FbŠ Bohemians – ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice

5:3

konec (2:2, 2:1, 1:0)

15.12.2017, 20:00 • 13. kolo • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Velmi vyrovnané a aktivní utkání bylo dnes k vidění na Děkance. Domácí Bohemians sice potvrdili roli favorita, ale Tatran byl více než vyrovnaným soupeřem. Klíčovým faktorem byla rozhodně pětiminutová přesilovka, kterou se hráčky v zelenobílých dresech dostaly do vedení, které již nepustily a v závěru si ho ještě pojistily a zvítězily tak nakonec 5:3. (22:20:52)

58:45

Tatran sice drží míček, ale nedokáže vystřelit a času už moc nezbývá.

57:00

Střešovice se pokouší odvrátit konec utkání a berou si oddechový čas.

56:24

Bohemians právě vstřelili branku!
ANDREA KADIDLOVÁ tentokrát prosazuje. Tentokrát nezpanikařila, počkala si a střelou do horního růžku výrazně přibližuje svůj tým k výhře. Bez asistence.

55:00

Pět minut před koncem základní hrací doby mohla přiblížit výhru Bohemians Kadidlová, která se ocitla sama před brankou, ale šance se zalekla a trestuhodně ji zahodila.

53:30

Tatranu se nedaří vytvořit si souvislejší tlak a času už moc nezbývá.

52:00

Klidnější mohou být zatím Bohemians, kterým se daří blokovat šance soupeře, ale hlavně nemusí spěchat tolik jako Tatran.

50:00

S přibývajícím časem hra nabírá na tempu a přelévá se ze strany na stranu.

48:08

Omelková se nyní po dlouhé době ukázala domácím fanouškům a nyní podržela vedení Bohemians.

46:20

Až nyní se daří Tatranu postupně vyrovnávat hru a také se mu daří držet míček na holích na delší dobu.

44:45

Bohemians mají nyní herní převahu. Tatranské naděje ovšem drží brankářka Humlová.

43:20

Až nyní se odvážila Kadidlová. Její pokus ze strany však skončil mimo.

41:15

V úvodu poslední dvacetiminutovky jsou oba celky opatrné. Zřejmě si uvědomují, že každé zaváhání na jakékoliv straně může být citelné.

40:01

Střešovice opět zaspali začátek, nicméně opět dokázali srovnat krok s domácími. Jenomže těsně po polovině se dopustila zákroku na pět minut Faltusová a Bohemians nabídnutou šanci využili, i když jenom jednou. Do závěrečné části tak půjdou s mírným vedením.

40:00

39:01

Poslední minuta prostřední periody.

38:56

Hosté přežili i poslední minutu a jsou opět kompletní.

5:3

Branky a nahrávky: 3. Zlámalová (Omelková), 6. Kadidlová (Reischlová), 27. Poláková, 35. Reischlová (Zlámalová), 57. Kadidlová – 16. Matěvosová (Sedmíková), 20. Chaloupková (Reindlová), 29. Brotánková (Reindlová)

FbŠ Bohemians: Omelková – Zlámalová, Reischlová, Kadidlová – Heráková, Poláková, Bočanová.

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Sedmíková, Brotánková – Matěvosová, Chaloupková, Reindlová – Faltusová.

02:42 BOH 1:0 Zlámalová (Omelková)
05:11 BOH 2:0 Kadidlová (Reischlová)
14:59 BOH 2 2MIN Zlámalová, Sekání
15:05 STR 2:1 Matěvosová (Sedmíková)
19:18 STR 2:2 Chaloupková (Reindlová)
26:13 BOH 3:2 Poláková