bet-at-home ICE Hockey League

HC LERAM Orli Znojmo – Moser Medical Graz 99ers

5:4

po prodl. (1:0, 1:3, 2:1 - 1:0)

15.12.2017, 18:30 • Nevoga aréna • 28. kolo • Petr Frömel, Lukáš Peroutka (@LukasPeroutka)

Tipsport: 1.81 4.89 3.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je od nás ze Znojma vše, děkujeme za pozornost a přejeme příjemný zbytek adventního večera. (20:57:04)
Tentokrát to bylo Znojmo, kdo v prodloužení dokonal obrat. Ještě v 56. minutě Orli prohrávali 3:4, ale nakonec se radují z důležitých dvou bodů za vítězství v prodloužení. Velkou měrou se o to postaral americký útočník Adam Miller, jenž si připsal hattrick.

62:37

Orli právě vstřelili branku!
Znojmo vybojovalo kotouč v obranném pásmu, vyrazilo do protiútoku, Stehlík dobrou přihrávkou v útočné třetině našel ADAMA MILLERA, který prudkou ranou prostřelil hostujícího gólmana mezi nohy a zaznamenal HATTRICK.
Asistence: Jakub Stehlík a Adam Raška.

62:07

Bekhendový pokus minul domácí bránu, ale hosté u puku zůstávají.

61:46

Avšak puk nakonec posílají ke svému brankáři a střídají.

61:26

Nyní útočí hosté a zle zatápí domácím v obraně.

60:28

Stehlík soupeřovu bránu přestřelil.

60:25

Toivonen přerušil hru a pokračovat se bude 3 na 3.

60:15

Hosté jsou kompletní, Znojmo se až nyní dostalo do třetiny.

60:01

Znojmo dokázalo ve třetí části dvakrát dotáhnout jednobrankové manko, v závěru pak mělo příležitost strhnout vedení na svoji stranu, ale přesilovku nedokázalo využít. Tu si Orli ještě přenesli do prodloužení, ale trvat bude pouze třináct vteřin.

60:00

59:27

Hosté znovu vyhazují, Orli jejich brankáře v této početní převaze ještě vážněji neohrozili.

58:47

Toivonen nejprve vyrazil prudkou ránu, následně jeho tým vyhazuje.

58:35

Po špatné přihrávce hosté vyhazují.

58:25

Jeden ze znojemských hráčů byl natlačen na bránu a posunul ji, hra je přerušena.

58:12

Vyloučení v týmu Moser Medical Graz 99ers (Nixon – 2 min., podražení).

58:03

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

5:4

Branky a nahrávky: 15. Miller (Stehlík, Plíhal), 38. Pastor (Yellow Horn, Plíhal), 51. Bartoš (Novák), 56. Miller (Biro), 63. Miller (Stehlík, Raška) – 24. Buzzeo (Unterweger), 30. Oberkofler (Iberer, Toivonen), 35. Buzzeo (Brophey, Ograjenšek), 54. Mclean (Laakso)

HC LERAM Orli Znojmo: Schwarz (Halász) – Tejnor, Stehlík, Pastor, Bořuta, Biro, Plutnar, Zajíc, Šnajnar – Miller, Raška, Číp – Němec, Matuš, Mrázek – Novák, Bartoš, Guman – Beroun, Plíhal, Yellow Horn.

Moser Medical Graz 99ers: Toivonen (Höneckl) – Weihager, Carlsson, Laakso, Unterweger, Strohmeier, Iberer, Petrovitz – Buzzeo, Higgs, Nixon – Brophey, McLean, Zusevics – Oberkofler, Ograjenšek, Woger – Pirmann, Natter.

Rozhodčí: Babić, M. Nikolić – Seewald, Soos