15.01.2018, 21:00 • Pepsi Center, Denver • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.67 3.77 2.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (23:38:45)
Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 12:28
1. Jonathan Bernier (COL) 60 minut, 1 gól, 33 zákroků, 97%
2. Carl Söderberg (COL) 0+0
3. Nathan MacKinnon (COL) 1+0
Střely na branku: 29 – 34
Je konec! Colorado Avalanche zvládlo domácí utkání s Anaheimem Ducks a zvítězilo 3:1! Za výhrou vykročil domácí celek už v desáté minutě, kdy se zásahu dočkal bojující Matt Nieto! Ve druhé části mohl Anaheim vyrovnat, jenže Bernier vytáhl několik parádní zákroků! Po jednom z nich dotáhl bleskový protiútok do konce Nathan MacKinnon! Anaheim se přesto vrátil do hry. Ve 33. minutě snížil Chris Wagner! Ještě před druhou přestávkou však Colorado hrálo přesilovou hru, kterou využil Colin Wilson! Ve třetí třetině se Colorado koncentrovalo na obranu a zaslouženě zvítězilo!

59:18

Bernier musel po delší době vytáhnout zákrok! Domácí brankář měl sice zakrytý výhled, ale dělovku od modré čáry schoval do lapačky. Bude se vhazovat po jeho pravici.

59:04

Erik Johnson vyhodil puk za modrou čáru, jenže Adam Henrique jej ihned zavezl zpět. Anaheim nestačil vyklidit útočné pásmo. Vhazuje se ve středním pásmu.

58:15

Hostující trenér si vyžádal oddechový čas!

58:03

Colin Wilson chtěl zakončit od modré čáry, jenže z těžké pozice od mantinelu své bekhendové nahození neprocedil kolem pozorného zadáka.

57:30

A také se tak děje! Brankář Miller už je na střídačce! Hosté se zoufale tlačí za vyrovnáním!

57:10

Jakob Silfverberg dojel své nahození za branku domácího celku. Anaheim podle všeho ještě zkuší odvolat brankáře.

56:40

Brandon Montour rozjel akci Anaheimu po levém křídle. Jeho nahození do útočného pásma bez větších problémů zastavil dobře postavený zadák Erik Johnson.

56:10

Mikko Rantanen napadal rozehrávku soupeře v rohu útočného pásma. K puku se před brankou dostal Nathan MacKinnon, ale druhý zásah jen těsně nepřidal!

55:36

Getzlaf se před brankou Colorada natahoval po odraženém kotouči, nicméně důrazný Patrik Nemeth jej tělem na poslední chvíli rozhodil a nenechal jej zakončit.

55:10

Blake Comeau nahodil puk do rohu útočného pásma. Carl Söderberg kotouč udržel a přihrál na modrou čáru. Nikdo z hráčů v tmavém si netroufl na střelu.

54:53

54:10

Patrik Nemeth dokonce za vlastní brankou počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Čerstvé síly posílá na led také lodivod Anaheimu.

3:1

Branky a nahrávky: 10. Nieto (Comeau, Söderberg), 30. MacKinnon (Landeskog), 40. C. Wilson (Kerfoot, E. Johnson) – 33. Wagner (Manson, J.T. Brown)

Colorado Avalanche: J. Bernier (Hammond) – E. Johnson, Zadorov, Barberio, Nemeth (A), A. Lindholm, Girard – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Comeau, Söderberg, Nieto – Jakupov, Kerfoot, Greer – G. Bourque, Jost, C. Wilson.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Bieksa, Fowler, Manson, H. Lindholm, Montour, Beauchemin, Holzer (A) – Perry (C), Getzlaf, Rakell – Silfverberg (A), Kesler, D. Grant – O. Kaše, Henrique, N. Ritchie – Vermette, Wagner, J.T. Brown.

09:16 COL 1:0 Nieto (Comeau, Söderberg)
09:29 ANA 2 Silfverberg, vysoká hůl
14:51 COL 2 Barberio, krosček
22:19 ANA 2 Holzer, podražení
29:39 COL 2:0 MacKinnon (Landeskog)
32:56 ANA 2:1 Wagner (Manson, J.T. Brown)