Nizozemská Eredivisie

SBV Excelsior – PEC Zwolle

1:2

konec (0:0)

09.12.2017, 19:45 • Van Donge & De Roo stadion, Rotterdam • 15. kolo • Michal Raška

Tipsport: 3.11 3.3 2.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:39:11)
Je konec. Excelsior nakonec podlehl hostům ze Zwolle 1:2.
Už ve 47. minutě proměnil domácí van Duinen pokutový kop, ovšem o minutu později přišla rychlá odpověď, když branku vstřelil Saymak. V 57. minutě předvedl hostující brankář Boer skvělý zákrok, ale poté už dominovalo na hřišti Zwolle. V 65. minutě se k přímému kopu postavil Namli a krásnou ránou do pravé šibenice poslal Zwolle do vedení 2:1. V 83. minutě dostal druhou žlutou kartu, tudíž červenou Elbers. V 90+3. minutě mohl srovnat stav utkání střelec prvního domácího gólu van Duinen, ale trefil pouze levou tyč. Zwolle si tak odváží všechny tři body.

90+6

90+5

Koolwijk dostal za faul uprostřed hřiště žlutou kartu. To už se hraje minutu nad rámec nastaveného času.

90+4

Mike van Duinen se snažil vybojovat míč ve vápně, ale obrana Zwolle skvěle zapracovala. Domácí mají ještě autové vhazování.

90+4

Centr domácích skončil pouze u brankáře Boera.

90+3

90+3. van Duinen trefil pouze levou tyč.

90+3

Mike van Duinen mohl srovnat stav zápasu, ale trefil pouze levou tyč Boerovy brány! Domácí hráč dostal skvělou přihrávku do vápna, kde z voleje vystřelil, ale trefil pouze levou tyč!

90+3

S ním si ovšem lehce poradili hosté a odkopli míč.

90+2

Následně se ale hostující hráč provinil faulem a Excelsior má volný kop.

90+2

Hostující obránce si skvěle pohlídal míč a nechal ho se dokutálet do zámezí. Zwolle tak má autové vhazování.

90+1

Nyní musel jít Diederik Boer daleko ven z brány aby odhlavičkoval skákající míč, který se snažil dohnat domácí hráč.

90+1

Hlavní rozhodčí Jeroen Manschot nastavuje čtyři minuty navíc.

90

Dlouhý nákop poslal do středu hřiště stoper Excelsioru. Následně se ale domácí hráč Jinty Caenepeel provinil hrubým zákrokem a zaslouženě je potrestán žlutou kartou.

89

Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Younes Namli, přichází Wouter Marinus.

89

Domácí to mají v deseti hráčích velmi těžké a nemohou se dostat do vápna Zwolle.

88

Střídání v týmu PEC Zwolle: ze hřiště odchází Terell Ondaan, přichází Erik Israelsson.

87

Hostující hráč skvěle odkopl míč před dotírajícím hráčem Excelsioru. Následně se do střely opřel Anouar Hadouir, ale minul bránu Boera.

86

Střídání v týmu SBV Excelsior: ze hřiště odchází Hicham Faik, přichází Anouar Hadouir.