15.12.2017, 01:30 • Bell Centre, Montreal • Veronika Loudová

Tipsport: 1.9 3.97 3.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, dobrou noc! (04:17:58)
Československá stopa
Tomáš Plekanec (MTL) – 1 + 0, střely: 4, vyloučení: 0, +/-: 1, čas na ledě: 16:51.
Pavel Zacha (NJD) – 0 + 0, střely: 2, vyloučení: 0, +/-: 0, čas na ledě: 14:41.
1. Andrew Shaw (MTL) – 1 + 0
2. Damon Severson (NJD) – 0 + 0
3. Jordie Benn (MTL) – 0 + 1
Máme tu konec napínavého zápasu. V základní hrací době padly pouze 2 góly. Nejprve se o zásah hostů postaral Noesen krásnou střelou do šibenice. Ve 14. minutě se prosadil pěknou tečí Shaw a to bylo ze strany hráčů všechno. Po zbytek základní hrací doby kralovali oba brankáři. Rozhodujícího gólu jsme se dočkali až v prodloužení z hole Plekance, který prostřelil Schneidera mezi betony a rozhodl o bonusovém bodu pro Habs.

61:54

61:54 Tomáš PLEKANEC - 2:1

61:54

Montreal právě vstřelil branku!
Montreal si připisuje bonusový bod zásluhou TOMÁŠE PLEKANCE, který si najel na střed hřiště a prostřelil Schneidera tvrdou střelou mezi betony. Český útočník tak ukončil 17 zápasů dlouhou sérii bez gólu. Asistence: Charles Hudon, Alex Galchenyuk.

61:10

Galchenyukovi se nepodařilo klička a puk mají Devils.

60:40

Drouin se dostal do samostatného úniku,ale nepodařilo se mu prostřelit Schneidera.

60:20

Price si připsal zákrok proti střele Zajaca.

60:01

Úvodní buly pro hostující tým.

60:01

Ani ve třetí třetině jsme se nedočkali branky. Domácí tým byl aktivnější,ale nepodařílo se mu vstřelit branku. Skvělý výkon předvedl i na druhé straně Price a zůstal tak překonaný pouze jednou. Oba týmy tak berou alespoň jeden bod a o ten bonusový se poperou v prodloužení případně nájezdech.
Střely po 3. třetině: Domácí – 34, Hosté – 31.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50

Price podržel nahození Hischiera od mantinelu.

59:30

Pacioretty je zpět na lavičce a bude pokračovat ve hře.

59:20

Benn s pukem za vlastní brankou a Habs pomalu zakládají útok.

2:1

Branky a nahrávky: 14. A. Shaw (Jo. Benn, Danault), 62. Plekanec (Hudon, Galchenyuk) – 2. Noesen (A. Greene, Bratt)

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – S. Weber (A), Jo. Benn, Petry, Alzner, Schlemko, Morrow – Byron, Danault, Pacioretty (C) – A. Shaw, Drouin, Galchenyuk – Gallagher (A), Plekanec, Hudon – Carr, Froese, Deslauriers.

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Vatanen, J. Moore, Santini, A. Greene, Severson, Butcher – Stafford, Hischier, Bratt – Gibbons, Zajac, Coleman – Noesen, Zacha, Wood – Lappin, Boyle, J. Hayes.

Rozhodčí: Romasko, Dwyer – Nagy, Cormier

01:21 NJD 0:1 Noesen (A. Greene, Bratt)
13:31 MTL 1:1 A. Shaw (Jo. Benn, Danault)
17:07 NJD 2 Coleman, vysoká hůl
22:52 MTL 2 Froese, podražení
23:47 MTL 2 Alzner, sekání