4:0

konec (0:0)

13.01.2018, 13:30 • 27. kolo • David Čapek (@Capa107)

Tipsport: 1.67 3.65 5.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po prvním poločase jsme sledovali velmi vypjatý 2. poločas, který nám přinesl jednu červenou kartu a hned 4 góly pro domácí City, který se konečně dostala ze špatné formy a je zpět o přímý postup do Premier League. Za domácí skórovali 2x Paterson, Ralls a střídající Pilkington. Za hosty dostal ve 49. minutě červenou kartu Ndong. (15:28:07)

90+5

Gól - 4:0

90+4

Cardiff právě vstřelil branku!
V poslední minutě utkání vstřelil čtvrtý gól domácích střídající Anthony PILKINGTON – 4:0

90+2

Ofsajd, který zmařil další šanci na gól pro domácí.

90

Hlavní arbitr tohoto utkání nastavuje 4 minuty nad rámec hrací doby.

90

Centr hostujícího týmu byl odvrácen na půli hřiště. Následná snaha Honeymana skončila odkopem od brány.

87

Bluebirds kombinují po pravé straně, ale následný centr byl nakonec odvrácen.

86

Na půli hřiště zastavil nedovoleně rodící se akci svého soupeře a žlutý kartónek si vysloužil kapitán domácích Sean Morrison.

83

Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se najít další ze skulinek, která by jim pomohlo ke vstřelení dalšího gólu.

81

Ihned po gólu tu máme druhé střídání na straně domácích ze hry odchází Hoilett a nahrazuje ho Feeney.

Gól 3:0

80

Góóóóóól. Sunderland v 10 lidech už nemá žádné šance a Cardiff po standardní situaci přidává další gól o který se dnes už po druhé postaral Callum PATERSON – 3:0

78

Poslední střídání Sunderlandu ze hry odchází Maja a nahrazuje ho McManaman.

78

Prostrčení mezi nohama, patička, nahrávka a? Odkop a autové vhazování pro domácí.

76

Bamba fauloval na půli hřiště. No fauloval. Trefil míč, ale rozhodčí v tom viděl faul.

75

Wildschut se pokoušel zamotat obranou svého soupeře, ale nakonec zamotal pouze sám sobě a k míči se dostal Sunderland.

72

Jestli tohle bylo úmyslné tak klobouk dolů. Ralls vystřelil asi z 20 metrů a Morrison tečoval hlavou jak na hokeji těsně mimo tři tyče.

71

City se snažilo kombinovat po pravé straně. Následný centr byl odvrácen pouze na rohový kop.