5:0
konec (1:0, 3:0, 1:0)
08.12.2017, 17:45 • Zimní stadion Na Lapači • O umístění • Helena Hegeďová
VHK ROBE Vsetín – HCM Warriors Brno
5:0
konec (1:0, 3:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 14. Klímek (Matiaško, Půček), 25. Půček (Matiaško, Fojtášek), 28. Matiaško (Ondračka), 32. Zetocha (Krupa, Lukačka), 58. Matiaško (Klímek, Ondračka)
Karty:
Neproměněná penalta:
VHK ROBE Vsetín:
Chrástecký (Chromý) – Ondračka "C", Jenáček, Kožený, Lašák, Mikulenčák, Vávra, Fojtášek – Půček "A", Matiaško "A", Klímek – Baďura, Petriska, Pernický – Lukačka, Zetocha, Krupa.
Náhradníci:
Trenér:
HCM Warriors Brno:
Pleticha – Daněk "C", Miloš, Branžovský, Klimeš "A", Šutera, Vávra – Primožič, Murdych, Frimel, Hubáček, Borot, Karpíšek "A", Ludvík, Vysloužil, Bocián, Antoňů.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hykel – Vodák, Sedlák
Diváci:
1. třetina | ||||
13:03 | VSE | 1:0 | Klímek (Matiaško, Půček) | |
19:33 | WAB | 2 | Branžovský, podražení | |
19:42 | VSE | 2 | Matiaško, sekání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:10 | VSE | 2:0 | Půček (Matiaško, Fojtášek) | |
26:48 | VSE | 2 | Lukačka, podražení | |
27:47 | VSE | 3:0 | Matiaško (Ondračka) | |
31:08 | VSE | 4:0 | Zetocha (Krupa, Lukačka) | |
38:25 | WAB | 2 | Vávra, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:54 | WAB | 2 | Klimeš, nedovolené bránění | |
50:05 | VSE | 2 | Zetocha, faul loktem | |
57:11 | VSE | 5:0 | Matiaško (Klímek, Ondračka) | |
58:58 | WAB | 2 | Šutera, faul kolenem | |
Konec |
Boston – Arizona 01:00 6:1
Pittsburgh – NY Islanders • po prodl. 01:00 4:3
Tampa – Colorado 01:30 5:2
Montreal – Calgary • po prodl. 01:40 2:3
Florida – Winnipeg 01:40 6:4
St. Louis – Dallas 02:10 3:0
Vancouver – Philadelphia 04:00 1:4
Los Angeles – Ottawa • po prodl. 04:30 4:3
San Jose – Carolina • po prodl. 04:30 5:4
Olomouc – Havířov 14:00 2:1
Č. Budějovice – Zlín 15:00 3:1
HC Plzeň – Jihlava 15:00 2:1
Liberec – Kladno 17:00 4:3
Letňany – Třinec 17:00 2:6
Sparta – Slavia • po s.n. (1:0) 17:30 2:1
Vsetín – Warriors Brno 17:45 5:0
K. Vary – Kometa Brno 18:00 4:2
Havlíčkův Brod – HC Litvínov 18:00 3:9
Žďár n/S – Chomutov 18:45 5:3
58:58
50:05
44:54
38:25
26:48
19:42
19:33