Mistrovství Evropy mužů

Srbsko – Norsko

27:32

konec (17:17)

18.01.2018, 18:15 • Arena Zagreb, Záhřeb (Chorvatsko) • Skupina 1 • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 7.1 12.3 1.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne, u dalších onlajnů se těším na počtenou. (19:52:53)
Duel končí, Norsko zvládlo druhý poločas lépe a poráží Srby 32:27! Seveřané podali ve druhém poločase takřka bezchybný výkon, proměňovali své šance a vzadu je držel skvělý Bergerud. Norsko si vytvořilo až sedmibrankový náskok, který byl nakonec rozhodující, dostává se tedy na průběžné první místo před Francii a Švédsko o skóre, tyto dva celky však ještě zápas čeká. Srbsko zůstává na nule bodů a do semifinále se nepodívá. Naopak Francie ještě udržela naději, ale bude muset porazit Švédsko.
Srbsko – Norsko 27:32 (17:17)
Nejvíce branek: Šešum 5, Beljanski 5, Nenadić 4/1 – Sagosen 8, Bjørnsen 8/3, Jøndal 4. Rozhodčí: Santos, Fonseca (oba POR). Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/3. Vyloučení: 5:3.

60

Střelu Jakobsena z pivota Cupara kryje, ale to Nory mrzet nemusí! Utkání končí. (27:32)

60

Oddechový čas pro Norsko, které už může slavit výhru v prvním zápase osmifinálové skupiny! (27:32)

59

Beljanski dostal pěknou přihrávku na pivota a nemýlí se. (27:32)

59

Střelu Crnovlavaće vyráží Bergerud zpět k Srbům. (26:32)

58

Johannessen vyrazil do rychlého protiútoku, ale trefil pouze tyč! Na druhé straně se proti Nenadićově proskoku vyznamenal znovu Bergerud. (26:32)

58

Na druhé straně ale také Cupara zasahuje, vychytal střelu Lie Hansena. (26:32)

57

Šešumův pokus při signalizované pasivitě znovu kryje bezchybný Bergerud! (26:32)

56

Ihned poté vyrazil do brejku Kristian Bjørnsen a dává dvaatřicátý gól Norů! (26:32)

56

Reinkindova střela minula bránu, na druhé straně zasahoval Bergerud. (26:31)

56

Průnik Reinkinda zastaven, devítka pro Nory a pasivita. (26:31)

55

Šešum odpovídá nechytatelnou ranou ze spojky, to byl kulomet! (26:31)

54

Sagosena vychytal Cupara i tentokrát, skvělý zákrok proti proskoku! (25:31)

54

Ilić se dostal ke střele při rychlém brejku, ale zasahuje Bergerud! (25:31)

54

Ránu Sagosena z levé spojky kryje připravený Cupara, dopředu míří Srbové. (25:31)