Anglická Premier League

Southampton FC – Tottenham Hotspur

1:1

konec (1:1)

21.01.2018, 17:00 • St. Mary's Stadium, Southampton • 24. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 4.59 3.77 1.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (18:55:20)

Utkání sledovalo 31 361 diváků.
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 5:10. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:15.
Je dobojováno. Nakonec se ve druhém poločase nikdo nedokázal trefit a remízový stav 1:1 z prvního poločasu vydržel až do konce utkání. Oba celky si tak body rozdělí. Pro hosty je to spíše ztráta, domácí proti silnému Tottenhamu bod berou.

90+6

90+5

Nic z toho ale nevytěžili. Jenže to ani hosté před brankou Tottenhamu a hosté tak ještě spěchají do útoku. Běží už poslední minuta nastavené hrací doby.

90+4

Po nepřesné střele Southamptonu se znovu k míči dostali hosté a šli do rychlé akce.

90+3

Útok Tottenhamu pokračuje i nadále. Hosté mají nyní tlak a snaží se strhnout vedení na svou stranu. Zatím jsou ale domácí fotbalisté výrazně proti.

90+2

Hosté zatlačili svého soupeře na jeho polovině. Ke střele se pak dostal Dele Alli, ale znovu se mu nepodařilo dostat míč za záda domácího brankáře.

90

Nad rámec řádné hrací doby se bude nastavovat ještě pět minut navíc.

90

Hosté vybojovali v další akci rohový kop. Po této standardní situaci ale skončil míč mimo branku domácích a mají ho tak v moci právě hráči Southamptonu.

90

Právě probíhá poslední minuta řádné hrací doby. Uvidíme, zda hlavní sudí ještě nějakou tu minutku navíc přidá.

89

Akce zase vystřídala akci a nyní se prezentovali další střelou hosté. Harry Kane ale svou střelu uvnitř velkého vápna poslal mimo tři tyče.

88

Znovu zatlačili domácí fotbalisté hosty na jejich polovině. Ale obrana Tottenhamu zabránila další střele Leminy a udržela tak remízový stav.

86

Další akce Southamptonu, které vévodil Dušan Tadić. Jeho střela, která prošla obranou hostů, skončila pouze vedle branky Tottenhamu.

85

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Moussa Sidi Yaya Dembélé, přichází Victor Wanyama.

85

Dele Alli svou další střelou minul branku Southamptonu a ten tak bude nyní v útoku.

83

Hra teď byla kouskována častými střídáními a také rozdáním žlutých karet. Nyní už ale pokračuje s míčem na kopačkách hostů.

82

Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Manolo Gabbiadini, přichází Michael Obafemi.