAINER. Asistence: Stefan Steurer.

6:5

Branky a nahrávky: 3. Svoboda (Bulín J., Kosnar), 23. Piš (Roubal), 27. Kosnar (Bulín J.), 38. Kosnar (Bulín J., Brabec), 60. Bulín (Kosnar), 61. Bulín (Rudy) – 11. Thaler (Schützenhofer), 14. Rainer, 40. Wohlfahrt, 54. Rainer (Steurer), 60. Schützenhofer (Rainer)

HC LERAM Orli Znojmo: Kolupaev (Velička) – Rudy, Konečný, Štěpanovský, Hladil, Hrubý, Peří – Zmeškal, Kosnar, Zelenkov – Svoboda, Stromko, Bulín J. – Miščík, Roubal, Piš – Ligocký.

EC Villach SV: Nußbacher (Schmidt) – Rauter, Friedrich, Sivec, Pölzl – Wohlfahrt P., Steurer, Brunner – Wohlfarht P., Thaler, Schützenhofer – Wuntschek, Rainer, Friedrich.

Rozhodčí: Čech – Nechvátal, Reich