1:3

konec (0:2, 0:1, 1:0)

15.12.2017, 19:15 • DRFG Arena, Brno. • 7. kolo • Adéla Hrabálková

Já se s vámi pro dnešek loučím a u nějakého dalšího onlajnu zase někdy na počtenou. :) (21:12:36)
Ačkoli i ve třetí třetině měli utkání pod kontrolou spíše liberečtí hokejisté, jediný gól vstřelila Kometa. Dvě a půl minuty se napodruhé trefil Daniel Kavický. Ačkoli se brněnští hokejisté snažili, další gól už se jim vstřelit nepodařilo a utkání tak končí výsledkem 3:1 pro Bílé Tygry z Liberce.

59:43

Sedmnáct vteřin do konce je odpískáno postavení mimo hru brněnských hráčů. Kašpar stále zůstává v bráně.

59:08

Maťátkovu střelu chytá brněnský gólman a přerušuje hru.

58:23

Brněnští jsou na puku a Filip Kašpar se chystá odjet na střídačku.

57:25

Kometa právě vstřelila branku!
Brněnští hokejisté se konečně dočkali! Nejprve kotouč na bránu nahodil DANIEL KAVICKÝ, liberecký gólman ho ale vyrazil pouze před sebe. Tam se ho opět ujal brněnský útočník a vstřelil první gól svého týmu v tomto utkání.
Asistence: Jan Sedláček.

56:58

56:51

Ve vlastním oslabení to zkusil Daniel Kavický, jeho pokus ale likviduje Pařík.

56:24

Drábkova střela trefila pouze Tomáše Sedláčka. Ten vyhazuje a Kometa může vystřídat.

55:34

55:31

Drábkova rána od modré lízla tyčku Kašparovy klece!

54:58

A pozor, Liberec bude mít k dispozici více než minutu dlouhou přesilovou hru, kde se kometa bude bránit ve třech! Za držení protihráče si trest odpyká Erik Meluzín.

54:30

Patrik Vašíček dorážel na libereckého gólmana i po odpískání, za což si odsedí dvě minuty za sekání.

54:30

Kučeříkova střela od modré Paříkovi vypadla, následná dorážka v bráně neskončila.

53:34

Brněnští hokejisté mají k dispozici další početní výhodu. Dvě minuty za krosček si odsedí Petr Bitman.

53:16

Liškův pokus z bekhendu nedělal Kašparovi problém.

51:46

Zatím největší nevyužitá šance zápasu! Jakub Šuráň vystřelil na Kašpara, který střelu vytěsnil ramenem, ale puk dopadl do brankoviště pouze pár centimetrů před brankovou čáru. Toho si okamžitě všimli hráči obou týmů a v následném náporu na brněnskou klec shodili jak branku, tak gólmana.

49:45

Petr Bitman vystihl nepřesnou rozehrávku domácím a zakončoval z předbrankového prostoru. Jeho projektil ale mířil těsně nad Kašparovu svatyni!

1:3

Branky a nahrávky: 58. Kavický (Sedláček) – 5. Adamec (Rychlovský, Drábek), 13. Vomáčka (Drábek, Rychlovský), 39. Hampl

HC Kometa Brno: Kašpar (Holata) – Věžník, Sedláček T., Kučeřík, Sedláček J., Vašíček, Gloz, Studený, Buchal – Popelka, Caha, Minárik, Meluzín, Zajíček, Kavický, Del Favero, Kunc, Kadlic (C).

Bílí Tygři Liberec: Pařík (Zajíček) – Aubrecht, Adamec, Šuráň, Hampl, Bieniek, Nikolič, Žůrek, Ira – Rychlovský, Maťátko, Liška, Drábek, Cikhart, Křepelka, Vomáčka, Hájek, Bitman, Šafařovský, Šeliga.

Rozhodčí: Tomáš Sofka – Bohuslav Maloušek, Martin Maťašovský.