Tipos Extraliga (SR)

HC´ 05 Banská Bystrica – HK 32 Liptovský Mikuláš

4:1

konec (2:0, 1:0, 1:1)

08.12.2017, 17:30 • Zimný štadión, Banská Bystrica • 26. kolo • Matej Kubove (@Matej Kubove) sk

Tipsport: 1.38 6.0 5.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hokejisti Banskej Bystrice po veľmi dobrom celozápasovom výkone získavajú tri body. V tretej tretine síce Kriška zápas mierne zdramatizoval, ale Ďatelinka domácich gólom v presilovke upokojil. Ja sa s vami lúčim a prajem pekný zvyšok piatkového večera. (19:49:43)

59:41

Hostia v plnom počte.

59:02

Až teraz hostia vyhadzujú cez všetky čiary prvýkrát v tomto oslabení.

58:45

Hokejisti Banskej Bystrice si puk veľmi dlho posúvali medzi sebou, až prišla strela Rosandiča, ktorú Košarišťan dokázal zastaviť lapačkou.

58:01

Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:41

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Nemec – 2 min., podrazenie).

57:25

Bubela si veľmi dobre splnil defenzívne povinnosti, po jeho snahe tak dopredu mohol ísť Hohmann, ktorý bol faulovaný.

56:48

Banská Bystrica dala gól!

IVAN ĎATELINKA pravdepodobne rozhoduje o tom, že tri body ostanú pod Urpínom, pretože na modrú mu nabil Asselin a skúsený obranca prestrelil všetko pred sebou.

56:26

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Paukovček – 2 min., držanie).

56:23

Kubka dostal puk medzi kruhy, odkiaľ nebezpečne strieľal z prvej. Bránu minul.

56:09

Suchý vyslal dobrú strelu od modrej. Lukáš veľa nevidel, puk ale priestor brány netrafil.

55:39

Cason Hohmann bojoval o puk v útočnej tretine, proti presile hráčov súpera sa k nemu nedostal.

54:47

Michal Kabáč hrá v prvej formácii, pretože Patrik Lamper momentálne nie je ani na striedačke. Teraz to skúsil z uhlu, mieril len do Košarišťana.

54:07

Domáci v plnom počte.

53:22

Faille našiel pred bránou v oslabení Bartánusa, jeho strela bola zrazená mimo priestor Košarišťanovej brány.

53:01

Prudké vystrelenie z obrannej tretiny Banskej Bystrice v snahe zachytiť tečoval Huna priamo na lavičku Banskej Bystrice. Hráči a hlavne realizačný tím mal teraz šťastie, že ich puk minul.

52:58

Marek Uram znova poslal veľmi nebezpečnú prihrávku do bránkoviska, tentoraz si Jan Lukáš za pomoci Jána Brejčáka poradil.