4:8

konec (1:3, 0:3, 3:2)

15.12.2017, 16:00 • ČPP Aréna • 7. kolo • Klára Petrásková

Já se s vámi v tuto chvíli již loučím. Přeji příjemný zbytek dne a u dalších onlajnů se těším na počtenou. (18:07:57)
Na branky bohatý souboj je u konce! V jeho průběhu jsme viděli v součtu hned 12 gólů, z toho pět v poslední třetině. Od začátku duelu více hýřila aktivitou Plzeň, která ji dokázala dotáhnout až do vedení 1:7. Pak se ale Hradech vzchopil a začal dotahovat, už bylo ale příliš pozdě. Konečný stav utkání zní 8:4 pro Plzeňské.

59:48

Plzeň právě vstřelila branku!
Gólové hody pokračují, tentokrát se po delší době trefila zase Plzeň a to rovnou brankou hattrickovou! Hosté jeli na hradeckou bránu v přečíslení dvou na jednoho, v němž obdržel nahrávku do prázdné brány MATĚJ HAJŽMAN a svou příležitost využil beze zbytku. Asistence: Marek Princl, Nicholas Kaňák.

59:03

Hradec právě vstřelil branku!
Hradečtí znovu snižují, do třetí sirény však v tuto chvíli zbývá už jen necelá minuta! Na konci akce stál PETR POPPEL, který zvedl kotouč nad ležícího brankáře – 4:7. Asistence: Samuel Hrabčák, Tadeáš Pinkas.

58:44

Kotouč se odrazil až za hradeckou brankou, kde se v těchto momentech svádí boj o černou pryž.

58:13

Zakázané uvolnění Západočechů.

58:00

Poslední dvě minuty třetí části jsou tu!

57:31

Radek Mužík se snažil Ševců překvapit střelou mezi betony, mezírku ve výstroji si ale domácí strážce svatyně pohlídal.

57:05

V posledních zhruba deseti minutách je k vidění aktivní hokej, mužstva bruslí sem a zase zpátky. Teď se po přerušení bude vhazovat v plzeňském obranném pásmu.

56:13

Martin Pěnčík sice založil akci, nicméně, žádný z jeho spoluhráčů se nestal jejím pokračovatelem.

55:44

Josef Hasman nepříjemně vystřelil z levé strany, s jeho pokusem si ale nakonec Kryštof Ševců poradil a sklepl ho do lapačky.

55:03

Individuální průnik Jakuba Kynčla ovoce nepřinesl, kotouč mají Západočeši.

54:30

Matěj Síla sice nakonec přetlačil svého protivníka a získal puk, za útočnou modrou čárou byl však dřív než hrací předmět.

54:29

Zakázané uvolnění vrací hru před Ševců. Do konce třetí části zbývá pět a půl minuty a Hradečtí stále na svého soupeře ztrácejí čtyři góly.

53:56

Tadeáš Pinkas zametal odražený kotouč do brány, betony přilepené na ledě mel ale Martin Altrichter!

53:15

Daniel Šedivý neměl při útočném výpadu dostatečnou rychlost, a tak byl nucen přibrzdit krátce za modrou lajnou.

53:02

Teď bude muset být v pozoru Kryštof ševců. Po zakázaném uvolnění se totiž bude vhazovat po jeho pravici.

4:8

Branky a nahrávky: 14. Kukla (Poppel), 45. Jušta (Janoušek, Kuboš), 47. Hrabčák (Pěnčík), 60. Poppel (Hrabčák, T. Pinkas) – 8. Hasman (Procházka, Adamec), 11. Hajžman (Hasman, Houdek), 20. Hajžman (Šilhán, Šeba), 22. Houdek, 26. Lang (Kolda, Mužík), 32. Procházka (Hasman), 43. Lang (Hajšman, Malát), 60. Hajžman (Princl, Kaňák)

Mountfield HK: Vacek (33. Ševců) – Řehák, Kukla (C), Voňka, Junek, Janoušek, Perička, Pěnčík, J. Kynčl, Kuboš – Jakubec, M. Síla, T. Pinkas, Hrabčák, Šánek, V. Síla (A), Jušta, Daniel Šedivý, Poppel. Trenér: Libor Pivko.

HC Plzeň 1929: Altrichter (Pilc) – Houdek (A), Kaňák, Novák, Kovářík, Šilhán, Šiller, Staněk, Kremláček – Adamec, Kolda (C), Malát, Princl, Rohla, Hajšman (A), Procházka, Lang, Hasman, Šeba, Mužík. Trenér: Michal Straka.

Rozhodčí: Kopeček – Zídek, Roischel

07:38 PLM 0:1 Hasman (Procházka, Adamec)
08:54 HKM 2 Šánek, faul kolenem
10:03 PLM 0:2 Hajžman (Hasman, Houdek)
13:46 HKM 1:2 Kukla (Poppel)
19:32 PLM 1:3 Hajžman (Šilhán, Šeba)
21:08 PLM 2 Procházka, hrubost
21:28 PLM 1:4 Houdek