VHK ROBE Vsetín – HCM Warriors Brno

3:1

konec (0:1, 1:0, 2:0)

18.01.2018, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • Skupina E • Helena Hegeďová

V poslední třetině jsme viděli dvě branky, obě padly do síti Warrioru. Na rozdíl od prvních dvou třetin se ta třetí odehrála v klidnějším tempu a druhou branku Vsetína vstřelil z přečíslení Calaba. Bylo to jen o jednu branku a nic nebylo rozhodnuto, necelou minutu před koncem ale na 3:1 navýšil svým druhým gólem v zápase Půček a Valaši už se mohli radovat. Brno zkusilo utkání ještě zdramatizovat a posledních 30 sekund hrálo při vyloučení Bednaříka 6 na 4. V tomto počtu už žádná branka nepadla a Valaši si připisují výhru.
Ode mě je to pro dnešek vše, ze Vsetína Vám přeji příjemný zbytek večera. (19:05:48)

59:41

Půček vyvezl kotouč do středního pásma, kde chvíli podržel puk na hokejce. Nyní se k němu ale dostává Brno a bude se v posledních devatenácti sekundách snažit zdramatizovat zápas.

59:28

Atanasiadis zůstává na střídačce.

59:28

Oddechový čas pro hosty.

59:28

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Bednařík – 2 min., hákování).

59:25

Atanasiadis míří na střídačku a hosté hrají v šesti.

59:09

Vsetín právě vstřelil branku!
Necelou minutu před koncem třetí třetiny se Vsetín dostává do dvoubrankového vedení, čímž si pravděpodobně pojišťuje vítězství v dnešním zápase. Kunst vypálil od modré čáry a odražený puk se dostal k JANU PŮČKOVI, který poslal kotouč do odkryté části branky. Asistence: Stanislav Kunst, Adam Turek.

58:34

Kočí ihned po buly vypálil, jeho střela mířila nad branku Atanasiadise.

58:31

Oddechový čas pro domácí.

58:31

Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Snášel – 2 min., sekání).

57:50

Marčík čeká před vsetínskou brankou na teč, jeho spoluhráč za brankou je ale těsně bráněn Fenclem a z jeho sevření se nemůže vymanit.

56:53

55:57

Půček s Babeliakem a Kočím se mohli vydat za situace tři proti třem do útočného pásma. Prvně jmenovaný ale neudržel puk proti Hyklovi a Warrior pokračuje v útočném snažení. Hostujícímu celku zbývají už jen čtyři minuty na vyrovnání.

55:32

Mrkvicova střela z mezikruží přes bránící hráče mířila mimo tři tyče. Málek ji přesto raději ukryl v lapačce a vhazovat se bude po jeho levé ruce.

54:53

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Calaba – 2 min., faul kolenem).

54:36

Kopřiva s Heinrichem odvedli dobrou práci na obranné modré čáře a mohli se vydat do přečíslení. Vsetínští obránci ale byli v tomto případě rychlejší a za brankou puk dobruslili.

53:45

Kubíček předvedl výborné napadaní, když z pásma dostal tři vsetínské hráče a převzal si puk ve středním pásmu. Za modrou se ale nedostal a na kotouči je opět domácí tým.

53:01

Vsetín využil nepřesné brněnské rozehrávky a do přečíslení se dostal Stanislav Kunst s TOMÁŠEM CALABOU, který puk od pravé tyčky poslal za přemísťujícího se gólmana. Asistence: Stanislav Kunst, Adam Turek.

3:1

Branky a nahrávky: 40. Půček (Calaba), 54. Calaba (Kunst, Turek), 60. Půček (Kunst, Turek) – 13. Novotný (Kuchař, Marčík)

VHK ROBE Vsetín: Málek (Křenek) – Kunst, Navrátil, Fencl, Kočí, Houser, Sviták, Velikovský – Bednařík, Babeliak, Vrána – Calaba, J. Půček, Turek – Čajanová, Zemánek, Liss – Urban, Kuchařík, Dědek.

HCM Warriors Brno: Atanasiadis (Šebo) – Fojt, Mrkvica, Kopřiva, Hykl, Hanák, Ludvík, Mahdal – Kubíček, Kuchař, Schweitzer, Marčík, Orsech, Snášel, Novotný, Heinrich.

Rozhodčí: Cabák – Gebauer, Rožánek

00:37 WAB 2 Kubíček, podražení
08:48 WAB 2 Hanák, podražení
12:05 WAB 0:1 Novotný (Kuchař, Marčík)
12:57 WAB 2 Orsech, napadení
15:39 VSE 2 Liss, podražení