2:9
konec (0:2, 2:5, 0:2)
13.01.2018, 17:30 • PI Písek, Zimní stadion • 27. kolo • Martin Dokulil
Tipsport: 6.92 7.5 1.2 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 6.92 - 7.5 - 1.2
IHC Králové Písek – BK Havlíčkův Brod
2:9
konec (0:2, 2:5, 0:2)
Branky a nahrávky: 24. Vlk (Sýbek), 34. Parýzek (Sýbek, Koupal) – 1. Endál (Třetina), 10. Beneš (Vala, Kulhánek), 21. Endál (Přidal, Třetina), 24. Kuchta (Ludvík, Beneš), 30. Kulhánek (Chlubna, Vala), 34. Přidal (Třetina, Semrád), 35. Ludvík, 43. Třetina (Endál, Přidal), 44. Kuchta (Ludvík, Beneš)
Karty:
Neproměněná penalta:
IHC Králové Písek:
R. Kříž (Štekr) – Parýzek "C", Hřebíček, Hanus, Suda, Hora, Stauber, Turek, Kopenec – Sýbek "A", Urbanec, Duchoň, Koupal, Vlk, Volf, Drda, Strnad, Rod, A. Novák.
Náhradníci:
Trenér:
BK Havlíčkův Brod:
Marek (Č. Novák) – Semrád, Vašíček "A", Vala, Kulhánek, Balgalvis, M. Kříž, Hrabaň, Horák – Přidal, Třetina "C", Endál, Voříšek, Milfalt "A", Kozlík, Michálek, Šuhaj, Chlubna, Beneš, Ludvík, Kuchta.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hucl – Tvrdík, Sedláček.
Diváci: 280
1. třetina | ||||
00:30 | HBR | 0:1 | Endál (Třetina) | |
04:49 | HBR | 2 | Horák, hákování | |
10:00 | HBR | 0:2 | Beneš (Vala, Kulhánek) | |
11:52 | HBR | 2 | Kulhánek, vysoká hůl | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:27 | HBR | 0:3 | Endál (Přidal, Třetina) | |
23:06 | PIS | 1:3 | Vlk (Sýbek) | |
23:28 | HBR | 1:4 | Kuchta (Ludvík, Beneš) | |
29:49 | HBR | 1:5 | Kulhánek (Chlubna, Vala) | |
30:13 | ||||
31:05 | PIS | 2 | Parýzek, držení protihráče | |
33:06 | HBR | 1:6 | Přidal (Třetina, Semrád) | |
33:42 | PIS | 2:6 | Parýzek (Sýbek, Koupal) | |
34:25 | HBR | 2:7 | Ludvík | |
38:14 | HBR | 2 | Kulhánek, hrubost | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:59 | PIS | 2 | Volf, sekání | |
42:36 | PIS | 2 | Koupal, podražení | |
42:50 | HBR | 2:8 | Třetina (Endál, Přidal) | |
43:56 | HBR | 2:9 | Kuchta (Ludvík, Beneš) | |
Konec |
Chomutov – Liberec 12:00 1:5
Třemošná – Ústí n/L 12:15 6:2
Havlíčkův Brod – Kometa Brno • po s.n. (2:1) 12:15 4:3
HC Litvínov – HC Plzeň 12:30 3:6
Warriors Brno – Poruba 12:45 0:1
HK MD Šumperk – Třinec 13:00 7:4
Přerov – Mountfield HK 13:00 2:5
Žďár n/S – Letňany 14:15 5:1
Technika Brno – Vsetín 14:30 2:0
K. Vary – Kladno 15:10 0:1
Sparta – Č. Budějovice 15:45 8:4
Slavia – PZ Kladno • po prodl. 18:15 3:4
42:36
40:59
38:14
31:05
11:52
04:49