16.12.2017, 01:10 • Prudential Center, Newark • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 3.24 3.86 2.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji krásný zbytek noci. (03:59:00)
Martin Hanzal (DAL) 1+0, 2 střely, čas na ledě 14:36
Radek Faksa (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:54
1. Brian Boyle (NJD)
2+1
2. Cory Schneider (NJD) 28 zák., 2 góly, 93,3%
3. Nick Lappin (NJD) 1+0
Dallas se sice v první a druhé třetině dokázal střelecky dotáhnout na vedoucí New Jersey, ale od druhé poloviny zápasu se gólově zvládali prosadit jen domácí. Ti nakonec vítězí 5:2 a slaví cenné vítězství, kterým si vylepšují svou bilanci z posledních duelů, když před tímto střetnutím prohráli hned třikrát z posledních čtyř zápasů.

59:52

Další vhazování. Ještě před ním se ale Roussel pustil do Lappina a dostává osobní trest na 10 minut.

59:47

Ještě jedno vhazování čeká na oba týmy poté, co puk opustil ledovou plochu.

59:24

Kotouč je ve středním pásmu. Dallasu se nedaří přechod do útoku.

59:01

Probíhá poslední minuta utkání.

58:30

Devils mají puk ve svém držení i přes vynucený návrat do vlastního pásma.

58:00

58:00 Brian BOYLE - 5:2

58:00

Devils právě vstřelili branku!
Teď už to domácím vyšlo! BRIAN BOYLE z vlastního pásma vsítil pátý gól New Jersey a definitivně rozhoduje o vítězství svého týmu. Bez asistence.

57:52

Seguinovu střelu po vhazování zablokoval Noesen, který se pokusil okamžitě o gól, ale od vlastní modré čáry minul, a tak je to jen další zakázané uvolnění.

57:44

Boyle vyhazuje přes všechny čáry. Zakázané uvolnění.

57:13

Klingberg nezastavil puk na modré čáře a Dallas se vyhodil do středního pásma.

57:02

Coleman se snažil vyhodit puk směrem na branku Dallasu, ale kotouč zastavil Klingberg, který přihrál na Seguina, jehož střelu Schneider chytá.

56:44

Icing New Jersey.

56:31

Benn se dostal ke střele z mezikruží, ale Schneider skočil do strany a paží zastavil puk mířící do odkryté klece!

56:10

Klec Dallasu je prázdná, vhazování v útočném pásmu využívá Dallas ke hře bez brankáře.

5:2

Branky a nahrávky: 5. Santini (Gibbons), 20. Coleman (A. Greene, Gibbons), 37. Boyle (Butcher, Zacha), 53. Lappin (J. Hayes, Boyle), 58. Boyle – 7. Hanzal (Seguin, Lindell), 29. Radulov (Janmark, Lindell)

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Vatanen, J. Moore, Santini, A. Greene (C), Severson, Butcher – Stafford, Hischier, Bratt – Gibbons, Zajac (A), Coleman – Noesen, Zacha, Wood – Lappin, Boyle (A), J. Hayes.

Dallas Stars: Lehtonen (Bishop) – J. Klingberg, Lindell, Pateryn, Hamhuis, Honka, Johns – D. Shore, Seguin, Elie – Radulov (A), Spezza (A), Janmark – Pitlick, Faksa, Ja. Benn (C) – B. Ritchie, Hanzal, Roussel.

Rozhodčí: Walsh, Hebert – Sericolo, Pancich

00:29 DAL 2 Pitlick, nedovolené bránění
04:28 NJD 1:0 Santini (Gibbons)
05:00 NJD 2 Santini, sevření puku rukou
06:42 DAL 1:1 Hanzal (Seguin, Lindell)
19:06 NJD 2:1 Coleman (A. Greene, Gibbons)
28:09 DAL 2:2 Radulov (Janmark, Lindell)