ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Oceláři Třinec – HC RT TORAX Poruba

3:2

konec (1:1, 1:1, 1:0)

07.12.2017, 14:30 • WERK ARENA • Skupina E • Info o změnách stavu (Igor Mainka (@igor_mainka))

59:28

Třinec právě vstřelil branku!
Tak to je koncovka! LUKÁŠ KRÁLÍK v poslední minutě prostřelil brankáře Slíže a pravděpodobně rozhodl o vítězství svého týmu! Asistence: Tommy Wardas – 3:2!

45:12

Rozhodčí napočítali na ledě šest hráčů Poruby a brankáře. Nemůže následovat nic jiného než dvouminutový trest pro hosty. Na trestné lavici už sedí Kryštof Krčmarský.

33:25

Poruba právě vstřelila branku!
Tak to byla rychlá akce v podání porubského týmu, na jejímž začátku byl brankář Slíž a na konci útočník MARTIN KUBÍK – 2:2! Asistence: Michal Rambousek, Marek Slíž.

29:34

Třinecká přesilovka po šesti sekundách končí. Na dvě minuty za hákování odcestoval na trestnou lavici domácí Tommy Wardas.

29:28

Tomáš Havlík oslabuje svůj celek poté, co zahákoval soupeře. Poruba bude hrát dvě minuty ve čtyřech, pokud Třinec přesilovku nepromění.

25:40

Domácí Oceláři jdou do vedení! Po přihrávce Ramíka pokořil Slíže ALEXANDR KAŠPÁREK! Asistence: Michal Ramik – 2:1!

15:55

Ostravané se z vedení dlouho neradovali. Po asistenci Petra Przybyla přesně zamířil do Slížovy branky TOMMY WARDAS – 1:1!

12:36

Jako první gólově udeřila Poruba. Po asistenci Moškoře se gólově prosadil MICHAL RAMBOUSEK! Ostravané vedou 1:0! Asistence: Jan Moškoř.

05:47

První přesilovka pro domácí hokejisty. Na trestnou lavici usedl Jan Moškoř. Vyloučen je na dvě minuty za podražení.

00:40

Hned na začátku utkání si Poruba zahraje přesilovou hru. Na dvě minuty za podražení byl vyloučen domácí Patrik Bujak.

3:2

Branky a nahrávky: 16. Wardas (Przybyla), 26. Kašpárek (Ramik), 60. Králík (Wardas) – 13. Rambousek (Moškoř), 34. Kubík (Rambousek, Slíž)

HC Oceláři Třinec: Halouzka (Švančara) – Hrůzek, Kyselý, Wantulok, Mituchovič, Chovaniak, Bujak – Procházka, Králík, Raszka, Przybyla, Wardas, Jurzyca, Kašpárek, Petrovský, Stročka, Hykl, Ramik

HC RT TORAX Poruba: Slíž (Hurčík) – Havlík, Gelnar, Hlaváč, Puchala, Machů, Bechný, Dobeš – Foldyna, Boguaj, Kubík, Fojtík, Halata, Chovanec, Barčák, Pavlík, Moškoř, Rambousek, Krčmarský

Rozhodčí: Fiala – Gančarčík, Novák

00:40 TRI 2 Bujak, podražení
05:47 POM 2 Moškoř, podražení
12:36 POM 0:1 Rambousek (Moškoř)
15:55 TRI 1:1 Wardas (Przybyla)
25:40 TRI 2:1 Kašpárek (Ramik)