4:3

po prodl. (0:1, 1:1, 2:1 - 1:0)

13.01.2018, 13:00 • Ostravar aréna • 14. kolo • Monika Baloghová

Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek sobotního odpoledne. Budu se těšit znovu někdy na počtenou. (15:20:46)
Je po všem. Pardubičtí zahájili utkání lépe a opticky měli i více ze hry, ale přesto si plný počet bodů nevybojovali. Vítkovičtí si museli nejdříve najít své tempo a to jim ve třetí třetině přineslo úspěch v podobě vyrovnání stavu na světelné tabuli. V prodloužení pak už oba gólmani dělali, co mohli, více práce měl přece jen domácí Piták, ale štěstí se přiklonilo k vítkovickým, kteří dnes berou dva body.

63:43

Vítkovice právě vstřelily branku!
Kylnar našel volného JAKUBA LEWANDOWSKIHO, kterého vyslal do šance, a ten střelou pod horní tyč vystřeluje vítkovickým prémiový bod – 4:3. Asistence: Jakub Kylnar.

63:20

Na branku hostů se rozjel jeden z domácích hráčů, ale kotouč mu sjel.

63:04

Pardubičtí znovu v pásmu, střela Buckovi od kruhu nesedla.

62:24

Vítkovičtí v pásmu, Nečas ale odolal pokusům Tvrdého i Bernovského.

61:49

Vítkovičtí stáli v cestě namířenému kotouči, skóre se tedy nemění.

61:38

Chára si hledá místo ke střele.

60:58

Domácí rozehrávají ze svého pásma.

60:34

Rozlílek se se spoluhráči řítil do pásma, byl tísněn, proto branku minul.

60:01

Po krátké pauze, tak akurát na vydechnutí, se bude pokračovat pětiminutovým prodloužením.

60:00

59:58

Domácí mají puk pod kontrolou a vyhazují jej do bezpečí.

59:54

Zakázané uvolnění Vítkovic.

59:22

Hosté se snaží dostat do branky, ale zatím jim v tom brání jak Piták, tak jeho spoluhráči.

58:59

58:38

Pardubičtí vyhazují kotouč až za Pitáka.

4:3

Branky a nahrávky: 23. Smička (Lednický), 52. Lewandowski (Zapletal, Kylnar), 56. Bernovský (Tvrdý, Piták), 64. Lewandowski (Kylnar) – 13. Chára (Kostka, Rouhal), 22. Koffer (Zeman, Hledík), 44. Koffer (Zeman, Jelínek)

HC Vítkovice Ridera: Piták (Micka) – Zapletal (A), Raška, Takáč, Cubo, Smička – Lednický, V. Plánka, Tvrdý, Kadula, Bernovský (C), Kylnar, Věntus (A), Lewandowski, Potočný

HC Dynamo Pardubice: Nečas (Vlk) – Dubovčí, Nedelka, Oliva (C), Leder, Pejzl, Jelínek, Škorec, Blažej – Zeman, Rozlílek, Antoníček, Trejbal, Kostka, Chára, Rohlík, Hledík, Tobiáš, Bucek, Koffer, Rouha

Rozhodčí: D. Beránek – L. Marek, M. Stonavský

12:07 VIT 2 Věntus, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
12:22 PCE 0:1 Chára (Kostka, Rouhal)
21:24 PCE 0:2 Koffer (Zeman, Hledík)
22:45 VIT 1:2 Smička (Lednický)
24:00 PCE 2 Chára, hákování
26:14 VIT 2+2 Takáč, hrubost+hrubost