2. Futsal liga západ

FC Rapid Ústí nad Labem – SK Interobal Plzeň B

5:5

konec (3:3)

13.01.2018, 20:00 • Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše • 13. kolo • Zdeněk Kamínek ml. (@ZdenekKaminek)

Ani druhá dvacetiminutovka vítěze neurčila, a proto si oba týmy dnes pravděpodobně spravedlivě rozdělí bodový zisk. Hattrick zaznamenal domácí Dominik Dvořák, hosté nedokázali proměnit dva desetimetrové pokutové kopy.

Akumulované fauly ve druhém poločase: 7:4.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (21:50:25)
Pozápasové ohlasy trenérů:

Martin Dlouhý (FC Rapid Ústí nad Labem):
"Myslím si, že jsme v úvodu zápasu podali koncentrovaný výkon. Dobře jsme bránili první čtyřku a podařilo se nám z několika brejků vstřelit tři branky, které se nám bohužel nepodařilo do poločasu ubránit. Soupeř v závěru první půle během dvou minut využil naší slabší chvilku a srovnal na 3:3. Druhý poločas byl z naší strany vyrovnanější a v zápase jsme pokaždé vedli, ale nepodařilo se nám ubránit vítězný výsledek. V závěru Plzeň měla ještě k dispozici dva desetimetrové kopy, které naštěstí pro nás neproměnila. Výsledek zápasu je zasloužený a obě mužstva podala velmi dobrý výkon."

Vladimír Štverák (SK Interobal Plzeň B): "Utkání bylo velice atraktivní pro diváky, ale infarktové pro trenéry. Rozhodující bylo, že jsme se za stavu 3:0 z pohledu domácích dokázali dostat zpět do zápasu a stáhli jsme tříbrankové manko ještě před přestávkou. Dle mého názoru se jednalo o pěkný zápas."

39:36

David Filinger nahradí na hrací ploše Tomáše Votavu.

39:36

Oddechový čas pro domácí.

39:24

Tomáš Vobořil pálil do Tomáše Landrgotta.

39:01

Vít Sedláček ze středu nechal vyniknout hostujícího gólmana.

38:13

Pavel Mariánus a následně i Michal Holý prověřili reflexy domácího strážce svatyně.

37:17

Tým Interobal Plzeň B právě vstřelil branku!
Brankář TOMÁŠ LANDRGOTT se prezentoval nebezpečnou střelou z dálky, kterou prostřelil vše, co mu stálo v cestě a vyrovnává na 5:5. Asistence: Michal Holý.

36:49

Tomáš Votava vychytal Michala Holého, desetimetrový kop druhého jmenovaného vyrazil pravou nohou.

36:48

Hosté budou zahrávat po faulu Radka Hanzlíka desetimetrový kop.

36:36

Martin Gajdoš tutovou šanci neproměnil, z bezprostřední blízkosti pálil do Tomáše Landrgotta.

36:34

Radek Hanzlík se zasloužil o rohový kop.

36:02

Čerstvý čtyřicátník David Filinger nastřelil břevno!

35:39

Jaroslav Slavík si zblízka vylámal zuby na Tomáši Votavovi.

34:04

Rapid právě vstřelil branku!
Toto se nedalo neproměnit! Dominik Dvořák z levé strany přihrál k opačné tyči VÍTU SEDLÁČKOVI, který střelou do odkryté brány vrací vedení Rapidu. Asistence: Dominik Dvořák.

33:42

Michal Holý z desetimetrového kopu bránu netrefil!

33:41

Hosté budou zahrávat desetimetrový kop.

33:41

Tomáš Votava (RUL) při svém výběhu zahrál rukama, Zdeněk Nagy ústeckému brankáři udělil žlutou kartu.

33:06

Pátý akumulovaný faul domácích!

33:01

Dominik Dvořák od pravé postranní čáry nezastrašil Tomáše Landrgotta.

31:41

Laciný gól pro Rapid! Zdeněk Kasýk z rohu hřiště zahlédl nikým nepokrytého MICHALA HOLÉHO, jehož skákavá střela skončila za zády Tomáše Votavy. Asistence: Zdeněk Kasýk.

30:12

Plzeň si vytvořila velký tlak, s kombinací pomáhá i gólman Tomáš Landrgott.

28:33

Domácí slavili, avšak po poradě obou rozhodčích není branka Dominika Dvořáka za asistence Víta Sedláčka uznána! Druhý rozhodčí Zdeněk Nagy signalizoval rozehrávku z autu pro Plzeň, ale mezitím stihli rozehrát domácí a oba sudí nechali pokračovat ve hře. Hra se tak vrací do původního místa, odkud budou rozehrávat futsalisté Interobalu.

28:23

Zdeněk Kasýk z ostrého úhlu trefil boční síť.

27:32

Tomáš Votava opět na útočné polovině.

26:57

Svou žlutou kartu dnes ukáže také Zdeněk Nagy, jenž za nedovolený obranný zákrok takto potrestal svého jmenovce Zdeňka Kasýka (IPB).

26:30

Po chybě v domácí rozehrávce musel hasit akci Tomáš Votava, jenž vychytal Jaroslava Slavíka z pravé strany.

Dnešní utkání sleduje 137 diváků.

24:16

DOMINIK DVOŘÁK se uvolnil po levé straně a z prostoru před střídačkou soupeře trefil volný prostor mezi nohama Tomáše Landrgotta. Míč se následně pomalu dokutálel až za brankovou čáru. Asistence: David Filinger.

23:55

Vít Sedláček orazítkoval břevno!

23:01

Pavel Mariánus po zahrání přímého volného kopu vystřelil vedle.

22:49

Pokus Víta Sedláčka sražen na roh.

21:55

Ani napodruhé Jaroslav Slavík nemířil mezi tři tyče.

21:32

Jaroslav Slavík hlavičkoval vedle.

20:29

Michal Holý z levé strany minul.

20:01

Před začátkem druhého poločasu je popřáno věcnými dárky Davidu Filingerovi k pátečním čtyřicátým narozeninám.
Začátek prvního poločasu vyzněl lépe pro Rapid, který se postupně díky dvěma brankám Dominika Dvořáka a jednomu gólu Tomáše Vobořila dostal do tříbrankového vedení. Rezerva plzeňského Interobalu ukázala svou sílu v závěru úvodní dvacetiminutovky, kdy zásluhou dvougólového Zdeňka Kasýka a Jaroslava Slavíka srovnala na současný stav 3:3.

Akumulované fauly: 2:3.
Druhý poločas začne přibližně ve 20:52 hod.

20:00

19:43

Neuvěřitelné! Hosté v závěru poločasu srovnávají skóre! Michal Holý vybídl ke skórování ZDEŇKA KASÝKA, který v rozmezí dvaceti tří sekund přidává další přesný zásah do ústecké sítě. Asistence: Michal Holý.

19:20

Gól do šatny! Hosté z pokračujícího tlaku snižují na rozdíl jediného gólu! Jaroslav Slavík zahlédl volného ZDEŇKA KASÝKA, který nedal Tomáši Votavovi šanci. Asistence: Jaroslav Slavík.

19:14

Tomáše Votavu zachránila před inkasováním od Michala Holého tyč!

18:41

Hosté vystrkují růžky, Pavel Mariánus prověřil pozornost ústeckého gólmana.

17:59

Tomáš Votava se vrací mezi tyče.

17:59

David Filinger byl již v brankovišti, zleva ale dočasnému ústeckému brankáři nedal šanci JAROSLAV SLAVÍK. Bez asistence.

17:39

Michal Holý z dálky netrefil prázdnou domácí bránu!

16:07

Kombinace Martina Gajdoše a Martina Dlouhého se nevydařila podle jejich představ. Vyloženou šanci zahodil prvně jmenovaný, jenž netrefil zcela odkrytou bránu!

15:23

Power-play domácích! David Filinger nahrazuje Tomáš Votavu.

14:53

Útok se snaží podpořit i hájce plzeňské svatyně, Tomáš Landrgott ale svého protivníka v protějším brankovišti zaměstnat nedokázal.

13:33

Tomáš Votava zneškodnil střelu Michala Holého.

12:59

Jaroslav Slavík od levé postranní čáry minul.

11:24

Toto gesto si sudí Michal Čurda nenechal líbit a opět důrazně domlouvá hostujícímu brankáři pod hrozbou vyloučení.

11:24

Oddechový čas pro hosty.

11:24

Žlutou kartu vyfasoval od Michala Čurdy brankář Tomáš Landrgott (IPB).

11:24

Z protiútoku se opět prosazují svěřenci Martina Dlouhého! David Filinger prodloužil balón na DOMINIKA DVOŘÁKA, který se dnes podruhé zapsal do listiny střelců. Asistence: David Filinger.

11:19

Dělovku Michala Holého vyrazil Tomáš Votava před sebe.

09:09

Vít Sedláček si z ostrého úhlu na gólmana Interobalu nepřišel.

07:48

Další kombinace domácích v předbrankovém prostoru slaví úspěch! Martin Dlouhý si vyměnil míč s TOMÁŠEM VOBOŘILEM, který nalezl recept na Tomáše Landrgotta. Asistence: Martin Dlouhý.

06:18

Michal Holý je dnes při chuti, jeho další střelecký pokus vyrazil brankář Rapidu na roh.

05:35

Tvrdá rána Zdeňka Kasýka neohrozila svatyni Tomáše Votavy.

05:00

Adam Virt se postaral o první akumulovaný faul domácích.

04:06

Michal Holý nemířil z levé strany přesně.

03:07

Zapojení domácího brankáře do ofenzivy se Severočechům vyplatilo! Tomáš Votava předal míč po pravé straně Vítu Sedláčkovi, který naservíroval k opačné tyči gólovou přihrávku DOMINIKU DVOŘÁKOVI. Posledně jmenovaný se do odkryté části brány nemýlil. Asistence: Vít Sedláček.

02:51

Tomáš Votava se hrne do útoku a kombinuje na útočné polovině.

01:56

Tomáš Vobořil na vlastní polovině zastaven za hranicí pravidel, první akumulovaný faul Plzně.

01:29

Z přihrávky Zdeňka Kasýka vybojoval Pavel Mariánus jen roh.

00:20

Pavel Mariánus zblízka minul.

00:01

Domácí nastupují v nových dresech černožlutých, hosté se představí v bílomodré kombinaci dresů. Sudí zvolili dresy žluté.
Celá jména sudích a delegáta:

Hlavní rozhodčí:
Michal Čurda.
Druhý rozhodčí: Zdeněk Nagy.

Delegát: Jiří Kirilák.

FC Rapid Ústí nad Labem: Votava – Filinger, Virt, R. Hanzlík, Sloup, Kapoun – Gajdoš, D. Dvořák – M. Dlouhý, V. Sedláček – Vobořil. Hrající trenér: Martin Dlouhý.

SK Interobal Plzeň B: Landrgott – Holý, Mariánus, Tichý, Zajíček – Kasýk, Slavík – Vojáček. Trenér: Vladimír Štverák.

Rozhodčí: Čurda, Nagy; delegát: Kirilák.
Poslední kolo a minulý vzájemný zápas z pohledu obou celků:

Jerigo 1994 Plzeň – FC Rapid Ústí nad Labem 3:1 (1:0)
SK Interobal Plzeň B – FC Malibu Mladá Boleslav 8:3 (4:2)

2. kolo, 8. 10. 2017:
SK Interobal Plzeň B – FC Rapid Ústí nad Labem 4:5 (2:1)
Letošní bilance obou týmů v soutěži:

FC Rapid Ústí nad Labem:

12 zápasů: 6 výher, 1 remíza, 5 proher; skóre 73:60, 19 bodů, v tabulce 5. místo.

SK Interobal Plzeň B:
12 zápasů: 5 výher, 3 remízy, 4 prohry; skóre 68:52, 18 bodů, v tabulce 7. místo.
Příjemný sobotní večer z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho budeme svědky utkání 13. kola 2. ligy skupiny Západ. Nováček FC Rapid Ústí nad Labem hostí SK Interobal Plzeň B.
Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Zdeněk Kamínek ml. Utkání začíná ve 20:00 hod.

Stadion: Sportcentrum Sluneta, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem 10-Klíše;
kapacita: 1 200 diváků.

5:5

konec (3:3)

Branky: 4. Dvořák (Sedláček), 8. Vobořil (Dlouhý), 12. Dvořák (Filinger), 25. Dvořák (Filinger), 35. Sedláček (Dvořák) – 18. Slavík, 20. Kasýk (Slavík), 20. Kasýk (Holý), 32. Holý (Kasýk), 38. Landrgott (Holý)

Karty:   34. Votava (RUL) – 12. Landrgott (IPB), 27. Kasýk (IPB)

Rozhodčí: Čurda, Nagy; delegát: Kirilák