16.12.2017, 01:00 • Madison Square Garden, New York • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.51 3.78 2.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Marián Gáborík (LAK) 1+1, 4 střely, TOI 14:56 (03:52:56)
Hvězdy utkání

1. Rick Nash (NYR) 1+0
2. Marián Gáborík (LAK) 1+1
3. Henrik Lundqvist (NYR) 33 zák., 2 góly, 94,3%
Statistiky: Střely na bránu: 28-35; Zablokované střely: 25-14; Vhazování: 53%-47%; Hity: 23-21; Přesilové hry: 1/3-0/1; Trestné minuty: 2-6.
Marián Gáborík si připsal gól a asistenci a Kings jeho zásluhou dokázali v Madison Square Garden dvakrát smazat jednobrankové manko. Na třetí gól z hokejky Ricka Nashe už ale odpovědět v závěru nedokázali a vítězství Rangers zpečetil střelou do prázdné brány J. T. Miller. Konečný výsledek. Rangers ukončili sérii 2 porážek. New York Rangers 4 Los Angeles Kings 2.

59:07

59:07 J. T. Miller - 4:2

59:07

Rangers právě vstřelili branku!
Jimmy Vesey po zablokování střely Alece Martineze od modré čáry krásnou diagonální přihrávkou našel na pravém křídle Matse Zuccarella, který po prudké brzdě u hrazení nahodil puk před prázdnou bránu, a J. T. MILLER z blízkosti o tyč zamířil do sítě! Asistence: Mats Zuccarello a Jimmy Vesey.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:53

Los Angeles Kings si vyžádalo minutu a sedm sekund před koncem oddechový čas. Rangers vedou 3:2.

58:53

Rangers vyhodili puk na zakázané uvolnění, které rozhodčí odpískali, přestože měl kotouč malou rychlost.

58:11

Jonathan Quick naskočil na střídačku a Kings zkouší vyrovnat při hře bez brankáře!

57:52

Nick Shore od boxu časoměřičů nahodil puk na bránu a Henrik Lundqvist raději puk zmrazil pod lapačkou.

56:33

56:33 Rick NASH - 3:2

56:33

RICK NASH před boxem časoměřičů ukradl Kings puk a po nádherném zpětném oblouku zavezl kotouč do levého kruhu pro vhazování, odkud krásnou střelou zápěstím nad vyrážečkou Jonathana Quicka zamířil do bližšího horního rohu brány!

56:11

Jake Muzzin na levém křídle vystřelil od hrazení a Henrik Lundqvist musel zasahovat, když puk vyrazil.

55:33

Alec Martinez střelou zápěstím z pravého kruhu pro vhazování našel pouze náruč Henrika Lundqvista. Po přerušení hry dostává prostor reklamní přestávka.

4:2

Branky a nahrávky: 11. Kreider (Shattenkirk, Desharnais), 35. K. Hayes (McDonagh, Grabner), 57. Rick Nash, 60. J. T. Miller (Zuccarello, Vesey) – 24. Gáborík (J. Jokinen), 48. T. Mitchell (Gáborík, J. Jokinen)

New York Rangers: H. Lundqvist (Pavelec) – McDonagh (C), Holden, Skjei, Shattenkirk, M. Staal (A), Br. Smith – Kreider, Desharnais, Bučněvič – Rick Nash, J. T. Miller, Zuccarello (A) – Grabner, K. Hayes, Fast – Carey, Nieves, Vesey. Trenér: Alain Vigneault.

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Muzzin, Doughty (A), MacDermid, Martinez, Forbort, Folin – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown (A) – Pearson, Kempe, Toffoli – Gáborík, T. Mitchell, J. Jokinen – Clifford, N. Shore, Lewis. Hlavní trenér: John Stevens.

Rozhodčí: Gord Dwyer, Brian Pochmara. Čároví: Matt MacPherson, Darren Gibbs

Diváci: 17756

08:58 LAK 2 J. Jokinen, hákování
10:23 NYR 1:0 Kreider (Shattenkirk, Desharnais)
23:46 LAK 1:1 Gáborík (J. Jokinen)
26:32 LAK 2 Lewis, podražení