14.01.2018, 18:40 • United Center, Chicago • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.77 4.14 4.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

53:37

53:37 Tyler BERTUZZI - 0:4

53:37

Detroit právě vstřelil branku!
Hosté zřejmě pečetí svou dnešní výhru. Jdou do vedení o čtyři branky, když TYLER BERTUZZI dokázal dorazit mezi betony Jeffa Glasse Jensenovu střelu a vůbec poprvé se synovec Todda Bertuzziho dokázal prosadit v NHL – 0:4. Asistence: Nick Jensen a Martin Frk.

45:46

45:46 Anthony MANTHA - 0:3

45:46

A místo toho přichází další branka hostů. Henrik Zetterberg to udělal parádně. Zavezl kotouč podél pravého mantinelu do útočného pásma, poté přenechal puk ANTHONYMU MANTHOVI, který se poté svou střelou nemýlil a potřetí poslal kotouč za Glassova záda – 0:3. Asistence: Henrik Zetterberg a Andreas Athanasiou.

41:10

Přesilovka pro Chicago. Tatar inkasuje dvě minuty za hákování a domácí mají další možnost dostat se na dostřel jediného gólu.

34:43

Jenže po faulu Toewse se síly na ledě srovnají. Ten dostává dvě minuty za vysokou hůl a uvidíme tak hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

33:48

Andreas Athanasiou zahákoval soupeře a jde na trestnou lavici. Chicago si zahraje druhou přesilovou hru. Podaří se domácím konečně skórovat?

29:58

Nick Schmaltz se dopustil podražení a už míří na lavici hanby. Detroit tak má k dispozici další přesilovou hru.

21:15

Další vyloučení Chicaga. Forsling dostává dvě minuty za nedovolené bránění a už sedí na trestné lavici. Hosté tak mají k dispozici další přesilovou hru.

16:32

Jenže Brandon Saad sekl protihráče a dostává dvě minuty. Zbytečně tak oslabil svůj tým a hosté tak ve své první přesilové hře mohou své vedení navýšit.

11:29

Jonathan Ericsson dostává dvě minuty za nedovolené bránění a domácí si tak jako první zahrají přesilovou hru, ve které mají šanci dostat se Detroitu na dostřel jediné branky.

06:18

06:18 Mike GREEN - 0:2

06:18

A rázem je to o dva góly. Po neúspěšné střele domácích se do rychlého protiútoku dostali hosté. Anthony Mantha si sjel na pravou stranu a odtud poslal kotouč volnému MIKU GREENOVI na druhou stranou a ten dělovkou propálil Glasse, který tak musí podruhé v krátkém sledu po sobě lovit kotouč ze své sítě – 0:2. Asistence: Anthony Mantha a Gustav Nyquist.

04:08

04:08 Dylan LARKIN - 0:1

04:08

Nyní se to už ale hostům povedlo a Red Wings jdou do vedení. Andreas Athanasiou šikovně našel stahovačkou zpoza domácí branky volného DYLANA LARKINA, který se pohotovou střelou tváří v tvář Jeffu Glassovi prosazuje – 0:1. Asistence: Andreas Athanasiou a Tyler Bertuzzi.

0:4

Branky a nahrávky: 5. D. Larkin (Athanasiou, Bertuzzi), 7. Green (Mantha, Nyquist), 46. Mantha (Zetterberg, Athanasiou), 54. Bertuzzi (Jensen, Frk)

Chicago Blackhawks: J. Glass (A. Forsberg) – Oesterle, Keith (A), Rutta, Forsling, Seabrook (A), C. Murphy – Hinostroza, J. Toews (C), Saad – P. Kane, Schmaltz, Hartman – DeBrincat, Kämpf, Duclair – Bouma, Wingels, Sharp.

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Green, DeKeyser, Daley, Ericsson, Jensen, Kronwall (A) – Mantha, Zetterberg (C), Nyquist – Bertuzzi, D. Larkin, Athanasiou – Tatar, Nielsen, Frk – Witkowski, Turgeon, Booth.

Rozhodčí: McCauley, O´Rourke – Barton, Heyer

Diváci: 21 830

04:08 DET 0:1 D. Larkin (Athanasiou, Bertuzzi)
06:18 DET 0:2 Green (Mantha, Nyquist)
11:29 DET 2 Ericsson, nedovolené bránění
16:32 CHI 2 Saad, sekání