1:4
konec (0:0, 1:2, 0:2)
09.12.2017, 14:15 • ČEZ stadion, Kladno • Skupina C • Info o změnách stavu (Adam Dořák)
Rytíři Kladno – HC Energie Karlovy Vary
1:4
konec (0:0, 1:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 26. Ullrych – 26. Remeš (Pohanka, Mareček), 40. März (Mareček), 47. Bílek, 59. Korčmaroš (Benda)
Karty:
Neproměněná penalta:
Rytíři Kladno:
Gabřiška (Suk) – Staněk, Alscher, Robovský, Funk, Sýkora, Ticháček – Chrenka, Kleveta, Procházka, Kraus, Bulva, Šimek, Sojka, Ton, Ullrych, Šapovaliv, Hrabík, Gardoň.
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary:
Bednář (Charvát) – Pohanka, Benda, Kosina, Vogel, Hohl, Prošek – Remeš, Bílek, Bockstefel, Blecha, Mareček, Sapoušek, Korčmaroš, Vondráček, März, Šmajda
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Martin Vojtěchovský – Václav Beneš a Jan Krátký
Diváci: 80
1. třetina | ||||
15:37 | KLA | 2 | Sýkora, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:06 | KLA | 1:0 | Ullrych | |
25:30 | KLA | 2 | Staněk, vysoká hůl | |
25:50 | KVA | 2:0 | Remeš (Pohanka, Mareček) | |
28:34 | KLA | 2 | Funk, hrubost | |
KVA | 2 | Benda, hrubost | ||
29:26 | KLA | 2 | Alscher, faul kolenem | |
30:47 | KVA | 2 | Šmajda, hákování | |
35:32 | KVA | 2 | Remeš, podražení | |
39:48 | KVA | 2:1 | März (Mareček) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:33 | KVA | 2 | Vondráček, nedovolené bránění | |
46:28 | KVA | 1:3 | Bílek | |
49:53 | KLA | 2 | Bulva, hákování | |
53:52 | KVA | 2 | Šmajda, hákování | |
56:17 | KLA | 2 | Funk, nedovolené bránění | |
58:28 | KVA | 2 | Bednář, zdržování hry / zašlapování puku | |
58:44 | KVA | 1:4 | Korčmaroš (Benda) | |
59:18 | KLA | 2 | Bulva, nedovolené bránění | |
Konec |
Chabarovsk – Vladivostok 08:00 2:1
Čeljabinsk – Barys 12:30 4:0
Jekatěrinburg – Omsk 13:00 3:2
Magnitogorsk – Novosibirsk • po s.n. (3:0) 13:00 3:2
Čerepovec – Viťaz • po prodl. 15:00 3:2
Nižněkamsk – Dynamo Moskva 15:00 1:2
N.Novgorod – Jokerit 15:00 3:2
Minsk – Riga 15:30 1:3
Spartak Moskva – Slovan 15:30 8:2
PZ Kladno – Slavia 11:15 6:2
HC Plzeň – HC Litvínov 11:30 6:1
Třinec – HK MD Šumperk 12:00 10:0
Č. Budějovice – Sparta 12:00 3:5
Mountfield HK – Přerov 12:30 4:3
Vsetín – Technika Brno • po prodl. 13:00 4:3
Mladá Boleslav – Havířov 13:00 2:5
Vítkovice – Zlín 13:00 2:1
Letňany – Žďár n/S 13:25 5:1
Pardubice – Jihlava 13:30 4:5
Poruba – Warriors Brno 13:30 1:2
Kladno – K. Vary 14:15 1:4
59:18
58:44
Autorem branky je JAN KORČMAROŠ. Asistence: Vítek Benda.
58:28
56:17
53:52
49:53
46:28
Autorem branky je TOMÁŠ BÍLEK. Bez asistence.
43:33
40:01
40:00
39:48
Autorem branky je LUKÁŠ MÄRZ. Asistence: Nikolas Mareček.
35:32
30:47
29:26
28:34
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Benda – 2 min., hrubost).
25:50
Autorem branky je ALEXANDR REMEŠ. Asistence: Vladislav Pohanka a Nikolas Mareček.
25:30