16.01.2018, 18:00 • BJK Akatlar Arena, Istanbul • Skupina D • Štěpán Slovák

Tipsport: 1.38 16.0 3.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:41:44)
Osobní statistiky:

Body: Strawberry (18) – Ray (13)
Doskoky: Clark (9) – Pumprla (7)
Asistence: Strawberry (6) – Lawrence (5)
Je dobojováno! Nymburk dnes propadl ve druhé čtvrtině, která ho stála zápas. V této části hry prohrál 8:26, což se nakonec ukázalo jako klíčové. Ve třetí čtvrtině se hosté dostali zpět do hry, v jednu chvíli prohrávali už jen o čtyři body, jenže na tureckého soupeře ani podruhé v základní části nevyzráli.

Konec zápasu. (91:80)

39:31

Berisha si šikovně odskočil, v časové tísni poté dokázal trefit trojku! (91:80)

39:11

Dva trestné hody v samotném závěru, Sipahi však trefil pouze jeden, zápas už se pouze dohrává z povinnosti. (91:77)

38:58

Rozhodčí šel zkontrolovat, od koho se míč dostal za čáru. Nakonec budou rozehrávat domácí. (90:77)

38:12

Adamsovi už nezbývalo mnoho času a musel střílet. Jeho dlouhý pokus za tři body v koši nakonec neskončil. (90:77)

37:46

Další faul domácích. Lawrence znovu uspěl v obou případech, Besiktas vede rozdílem třinácti bodů. (90:77)

37:14

Úplně volný zůstal za hostující obranou smečující Strawberry, na druhé straně trefil Peterka trojku! (90:75)

36:48

Faulovaný Lawrence stoprocentní na čáře trestného hodu, Nymburk teď spíše jen kosmeticky upravuje skóre. (88:72)

36:34

Clark se dostával do nájezdu, byly mu však odpískány kroky, domácí celek přichází o míč. (88:70)

36:18

Domácí se dostali do přečíslení, chtěli však zakončit pohlednou smečí a o balón přišli. Přesto však zůstanou u míče, turecký tým si vyžádal time-out! (88:70)

35:39

Řekl bych, že je rozhodnuto. Strawberry trefuje další trojku, Besiktas vede rozdílem osmnácti bodů. (88:70)

35:16

Snad metr byl Adams za tříbodovou hranicí, přesto skóroval. Tohle už s nadějemi českého týmu nevypadá dobře, další oddechový čas! (85:70)

34:51

Sipahi se dostal do nájezdu, poté skóroval o desku, domácí znovu navyšují svůj náskok. (82:70)

34:17

A to se mu daří, turecký celek vede o deset bodů, do konce čtvrté desetiminutovky necelých šest minut. (80:70)

34:17

Nymburk získal několik útočných doskoků, poté přišel faul. Ray má možnost náskok domácích stáhnout na deset bodů. (80:68)

33:48

Výborná individuální akce od Adamse, který skóroval o desku. Lavička českého mistra teď žádá o time-out! (80:68)

33:27

Strawberry se šikovně uvolnil za tříbodovou hranicí, poté si připsal další body! (78:68)

91:80

Besiktas JK: Al, Güler (K), Clark, Geyik, Veyseloglu, Adams, Sanli, Strawberry, Sipahi, Diebler, Palacios, Weems

ERA Basketball Nymburk: Ray, Benda, Pumprla (K), Lawrence, Berisha, Peterka, Bohačík, Davis, Barac, Kříž, Vyoral, Hruban

Rozhodčí: Baldini, Kozlovskis, Nikolič