5:4

po prodl. (0:3, 2:1, 2:0 - 1:0)

08.12.2017, 04:30 • SAP Center, San Jose • Jan Prošek

Tipsport: 2.24 3.77 2.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

San Jose Sharks vyhrává tento zápas 5:4 v prodloužení. Celý zápas muselo dotahovat náskok soupeř, například po první třetině vedla Carolina 3:0. Domácí vstřelili hned dva góly ve vlastním oslabení. (07:06:25)

San Jose právě vstřelilo branku!
Tak to bylo rychlé, je hotovo, domácí vyhrávají tento zápas v prodloužení. Pavelski výborně uvolnil BRENTA BURNSE, který si roztáhl brankáře a poslal puk mezi betony. Asistence: Joe Pavelski a Joe Thornton.

60:01

Dva góly vstřelili domácí ve třetí třetině, a tak je vyrovnáno a bude se prodlužovat. Závěr zápasu Carolině hrubě nevyšel.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:55

Jeff Skinner se jako poslední ve třetí třetině dostal ke střele, ta byla ale zablokovaná.

59:08

Brock McGinn se propracoval do střelecké pozice, ale jeho bekhendová střela byla mírně tečovaná.

58:37

Timo Meier obkroužil branku a pokoušel se zakončit k tyčce, nezakončil přesně.

58:03

Cam Ward drží kotouč po střele Marc-Édouarda Vlasice. Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:12

Tomáš Hertl se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus ale končí mimo branku. Gólman zasahovat ani nemusel.

56:50

Trevor van Riemsdyk zablokoval střelu Melkera Karlssona.

56:18

Teuvo Teräväinen se propracoval do útočného pásma, ale kotouč vybojovat proti přesile obránců nedokázal.

56:05

Joel Ward v zajímaví střelecké pozici branku netrefil.

55:31

Joe Pavelski čekal na přihrávku, ale spoluhráč mu puk neposlal, a tak akce San Jose končí.

5:4

Branky a nahrávky: 31. M. Karlsson (Tierney), 38. J. Thornton (DeMelo, Labanc), 49. Couture (Braun, J. Thornton), 52. Goodrow (Hansen, J. Ryan), 61. Burns (Pavelski, J. Thornton) – 10. Aho (Hanifin, D. Ryan), 12. V. Rask (E. Lindholm), 15. Aho (T. Teräväinen, T. van Riemsdyk), 35. Skinner (J. Staal, Williams)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Vlasic, Braun, P. Martin, Burns, J. Ryan, DeMelo – Meier, J. Thornton, Pavelski – M. Karlsson, Couture, Hertl – Hansen, Tierney, Labanc – Sörensen, Goodrow, J. Ward.

Carolina Hurricanes: C. Ward (Darling) – Slavin, Pesce, Dahlbeck, Faulk, Hanifin, T. van Riemsdyk – Skinner, J. Staal, Williams – Aho, D. Ryan, T. Teräväinen – B. McGinn, V. Rask, E. Lindholm – Nordström, Krüger, Di Giuseppe.

Rozhodčí: O'Rourke, Rank – Smith, Cameron

Diváci: 16 947

09:01 CAR 0:1 Aho (Hanifin, D. Ryan)
11:37 CAR 0:2 V. Rask (E. Lindholm)
14:14 CAR 0:3 Aho (T. Teräväinen, T. van Riemsdyk)
23:40 SJS 2 Braun, sekání