11.02.2018, 22:00 • American Airlines Center, Dallas • Jan Prošek

Tipsport: 1.68 4.23 4.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Martin Hanzal (DAL) 0+0, 4 střely, čas na ledě 12:41
Radek Faksa (DAL) 0+0, 5 střel, čas na ledě 18:19 (02:52:02)
1. Reid Boucher (VAN) 2+0
2. Jake Virtanen (VAN) 1+1
3. Jacob Markström (VAN) 30 zák., 0 gólů, 100,0%
Hostující celek vyhrává tento zápas naprosto jednoznačně 6:0 a získává po přesvědčivém výkonu body do tabulky. Naopak Dallas mnoho hokejové krásy nepředvedl. Reid Boucher zaznamenal dva góly.

59:40

Už se pravděpodobně nic nestane.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry.

58:30

Domácí se musí bránit, John Klingberg se položil do střely Bena Huttona.

58:18

Esa Lindell zblokoval projektil, který vyslal Brandon Sutter.

58:00

Dvě minuty před koncem třetiny je hra přerušena pro domácí postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:30

Stephen Johns výborně zastavil akci hostujícího celku, do zakončení se díky jeho zákroku Henrik Sedin nedostal.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:42

Darren Archibald se položil do střely, kterou vyslal Dan Hamhuis. Akce domácích tak končí.

56:17

Kari Lehtonen kryje ránu ze střední vzdálenosti, zkoušel to Troy Stecher od modré čáry.

55:55

Ben Hutton od modré čáry minul branku.

55:10

Jason Spezza se propracoval do zakončení, ale jeho nepříliš výrazná rána nebyla problémem pro brankáře.

54:40

Hra je přerušena, brankář hostujícího celku musel zasahovat proti střele Tylera Seguina.

54:30

Brandon Sutter dobruslil kotouč, zakázané uvolnění se nepíská.

54:00

Šest minut hry zbývá ze třetí třetiny.

53:40

Dan Hamhuis rozehrává od své branky, ale jeho přihrávku ve středním pásmu zastavil soupeř.

53:14

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.

52:31

Z bezprostřední blízkosti na druhé straně minul branku Mattias Janmark.

52:09

Vancouver pokračuje v aktivní hře, nyní pálil Jake Virtanen, jehož projektil končí nad brankou.

51:19

Hra je nyní přerušena, do střelecké pozice se dostal Thomas Vanek, který ale neprostřelil brankáře Dallasu.

Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:49

Hra je přerušena pro postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

50:17

Kari Lehtonen přerušuje hru, komerční přestávka.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hosté dominují.

48:34

Jason Spezza se dostal do výborné střelecké pozice, jeho projektil kryje brankář Vancouveru, který chytá ve velké pohodě.

48:25

Jacob Markström kryje kotouč po střele, kterou od modré čáry vyslal Dan Hamhuis.

47:48

47:48 Erik GUDBRANSON - 0:6

47:48

Vancouver právě vstřelil branku!
Rychle po vyhraném vhazování se ránou od modré čáry prosazuje ERIK GUDBRANSON. Jeho pokus propadl brankáři výstrojí. Asistence: Darren Archibald, Brandon Sutter.

47:42

Kari Lehtonen zastavuje hru, kryje puk po střele Erika Gudbransona.

47:13

Několikátá dobrý akce domácího týmu. Radek Faksa se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho projektil byl zastavený brankářem.

46:18

Mattias Janmark čekal na přihrávku od spoluhráče, ale nedokázal kotouč trefit. Domácí hráči nyní hrají nejlepší pasáž zápasu, paradoxně při vlastním oslabení.

45:53

Radek Faksa se dostal při vlastním oslabení do střelecké pozice, ale neodkázal prostřelit brankáře. Jeho rána končí mimo.

45:25

Vyloučení v týmu Dallas Stars (Antoine Roussel – 2 min., vražení na hrazení).

45:11

Do dobré střelecké pozice se dostal Jake Virtanen, jehož projektil končí na tyčce! Štěstí měl nyní domácí celek.

43:49

Thomas Vanek se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho projektil ale kryje domácí brankář Kari Lehtonen.

43:27

Derrick Pouliot vypálil a jeho rána byla zblokovaná domácím hráčem.

42:58

Esa Lindell nahazoval kotouč na branku Vancouveru, brankář byl pozorný.

42:52

Hra je nyní přerušena pro hru rukou, vhazovat se bude ve středním pásmu.

42:04

Bo Horvat minul branku od modré čáry.

41:39

Dlouhou přesilovku má k dispozici hostující celek, který se sice dostal do útočného pásma, ale mnoho šancí nyní si nevypracovat nedokáže.

41:05

Alexander Edler vypálil z dobré pozice, jeho projektil kryje domácí brankář.

40:34

Vyloučení v týmu Dallas Stars (Tyler Pitlick – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).

40:01

Dominance Vancouveru pokračuje dál, ve druhé třetině vstřelil dva góly, vyprovodil z branky Bena Bishopa. Domácím se nedaří vůbec nic.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:48

Ještě jedno vhazování ve středním pásmu.

39:37

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Dallasu.

39:21

Domácí obránce John Klingberg dobře vypálil, jeho projektil ale kryje hostující brankář. Jacob Markström má na svém kontě další zákrok.

38:53

Remi Elie pálil z mezikruží hodně nepřesně.

38:36

Jacob Markström si dokázal poradit s pokusem, který vyslal Tyler Seguin.

38:00

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

37:23

Greg Pateryn od modré čáry nedokázal přesněji vypálit, jeho projektil byl zblokovaný.

37:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

36:30

Sledujeme rychlý hokej, jednoznačně více ze hry mají hostující hokejisté, ti vedou střelecky 32:14.

35:37

Loui Eriksson pálil z pravého kruhu, s jeho pokusem si domácí brankář dokázal poradit.

34:35

34:35 Reid BOUCHER - 0:5

34:35

Ve 35. minutě hry navyšuje hostující celek své vedení na pět branek. Derrick Pouliot vypálil od modré čáry a jeho projektil mimo dosah brankáře tečoval domácí obranou nepokrytý REID BOUCHER. Asistence: Derrick Pouliot a Jake Virtanen.

34:04

Jake Virtanen vypálil z dobré pozice mezi kruhy, jeho projektil ale snadno zablokoval jeden z hráčů domácích.

33:10

Bo Horvat nepříjemně tečoval kotouč před brankou, ale ten končí mimo branku. Brankář v zeleném zasahovat nemusel.

32:32

Julius Honka vedl zajímavou akci svého týmu, ale jeho střelu zastavil hostující brankář, a pak Lindell minul.

32:13

Vhazovat se nyní bude před brankou Dallasu. Rychle se hosté dostali do šance a Michael Del Zotto zakončoval. S jeho pokusem neměl mnoho práce brankář Kari Lehtonen.

31:41

Hra je nyní přerušena, Kari Lehtonen kryje kotouč po lehké střele, kterou vyslal Thomas Vanek. Komerční přestávka.

30:21

Alexander Edler od modré čáry minul branku, gólman zasahovat nemusel.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry této třetiny i zápasu. Hostující celek hraje aktivněji.

29:46

Nic Dowd vypálil z dobré pozice před brankou, jeho projektil kryje pohodově Kari Lehtonen.

29:12

Derrick Pouliot je za svou brankou a nikam se nežene, následně hraje Michael Del Zotto.

28:51

Vancouver musí rozehrávat od své branky, mnoho šancí momentálně k vidění není. Hostům se přesilovka příliš nedaří.

28:30

Stars se pokouší hrát co nejdál od své branky, ale nemohou se propracovat stabilněji ze svého pásma.

28:17

Hra je nyní přerušena, aktivně hrající Alexander Edler vypálil a jeho ránu kryje brankář domácích.

27:27

Vyloučení v týmu Dallas Stars (Alexandr Radulov – 2 min., sekání).

27:16

11:22, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, hostující hráči jsou jednoznačně aktivnější.

26:29

Martin Hanzal tečoval kotouč před brankou, ale i s jeho pokusem si dokázal brankář Vancouveru poradit. Komerční přestávka.

25:45

Znovu musel zasahovat domácí brankář, tentokrát si Kari Lehtonen dokázal poradit s pokusem, který vyslal z kruhu Darren Archibald.

24:47

Kari Lehtonen hned musel zasahovat, jeho pozornost vyzkošel Alexander Edler.

24:41

Střídání v týmu Dallas Stars: ze hřiště odchází Ben Bishop, přichází Kari Lehtonen.

24:41

24:41 Bo HORVAT - 0:4

24:41

Velmi rychle využitá přesilová hra, z osy hrací plochy z předbrankového prostoru se prosazuje obranou Dallasu nepokrytý BO HORVAT. Asistence: Brock Boeser a Alexander Edler.

24:17

Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jamie Benn – 2 min., vysoká hůl).

24:07

Hra je přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy.

23:41

Znovu práce pro domácího maskovaného muže, nyní vypálil Thomas Vanek, který čtvrtou branku svého týmu nepřidává.

23:16

Po delší době registrujeme střelecký pokus, tentokrát zakončoval Henrik Sedin, s jehož pokusem si poradil brankář Ben Bishop.

22:02

Kotouč vypadl z hrací plochy. Vhazovat se bude před brankou Canucks.

21:45

Erik Gudbranson zablokoval střelecký pokus, který vyslal ze své hokejky Jamie Benn.

21:08

Až nyní vidíme první střelu v této třetině. Michael Del Zotto zakončoval z dobré pozice, s jeho pokusem si ale poradil domácí brankář, který na střelu viděl.

20:30

Dallas se usadil v útočné třetině, ale nemůže se propracovat do střelecké pozice.

20:01

Po první třetině vede aktivněji hrající hostující celek o tři branky. Domácí hráči mají velké problémy se zakončením.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:57

Do výborné šance se dostal Julius Honka, jenže minul prostor vymezený třemi tyčemi.

19:23

Ben Bishop kryje ránu ze středního pásma, nyní zkoušel štěstí Reid Boucher.

19:00

Poslední minuta hry v první třetině.

18:43

Brock Boeser se propracoval od modré čáry do zakončení, Ben Bishop přerušuje hru.

18:18

Henrik Sedin zakončoval z pravého kruhu, jeho projektil vyrazil domácí brankář, následně zakončoval Bo Horvat mimo.

17:51

Vyloučení v týmu Dallas Stars (Julius Honka – 2 min., podražení).

17:40

Daniel Sedin zastavil zajímavě vypadající akci domácích hokejistů.

17:18

Po krátké přestávce zápas pokračuje dál, dostáváme se finální fáze třetiny.

17:09

Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině, komerční přestávce.

16:38

Antoine Roussel vypálil ze střední vzdálenosti, jeho projektil byl zblokovaný.

15:52

15:32

Jason Spezza vypálil z kruhu, jeho pokus zblokoval Troy Stecher.

15:01

Domácí kombinují v přesilové hře v útočném pásmu, bránící se celek hraje zodpovědně.

14:41

Erik Gudbranson výborně zakončoval, jeho projektil na poslední chvíli zblokoval obránce Dallasu.

14:05

Hra je nyní přerušena, kotouč vypadl po střele od modré čáry z hrací plochy, buly v útočném pásmu domácích.

13:52

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Henrik Sedin – 2 min., podražení).

13:27

13:27 Thomas VANEK - 0:3

13:27

Hostující celek navyšuje své vedení. Po bleskové akci středem hrací plochy se do šance dostal THOMAS VANEK, který rychlou střelou příklepem prostřelil Bishopa. Asistence: Daniel Sedin a Henrik Sedin.

12:12

Greg Pateryn zakončoval od modré čáry, jeho projektil snadno zastavil brankář Vancouveru.

11:38

11:38 Jake VIRTANEN - 0:2

11:38

Domácí hokejisté přišli o puk v útočném pásmu, do brejku se dostal JAKE VIRTANEN, který nabral rychlost, naznačil kličku a poslal kotouč mezi betony brankáře Bishopa.

11:07

Komerční přestávka.

10:50

Darren Archibald a Jason Dickinson se střetli ve středním pásmu, sledujeme tvrdý hokej.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, sledujeme rychlý hokej, který se musí fanouškům líbit.

09:46

Troy Stecher se propracoval do střelecké pozice, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Jeho rána končí mimo.

09:44

Bo Horvat se dostal do rychlého protiútoku, ale neprostřelil brankáře Stars.

09:30

Radek Faksa zakončoval z pravého kruhu střelou zápěstím, jeho pokus kryje hostující Jacob Markström.

09:12

Alexandr Radulov se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale jeho projektil byl zablokovaný.

08:20

Jason Spezza se probojoval do dobré střelecké pozice, obkroužil branku, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Jacob Markström předvedl dobré čtení hry.

08:00

Osm minut hry z první třetiny je pryč, sledujeme rychlý hokej, více ze hry mají hosté.

07:10

Reid Boucher vyslal na branku bekhendovou střelu, se kterou si brankář dokázal snadno poradit. Komerční přestávka, a tak se bude vhazovat před Bishopem.

06:38

Greg Pateryn se propracoval do výborné střelecké pozice, ale jeho projektil zblokoval jeden z hráčů Canucks.

05:54

Hra je znovu přerušena, další zakázané uvolnění. Tentokrát znovu špatně založil akci domácí celek.

05:25

Domácí hráči špatně rozehrávali, po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před jejich brankou.

05:16

Střelecky je aktivnější hostující celek, v tomto ohledu vede 5:1.

05:04

Darren Archibald se nadvakrát dostal do střelecké pozice, jeho projektil dokázal velmi dobře zastavit přesunující se brankář.

04:32

Julius Honka vypálil z dobré pozice, ale jeho ránu zastavil brankář Vancouveru. Hra je tak přerušena.

04:13

Troy Stecher rozehrává od své branky a dostal se až do zakončení. Puk kryje domácí Ben Bishop. Buly před jeho brankou.

03:40

Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do zakončení. Brankáři nyní mnoho práce nemají.

02:14

02:14 Reid BOUCHER - 0:1

02:14

Rychle po vhazování se dostává hostující celek do vedení. Pohotovou střelu vyslal na branku REID BOUCHER a překonal gólmana pokusem k tyčce.

02:04

Daniel Sedin z horní hranice kruhu nedokázal prostřelit brankáře Bena Bishopa.

01:42

Vhazovat se bude před brankou Vancouveru, hra je nyní přerušena pro zakázané uvolnění. Sledujeme hodně rozpačitý úvod zápasu z obou stran.

01:12

Jason Spezza se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus byl ale zblokovaný obráncem Canucks mimo branku.

00:49

Radek Faksa vypálil od modré čáry, jeho pokus snadno kryje hostující brankář Jacob Markström.

00:21

Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. Vancouver se dostal do postavení mimo hru.

00:01

Dallas Stars: Bishop (Lehtonen) – Lindell, J. Klingberg, Hamhuis, Pateryn, Heatherington, Johns – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Janmark, Spezza, D. Shore – Roussel, Faksa, Pitlick – Elie, Dickinson, B. Ritchie.

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler, Stecher, Del Zotto, D. Pouliot, B. Hutton, Gudbranson – Bärtschi, Horvat, Boeser – D. Sedin, H. Sedin, Virtanen – Eriksson, B. Sutter, Vanek – Boucher, Archibald, Dowd..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Dallas Stars odehrál 56 zápasů s bilancí 26-7-4-19 a získal 70 bodů. V tabulce Západní konference je na páté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál všechny. Poradil si s Arizonou Coyotes 4:1, Minnesotou Wild 6:1, New Yorkem Rangers 2:1, Chicagem Blackhawks 4:2. a v nájezdech s Pittsburghem Penguins 4:3.

Vancouver Canucks odehrál 55 zápasů s bilancí 18-3-6-28 a získal 48 bodů. V tabulce Západní konference je na předposlední pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jeden. Poradil si s Chicagem Blackhawks 4:2. Nestačil na Tampu 2:4, Floridu Panthers 1:3, Tampu Bay Lightning 2:5 a Carolinu Hurricanes 1:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Dallas Stars Vancouver Canucks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.

0:6

Branky a nahrávky: 3. Boucher, 12. Virtanen, 14. Vanek (D. Sedin, H. Sedin), 25. Horvat (Boeser, Edler), 35. Boucher (D. Pouliot, Virtanen), 48. Gudbranson (Archibald, B. Sutter)

Dallas Stars: Bishop (25. Lehtonen) – Lindell, J. Klingberg, Hamhuis, Pateryn, Honka, Johns – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Janmark, Spezza, D. Shore – Roussel, Faksa, Pitlick – Elie, Hanzal, B. Ritchie.

Rozhodčí: Furlatt, Pochmara – Knorr, Murphy

Diváci: 17 889

02:14 VAN 0:1 Boucher
11:38 VAN 0:2 Virtanen
13:27 VAN 0:3 Vanek (D. Sedin, H. Sedin)
13:52 VAN 2 H. Sedin, podražení
17:51 DAL 2 Honka, podražení