Extraliga staršího dorostu

HC Olomouc – HC Letci Letňany

7:0

konec (2:0, 3:0, 2:0)

11.02.2018, 13:15 • Zimní stadion Olomouc • O umístění • Info o změnách stavu (Zuzana Spurná)

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek dne. (15:14:03)
Ve třetí třetině přidali Kohouti ještě dvě branky po trefách Matěje Kořenka a Davida Štefky. Do tabulky si tak připsali další tři důležité body.

49:55

Olomouc právě vstřelila branku!
Netrvalo dlouho a Kohouti se radují z dalšího gólu, když se branky dočkal i aktivní DAVID ŠTEFKA. Asistence: Matěj Kořenek, David Kalač.

46:17

O osudu utkání je zřejmě rozhodnuto. Chvíli po začátku třetí třetiny poslal puk za Zeithamelova záda MATĚJ KOŘENEK, který si tak připsal už druhé gól v utkání. Asistence: David Štefka, David Kalač.

40:40

První přesilovku si zahrají také Kohouti. Jakub Janča (LET) si odpyká menší trest za hákování.

40:01

I ve třetí třetině byli šťastnější domácí, kterým se povedla především druhá polovina prostřední dvacetiminutovky. Do tříbrankového náskoku poslal Kohouty Daniel Indrák, o dva slepené góly v závěru druhé třetiny se pak postarali Petr Mader a Daniel Paťava.

40:00

37:51

O pouhých 23 vteřin později se Kohouti radují z dalšího gólu, pod který se tentokrát podepsal DANIEL PAŤAVA. Asistence: Daniel Indrák, Dominik Liška.

37:28

Pár minut před koncem uskakují domácí už do čtyřbrankového náskoku, když přesnou mušku prokázal kapitán PETR MADER. Asistence: Matěj Kořenek.

31:18

Kohouti vedou už o tři branky, když v polovině utkání vyzrál na hostujícího strážce svatyně DAVID KALAČ. Asistence: Matěj Kořenek, David Vosátko.

24:30

Kohouti se musí znovu bránit. Dominik Liška (OLO) si odpyká menší trest za podražení.

20:01

Po prvních dvaceti minutách odchází do kabin spokojenější domácí, když se v 15. minutě nejprve trefil Matěj Kořenek a o chvíli později navýšil vedení Kohoutů Daniel Indrák.

20:00

16:01

Neuběhly ani dvě minuty a Hanáci uskakují svému soupeři o další gól, když přesně za záda letňanského brankáře mířil DANIEL INDRÁK. Asistence: David Vosátko.

14:39

Kohouti jako první dokázali vyzrát na brankáře soupeře a po střele MATĚJE KOŘENKA otevírají skóre utkání. Asistence: David Rosecký, David Štefka.

7:0

Branky a nahrávky: 15. Kořenek (Rosecký, Štefka), 17. Indrák (Vosátko), 32. Kalač (Kořenek, Vosátko), 38. Mader (Kořenek), 38. Paťava (Indrák, Liška), 47. Kořenek (Štefka, Kalač), 50. Štefka (Kořenek, Kalač)

HC Olomouc: Mokrý (Hasala) – Mader, Klesla, Hlaváč, Vosátko, Pírek – Kalač, Štefka, Rosecký, Paťava, Štědrý, Indrák, Liška, Krátký, Handl, Kořenek.

HC Letci Letňany: Zeithamel (Brugioni) – Štěpánek, Zedek, Pelant, Hlínka, Klatt – Nárovec, Kyclt, Pětník, Janča, Soukup, Bespalchenko, Srbek, Vojinovič, Slavík, Pejchal, Škutina.

Rozhodčí: Přikryl – Novotný, Šimčík

06:33 OLO 2 Štefka, vysoká hůl
14:39 OLO 1:0 Kořenek (Rosecký, Štefka)
16:01 OLO 2:0 Indrák (Vosátko)
24:30 OLO 2 Liška, podražení
31:18 OLO 3:0 Kalač (Kořenek, Vosátko)