konec (1:0)

16.01.2018, 14:00 • Městský stadion Mladá Boleslav, UMT • Štěpán Slovák

Tipsport: 1.25 5.5 7.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:04:08)
Je dobojováno. Mladá Boleslav splnila roli favorita díky dobrým vstupům do jednotlivých poločasů. Domácí se pokaždé trefili v samotném úvodu, poté už nikoliv. Na hostující bránu vyslali přes dvacet střeleckých pokusů, Vltavín pouze jeden, ten skončil gólem, po rohovém kopu upravoval na konečnou podobu 3:1 Tichý.

90

89

Hosté jsou v samotném závěru lepším týmem a drží míč na útočné polovině, rozhodčí za malou chvíli nejspíše ukončí tento zápas.

88

Jedna útočná akce střídá druhou, závěr utkání je uvolněný z obou stran, volný kop pro domácí na polovině hřiště.

87

Boleslav se dostávala do další rychlé akce, jenže poté přišel hvizd rozhodčího, který pískal útočný faul, rozehrávat budou hosté.

85

Domácí se pokusili o rychlou odpověď. Jejich útočné snažení však skončilo pouze v zámezí, rozehrávat budou hostující fotbalisté.

84

Vltavín právě vstřelil branku!
Hosté této příležitosti využívají a snižují na rozdíl dvou branek! Na rohový kop si naběhl DOMINIK TICHÝ, který balón usměrnil do domácí svatyně! Vůbec první střela, která mířila na Šedu!

83

Možnost na čestný zásah dostávají také hosté, kteří budou rozehrávat rohový kop, dnes už třetí.

81

Před námi posledních deset minut tohoto přípravného utkání, Boleslav sice drží míč, ovšem do zakončení se už příliš nedostává.

80

Prvoligový tým zůstává na balónu a kombinuje poblíž velkého vápna protivníka, sedmnáctý rohový kop v jejich prospěch!

78

Zblokovaný pokus končí v zámezí, dnes už šestnáctý rohový kop pro Mladou Boleslav, to je skutečně obrovské číslo!

77

Domácí dostali možnost dalších dvou rohových kopů, ovšem ani v tomto případě z nich žádné ohrožení hostující branky nebylo.

75

Další rychlý výpad domácích, balón znovu v zámezí. Rozehrávky se ujme hostující gólman, za chvíli se rozeběhne poslední čtvrthodina.

74

Boleslavští teď chybovali v rozehrávce, bude z toho autové vhazování pro hostující celek.

72

Před malou chvílí se rozeběhla závěrečná dvacetiminutovka, domácí trochu polevili, v posledních minutách sledujeme spíše vyrovnaný fotbal.

71

Ani po třináctém rohu se do šance domácí nedostali, přesto zůstanou u míče, budou totiž vhazovat poblíž praporku.

69

Hosté jsou v posledních minutách daleko více u míče a snaží se něco vymyslet. Zatím se jim to ale vůbec nedaří.

68

Ani z další útočné akce se třetiligový celek ke střele nedostal. Za chvíli začne závěrečná dvacetiminutovka, hosté ještě nevystřelili.

3:1

konec (1:0)

Branky: 3. Chramosta, 46. Komličenko, 47. Komličenko – 84. Tichý

FK Mladá Boleslav: I. poločas: Vejmola – Souček, Křapka, Král, Fabián – Jánoš – Přikryl, Matějovský, Mareš, Chramosta – Šašinka I. poločas: Šeda – Křapka, Klíma, Král, Souček – Valenta – Přikryl (66. Pauschek), Hubínek, Ladra, Klobása – Komličenko

Rozhodčí: Matějček – Černý, Koval